home Dolandırıcı Medyumlar Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

İnsanlar, manevi alemlerin sonsuz gücünden her daim yararlanmış ve bu gücü kullanmıştır. Yeri geldiği zaman bağlama büyüsü yeri geldiği zaman başka bir çalışma yoluyla yararlanılan gayb alemlerinin gücü dünyanın her yerinde ortaktır.

Medyum hocalar üstatlarından öğrendikleri büyü yöntemlerini kullanarak çeşitli çalışmalar yapar. Bu çalışmaların arasında gösterilen bağlama büyüsü belki de aşk büyüsü ile birlikte en çok rağbet gören çalışmadır. İnsanların özel yaşantısına direkt etki eden bir büyü olduğu için, insanlar en zor zamanlarında bu büyü yardımıyla çözüm aramıştır.

Bağlama büyüsü gerçekten etkili ve güçlü bir çalışmadır. İnsanların hayatını değiştirebilecek kadar özel bir uygulama olduğu için tarihin her döneminde medyum hocalar tarafından uygulanmıştır.

Bağlama büyüsüne başvuran kişiler çoğu zaman ihtiyaç duydukları sonuca mümkün olduğu kadar hızlı ulaşmayı talep eder. Zaman konusunda hassas olan büyü türlerinden biri olduğu için medyum hocalar bu çalışmayı ellerinden geldiği kadar çabuk sonuçlandırmak için çalışmaktadır.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Tutar?

Bağlama büyüsü gibi büyü çalışmalarında hiçbir zaman net bir etki süresi verilememektedir. Tüm büyüler, insanların tam olarak anlayamadıkları gayb alemlerinde ortaya çıkarak bu dünyaya yansır. Bu alemlerin gizemleri nesillerdir uğraşılıyor olsa da çözülememiştir. Bu nedenle söz konusu alemlerdeki etkiler konusunda herhangi bir kesin bilgi verilemez.

Medyumlar, daha önce yaptıkları çalışmalar ve edindikleri tecrübeler ile tahmini bir tutma süresi belirtebilir. Bu süre pek çok değişkene bağlı olarak kısalıp uzayacaktır. Örneğin, medyum hocanın bağlama büyüsü yaparken kullandığı yöntemin detayları büyünün daha hızlı tutmasını sağlayabilir.

Bunun dışında, büyü yapılan kişinin enerjisi ne kadar kuvvetliyse büyü o kadar geç tesir eder. İnsanların enerjileri iyi veya kötü olmasına bakmaksızın hiçbir dış enerjiyi kabul etmemek için çalışır. Bu nedenle güçlü enerjiye sahip olan kişilerde büyülerin tutması biraz vakit alabilmektedir.

Bağlama Büyüsünün Hızlı Tutması İçin Ne Yapmak Gerekir?

Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra medyum hocalar dışında kimsenin bu sürece müdahale etme gibi bir şansı bulunmaz. Medyum hocalar, eğer süre konusunda özel talebiniz varsa alacağınız sonucu daha hızlı elde edebilmeniz için farklı çalışmalar ile uygulamayı destekleyebilmektedir.

Nefes gücü yüksek olan bir medyum tarafından yapılan bağlama büyüsü diğer medyumlar tarafından yapılan çalışmalara kıyasla çok daha hızlı tutacaktır. Bu nedenle medyumlar hakkında araştırma yaparken bu konuya dikkat etmeniz çok önemlidir.

Bunun dışında, bazı durumlarda büyü yapıldıktan sonra medyum hoca tarafından verilecek olan özel dualar ile büyünün etkisi ve hızı artırılabilir. Bağlama büyüsü yapan medyum hoca bu konuda size gereken yönlendirmeyi yapacak ve istediğiniz sonucu almanızı sağlayacaktır.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış: “Bağlama Büyüsü

  1. Kocamla yaşadığım sorunları aileme bile anlatamazken benim sıkıntımı çözmek için elinden geleni yapan canım abim diye hitap ettiğim ali gürses hocamı kesinlikle tavsiye ediyorum bizim özel meselemizi kendi işiymiş gibi sahiplenip her türlü işlemi en iyi şekilde yaptı ve derdimi sıkıntımı çözmüş oldu allah bin kere razı olsun böyle bir insanla karşılaştığım için çok mutluyum hem yardımcı hemde işini iyi yapan biri. Benim için yaptığı işlem gerçekten hayatımı değiştirdi diyebilirim eşimle olan sorunları hiç beklemediğim bir hızda çözmemi sağladı artık o konuların lafı bile geçmiyor her şeyiyle dört dörtlük bir insan internet ortamında o kadar çok sahtekar varki bende bir tavsiye yazmak istedim işini doğru yapanlarıda belirtmek lazım 05355906275 telefonu

  2. Arkadaşlar işimde olması hiç beklenmeyen bir terfi aldım vefk sayesinde sakın Allah’tan umudunuzu kesmeyin. Çok zor gibi görünen durumlar bile kesinlikle çözülebiliyor. Bakın ben 35 yaşına kadar dinsiz imansız yaşamış biriyim bu işlerden hiç anlamam yaptıranlara da hep cahil gözüyle bakardım, tükürdüğümü yaladım resmen.
    Vefk için Pazartesi başladık çalışmaya Cuma günü kapı çaldı elime geçti. Önyargıyla yaklaştım hatta nasıl kullanılır hiçbir bilgim yoktu bile. Aradım ali hocayı sordum anlattı detaylıca nasıl kullanmam gerektiğini, ben de dediklerini yaparak çalışmayı bitirdim.
    Ben etkisi geç gelir diye beklerken birden bire iki gün sonra telefonum çaldı bizim bölümün müdürü arıyor, hayırdır dedim hiç aklımda terfi olayı yok. İlgilenir misin dedi ben o an şaşkınlıktan ne diyeceğimi bilemedim telefonu kapatır kapatmaz teşekkür etmek için ali hocayı aradım. Şu yaşıma kadar böyle şeylerin gerçek olduğuna inanmamıştım ama şimdi Allah çok büyük diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir