home Dolandırıcı Medyumlar Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Medyumlar, eski zamanlardan günümüze kadar geçen süreç içerisinde sürekli üst üste koyarak ilerlemişlerdir. Sistematik bir şekilde ilerleyen hocalar, büyü yapma ve bozma konusunda her geçen dönemde daha da ustalaşmışlardır. Büyüyü olan ilginin giderek artmasından dolayı internette kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız tarzı sorular yaygınlaşmıştır.

Medyumlarda el verme yöntemi isminde farklı bir yöntem bulunur. Bu yöntemler dahilinde medyum hocalar, sürekli olarak bilgi birikimlerini gelecek kuşaklara aktarmayı başarmıştır. Kimi zamansa ölmüş kişilerin ruhları ile konuşabilme yeteneklerini kendilerinden önceki medyumlarda kullanmış ve onların ruhlarından bilgi almışlardır.

Çevremizde nereye bakarsak bakalım büyünün etkisini her yerde görme şansımız vardır. Artık o kadar yaygın bir şekilde yapılmaya başlanmıştır ki sektördeki popülariteyi gören kişiler dahi hiçbir gücü olmamasına rağmen insanlara büyü yaptıklarını söyleyerek onlardan maddi menfaat sağlamaktadırlar.

Güvenilir bir medyumun özellikleri:

  • Yaptığı işlemlerde %100 oranında başarı sağlar.
  • Güvenilirdir ve ne yapacağını çok iyi bilir.
  • Sizleri doğru bir şekilde yönlendirir.
  • Yaptığı işlemlerin etkisi ve sonuçları hızlıca ortaya çıkar.

Bunun gibi etkiler ile birlikte kısa süre içerisinde kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız ve ondan sonra da onu bozmak için gereken çalışmaları yapmaya başlarız. Elbette bu çalışmalar kapsamında yapılacak olan ilk şey güvenilir bir medyum hoca bulmaktır.

Güvenilir medyumların bulunması ve sonrasında onlar ile yapılacak olan büyü bozma işlemlerinde onların söylediklerini harfiyen yapmak gerekir. Bu durumda büyünün etkisinin zaman içerisinde biteceğini ve insanların büyü etkisinden kurtulduklarını fark edeceklerini söyleyebiliriz.

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Büyünün yapılması itibari ile insanlar aslında başlangıçta bir şeylerin ters gittiğini anlayabilirler. Ancak durum ilerledikçe ve büyünün tesirini tam olarak göstermeye başladığında ise bu durum anlaşılmayabilir. Çünkü büyü tesirinde olan insanların hareketleri bir noktadan sonra kendi kontrolünden çıkar ve sürekli olarak yorgunluk, baş ağrısı, uykusuz ve farklı sorunlar ile uğraşmaya başlar. Bu durumda büyünün etkisini anlamak için kendisini dinlemeye vakit bulamaz.

Bir şekilde büyünün etkisinden şüphelendiğinizde ise yapmanız gereken şey medyum bulmaktır. Güvenilir bir medyuma bu şüphelerinizden bahsederseniz eğer o zaman sizlere yardımcı olacak pek çok şey bulacaktır. Bu durumda insanlarda büyü bozma ritüellerine katılacak ve medyum tarafından söylenilen her şeyi yapacaktır.

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusu sonrasında artık büyünün varlığından emin olmak mümkündür. Sonrasında ise internet üzerinden medyum aramak ve güvenilir bir medyum bulmak gerekir. Medyumun sizleri yönlendirmesi sonrasında büyüyü bozma konusunda etkili adımlar atarak onun etkisinden yavaş yavaş kurtulabilirsiniz.

Web sitemizde sizleri doğru hocaya yönlendirecek olan ve tarafsız bir şekilde yayınlanan, sizlerden gelen yorumlar bulunur. Bu yorumlara bakarak medyumlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Fikir almak, fikir vermek, bilgi alışverişinde bulunmak isterseniz eğer buraya tıklayarak bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir