home Dolandırıcı Medyumlar Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Gaybi alemin enerjilerini kullanarak pek çok farklı etki elde edilebilir. Büyü olarak bilinen bu uygulamalar, tarihin her döneminde aktif olarak kullanılmış, pek çok kişi tarafından başarıyla yapılmıştır. Ayırma büyüsü gibi büyüler, kişiler arasındaki ilişkileri düzenlemek gibi çok yaygın kullanılan bir amaca sahip olduğu için, diğerlerini kıyasla çok daha fazla uygulandığı gözlemlenmektedir. Ayırma büyüsünün örneklerine tarihin her döneminde rastlamak mümkündür.

ayırma büyüsü
ayırma büyüsü

Daha önce büyü yaptırmamış bir kişinin, yaptıracağı büyünün tehlikeli olup olmadığı konusunda endişe etmesi gayet normal bir durum. Pek çok kişi, büyü yaptırırken etkilerinden emin olamadığından dolayı, bunun bir tehlike yaratıp yaratmayacağını merak etmektedir. Büyü yaptırdığınız zaman, ayırma büyüsü veya başka bir konuda olması fark etmeksizin, büyünün ne yaptırana ne de yapılan kişiye herhangi bir tehlikesi olmaz.

Medyum hocalar büyü yaparken her zaman için en güvenilir teknikleri tercih eder. Büyü uygulaması çok karmaşık ve zorlu olsa bile, bunu kolaylaştırmak için tehlikeli yöntemlere başvurmadan çalışmayı yaparlar. Bu nedenle gerçek ve işinin ehli bir medyumla çalışmanız halinde, ayırma büyüsünün tehlikesi konusunda hiçbir şekilde endişe etmenize gerek yoktur. Bu büyü de diğer büyüler gibi tehlikesiz ve güvenilirdir.

Kara büyü uygulamaları haricinde, insanlara zarar verebilecek hiçbir büyü türü bulunmaz. Ayırma büyüsü kara büyü kapsamına girmediği ve sadece insanların istekleri için yapıldığından dolayı herhangi bir tehlikesi yoktur.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorumları ve medyum şikayetleri ana sayfamızda tek bir başlık altında toplanmaktadır. Lütfen yorum okumak ve yapmak için buraya tıklayın.

2 yorum yapılmış: “Ayırma Büyüsü

  1. Selam arkadaşlar ben vefk çalışmasıyla ilgili ilk deneyimimden bahsetmek istiyorum. Başka şehirde üniversite okumak istiyordum. Sınavım iyi olsa da ailem biraz muhafazakar olduğu için kabul ettiremedim. Tercihlerime bile gizli gizli yazdım diyebilirim. Vefk için ali hocayı sosyal medya sayfasından buldum. Orada bir sürü insandan yorum var, binlerce kişi beğenmiş derken uzunca bir süre araştırdım. Hatta yorumlarda benimle aynı durumda vefk yaptıran arkadaşları da gördüm. Herkes memnun kalmış. Ali Gürses hoca bana hem abilik etti hem de bu konuda yardımcı oldu. Yaptığı çalışmayı bir haftada gönderdi. Vefk ile ilgili bilgim olmamasına rağmen gayet rahat kullanabildim. Daha sonuçlar gelmeden tercihleri yapmıştım ama ailem bilmiyordu tabi. Sonuçlar açıklanmadan babam yanına çağırıp istersen bu sene de hazırlan seneye şehir dışında istediğin yere gönderelim dedi. Çok şaşırdım, itiraf ettim ben zaten yazmıştım diye. Hiç kızmadı bile sanki kafasına bir şey düştü ikna oldu gibi oldu. Çok şaşkınım ve çok mutluyum. Bu hocayı da herkese tavsiye ediyorum resmen öz abim gibi seviyorum kendisini.

  2. ALLAHIM BANA YARDIM EDİN LÜTFEN NE OLURSUNUZ MEDYUM EL RASHİD’İN YAPTIĞI BÜYÜ TUTMADI ÇARESİZİM PARAM TÜKENDİ GÖNDERE GÖNDERE KİMİNLE ÇALIŞCAM NOLUR YARDIM EDİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir