Aşk Büyüsü

Bu yazımızda aşk büyüsünden bahsedeceğiz. Büyü, kadim toplumlar tarafından adeta sanat olarak kabul edilen ve çok özel nitelikli insanlar tarafından yapılabilen karmaşık işlemlerdir. Gerçekten işinin ehli olmayan bir kişi, hiçbir büyüyü yapamaz. Ne kadar basit bir şey için olsa bile büyü yapabilmesi mümkün değildir. Aşk büyüsü gibi karmaşık büyülerde ise, bu konuda eğitim almış medyum hocalar bile zorlanabilir. Bu nedenle, büyüler her zaman işinde uzman olan kişilere bırakılmalıdır.

Aşk büyüsü yapabilmek için, kişilerin enerjileri konusunda tam bir hakimiyete sahip olunması gereklidir. Gaybi alemlere ait olan enerjiler konusunda net bir fikir sahibi olmayan, bu enerjileri ayırt edip baskınlık kuramayan biri aşk büyüsü yapamaz. Bu büyünün yapımında, mutlaka bu enerjilerin bastırılması, akabinde ise uygun şekilde yönlendirilmesi gerekir. Bunu yapamayan bir kişi, hiçbir şekilde aşk bağını kuramaz ve büyüyü başarılı biçimde tamamlayamaz.

aşk büyüsü
aşk büyüsü

Aşk büyüsü için kullanılacak olan yöntem de çok önemlidir. Kişilerin önceki ilişkileri, aralarında bulunan bağın nasıl olduğu ve ne şekilde değiştirilebileceği gibi konularda medyum hocanın araştırma yapması gerekir. Bu yapılmadığı sürece, yöntem doğru olarak belirlenemez. Eğer yöntem yanlış olursa, büyü doğru şekilde yapılsa bile istenen etkinin elde edilememesi söz konusu olabilir.

Aşk büyüsü, bunlar ve daha pek çok ayrıntıdan dolayı, yapılması en zor büyülerden biridir. Bu nedenle, her medyum hoca bu büyüyü doğru ve etkili biçimde yapamamaktadır.

Medyum hocaların, bazı konulardaki büyüleri yapabilmek için özel yetenekleri ve yatkınlıkları olmak zorundadır. Büyünün her türlüsü için özel olarak yetenekli olmak gerekli olsa da, bu durum bazı büyü türleri için çok daha ön plana çıkar. Aşk büyüsü gibi hassas büyülerde net şekilde görüldüğü üzere, medyum hocaların aşk büyüsü yapabilmek için pek çok konuda bilgisi bulunmalıdır.

Aşk büyüsü yapmak isteyen medyum hoca, öncelikle enerji okuma konusunda uzman olmak zorundadır. Enerji okuma, büyülenecek olan kişilerin manevi alemde nasıl bir yansıma yarattığının belirlenmesini içerir. Medyum hocalar bunu yaparak, kişilerin ne tür bir çalışmaya ihtiyaç duyduğunu anlar. Bunu yapmadıkları sürece, yapacakları çalışmanın yöntem konusunda zayıf kalması muhtemeldir.

Medyum hoca, aşk büyüsü yaparken kullanacağı yöntemi kendi bilgisinden çıkarmak zorundadır. Kimi zaman kişiler için yepyeni bir tekniğe bile ihtiyaç duyulabilir. Manevi alemlerin sonsuz kudretinden en iyi şekilde yararlanabilmek için, bu işi en iyi şekilde bilen, gerektiğinde kendi tekniğini bile geliştirebilecek bir medyum hoca ile çalışılmalıdır. Aşk büyüsünün bu derece karmaşık olması, bu işi yapabilen medyum hocaların sayısını da bir hayli azaltmaktadır.

Bir medyum hoca için bile bu derece zor olan bu büyünün, evde tek başına, hiç bilgisi olmayan biri tarafından yapılması mümkün değildir. İnternette pek çok aşk büyüsü yöntemi yer alıyor olsa da, bu yöntemler sahtedir ve bu büyü, tüm diğer büyüler gibi evde yapılamaz.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorumları ve medyum şikayetleri ana sayfamızda tek bir başlık altında toplanmaktadır. Lütfen yorum okumak ve yapmak için buraya tıklayın.

3 yorum yapılmış: “Aşk Büyüsü

 1. Öncelikle herkese merhaba, daha önce çok medyumla çalıştım ama bu kadar kötü bir deneyimi sadece Medyum Şehzade ile yaşadım. Bu dolandırıcı medyum 5000 tl para aldı, bu kadar yüklü bir para almış olmasına rağmen elime geçen şeyin ne olduğunu keşke söyleyebilsem ama maalesef söyleyemiyorum çünkü büyüyü göndermedi bile!
  Telefonlarıma cevap veriyordu ilk başlarda, güya bir haftada gönderilecekti büyüm ama 2. 3. Haftalardan itibaren telefonlarıma da cevap vermemeye başladı. En sonunda da telefon numarasını değiştirdi.
  Tabi ben durur muyum, yeni numarasını buldum oradan aradım başka bir telefon numarası edinerek, konuştum ama oradan da beni tanımıyormuş gibi yaptı. Şaka gibi..

 2. MERHABALAR,
  MEDYUM KADİR’E BİR İŞLEM YAPTIRDIM, BU İŞLEMİN SONUÇLARINI HALA BEKLİYORUM BEŞ AYA YAKLAŞTIK.
  TELEFON AÇTIĞIMDA BANA TEKRAR BÜYÜ YAPTIRMAKTAN BAŞKA BİR FİKİR SUNMUYOR. SÜREKLİ OLARAK TEKRAR YAPARIZ İSTERSEN DİYEREK PARA TALEP EDİYOR. NE YAPABİLECEĞİM KONUSUNDA TAVSİYESİ OLAN ARKADAŞLARDAN BİLGİ BEKLİYORUM.

 3. MEDYUM MERYEMDEN ŞİKAYETİM VAR BU KİŞİ DOLANDIRICI OLABİLİR HENÜZ EMİN DEĞİLİM AMA ÜÇ AYDIR VEFKİ BUGÜN KARGOYA VERİYORUM DİYEREK BEKLETİYOR HALA GÖNDERMEDİ DİKKATLİ OLUN BENCE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir