home Dolandırıcı Medyumlar Boşanma Büyüsü

Boşanma Büyüsü

Evlilik gibi kutsal bir müesseseye adım atmış olan kişilere zaman zaman çevrelerindeki kişilerin boşanma büyüsü yaptırdıkları görülmektedir. Uzunca süre hayatlarının kararını vermeleri için bekleyen insanlar bunu bulduklarında artık o kişi ile evlenirler. Genellikle yakın çevreleri, arkadaşları, komşuları, akrabaları ise bu tür bir mutluluğu çekemez. Bazen daha da ileriye giderek bu kişilere büyü dahi yaptırabilirler.

Boşanma büyüsünün yapılış amaçları da farklıdır. Arkasında yatan nedenler:

  • Menfaat uğruna yapılan evlilikler
  • Tek tarafın mutlu olduğu diğer tarafın mutsuz olduğu ilişkiler
  • Tek tarafın eziyet çektiği durumlar
  • Kıskanç yakınlar

Bazı durumlarda ise tek taraflı boşanmak isteme hadiseleri görülebilmektedir. Bu durumda özellikle diğer tarafın boşanmaya yanaşmaması beraberinde boşanma büyüsü yapılmasını da getirebilir. Bu durumda insanlar medyumlara giderek boşanma büyüsü yaptırmak istediklerini söyleyebilirler.

Şiddet, geçimsizlik, mutsuzluk, eziyet gibi nedenler ile günümüzde boşanmak isteyen kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Ancak bu durumlar bir noktada kilitlenmekte ve karşılarında boşanmak istemeyen kişiler çıkabilmektedir. İşte burada son çare olarak insanlar medyumlara gitmektedirler.

Medyumlar boşanma konusunda insanların düşüncelerini değiştirme gücüne sahiptir. Bu bağlamda insanlar, medyumlara bu yeteneklerini kullanmalarını istemek üzere başvururlar. Danışanları tarafından gelen istekleri yerine getirmek isteyen medyumlar ise kısa süre içerisinde onların isteklerini yerine getirirler.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma büyüsü, evliliğin bitmesine rağmen boşanmak istemeyen kişilere karşı yapılır. O kişiyi ikna etmek büyünün genel yapılış amacıdır. Boşanmak için büyü yaptırmak istediğiniz zaman gittiğiniz medyum sizlerden bazı eşyalar, malzemeler isteyebilir. Bunlardan bazıları:

  • Evlilik ile ilgili fotoğraflar
  • Kişiye ait özel eşyalar
  • Kişisel bilgiler

Bu bilgi ve eşyalar ile birlikte büyü yapma süreci başlamış olur. Medyumun seçeceği yola göre yapılan bu büyü işleminde karşı tarafın en az hasar ile yoluna devam etmesi sağlanmaya çalışılır. Gerçek bir medyum sizin kötü bir niyet taşımadığınızı anlamak ister. Bu kapsamda yapılan büyünün ak büyü olarak kalması ve kara büyü olarak mutlu bir yuvayı yıktırmaması gerekir. Dolayısı ile medyumlar sizlerden gelen isteklerin niyetini de sorgulamaktadır.

Medyumlar büyü yaparken kendilerince bir yol tercih ederler. Kimi zaman bir ayin düzenlenir ve o şekilde büyü yapılabilir veya medyum tek başına büyüsünü yapar. Bunun nedeni biraz da karşı tarafın enerjisi ile alakalıdır. Boşanma büyüsü ile ilgili işlem yapacak olan medyum, öncelikli olarak sizleri tartar ve sonrasında büyüyü yapmaya başlar. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise büyünün neden yapıldığı ile alakalı bir süreçtir. Ancak sizin yapmanız gereken bu büyüyü hakkını vererek yapabilecek olan güvenilir bir medyum bulmak olmalıdır.

Güvenilir bir medyum bulmak istediğiniz zaman web sitemize bakmanız yeterlidir. Sitemizde sizler tarafından yapılmış pek çok yorum bulunmaktadır. Dilerseniz bu yorumları okuyarak aradığınız gerçek medyumu bulabilirsiniz. Medyum yorumlarını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir