Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü yapılırken kullanılan tek özel malzeme ceylan derisi değildir. Bununla birlikte, medyum hocaların en iyi şekilde enerjiyi yansıtabilmesi amaçlanarak, safrandan üretilen çok özel mürekkepler de kullanılabilmektedir. Bu durum, tamamen yapılacak olan büyüde arzulanan etkiyle alakalıdır. Eğer medyum hoca, aşk amaçlı yaptığı canbar büyüsünde yeteri kadar enerji toplandığını düşünüyorsa, klasik bir mürekkep kullanarak büyüyü tamamlayabilir. Ancak yetersiz kaldığı konusunda endişelenirse, bu durumda ek malzemelerin yaratacağı enerjisel alana da başvurabilir.

En güçlü büyü yapılıyor olsa bile, bu büyüyü yapan medyum hocanın alacağı kararlar sonucu direkt olarak etkilemektedir. Örneğin, böylesi bir durumda hangi mürekkebin kullanılacağını belirlemek medyum hocanın sorumluluğundadır. İşinin ehli olmayan bir hoca, bu durumda doğru belirlemeyi yapamayacak ve büyünün etkisiz olmasına neden olacaktır. Bu durum, canbar büyüsü başta olmak üzere, hiçbir büyü uygulamasının evde yapılamayacağı anlamına da gelmektedir. Zaten gizli tutulan bu büyü yöntemleri, aynı zamanda yeri geldiğinde hassas müdahaleler de gerektireceği için her zaman usta bir medyuma bırakılmak zorundadır. En gizli teknikleri bilseniz bile, bu tarz bir büyüyü evde yapmaya çalışmanız halinde kesin olarak başarısız olacağınız gibi, kendinizi tehlikeye atma ihtimaliniz de vardır.

Medyum hocalar yeri geldiğinde canbar büyüsü için bambaşka malzemeler bile kullanabilir. Hangi malzemenin nasıl bir enerjiye sahip olduğunu sadece eğitimini almış kişiler bildiği için, medyum hocanın ne zaman neyi kullanacağını söylemek mümkün değildir.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorumları ve medyum şikayetleri ana sayfamızda tek bir başlık altında toplanmaktadır. Lütfen yorum okumak ve yapmak için buraya tıklayın.

2 yorum yapılmış: “Canbar Büyüsü

  1. Mrb arkadaslar ben yurtdisinda yasiyorum Almanya da burada oldugumu bilen herkez euro fiyatlandirma veriyodu ali hoca haric adam durustce kaziklamaya calismadan normal sekilde derdimi talebimi dinleyip parayi ikinci plana koydu allah razi olsun zaten calismasinin iyi olacagi buradan belliydi ben kardesim icin bir vefk islemi yaptirdim bir haftada hamburga kadar geldi vefk hic sikinti yasamadim bile bakalim bundan sonrasindada insallah yasamayacagim gibi gorunuyor vefkin etkileri biraz biraz ortaya cikmaya basladi maks 40 gun demisti ali hoca su an 10. gundeyiz ve 6 aydir yazmayan cevap vermeyen eski esim ortak arkadas vasitasiyle beni sormaya basladi ortada cocuk oldugu icin basvurdum bu yola baska secenek yoktu Ali gurses iyi bir tercih oldugu icin mutluyum kendisi konusunda iciniz rahat olsun 535 590 62 75 telefon numarasi umarim sizede faydasi olur

  2. Diyarbakır’da öğretmenlik yapıyorum. Oğlumun sınavlarında başarılı olması adına bir işlem yaptırmak istemiştim. Medyum Deniz isimli bir medyum ile anlaştım. Kendisinin çok başarılı ve tecrübeli olduğuna dair telefonda 10 dakika kadar nutuk dinledim.
    Bana yaşattığı mağduriyet gerçekten akla hayale sığacak gibi değil. Üç kuruş olsa bu kadar yorum yazma zahmetine girmem, haram olsun der geçerim ama bir tam maaşımı yedi göndermediği çalışma ile.
    Önce vefk yapacağını sonra büyü yapacağını söyleyerek sürekli oyaladı. Ara sıra oğlum için bilgi istiyordu, adını, dersini falan sordu. Söyledikçe fikir değiştiri, bir gün vefk çok iyi olur bir gün büyü yapılması gereklidir diyordu. En sonunda ben daha fazla para göndermeye yanaşmadığımda tamam efendim vefkinizi hazırlamaya başlıyorum, dönüş yapacağım dedi ve telefonu kapattı.
    Ben sevinmeye başladım ama boşaymış. İyi bari, en sonunda yapacak derken bir hafta geçti, iki hafta geçti ses soluk yok. Tekrar aradığımda kapı duvar. Cevap bile alamadım. Yeni numarasını araştırıp hesap sorayım dedim, alakasız bir kişi çıkıyor o numaradan da. Medyum Deniz yerine Medyum Duygu diyorlar. Bunun üzerine biraz araştırma yaptım, herkese aynı şeyi yapan dolandırıcı olduğunu görünce haram etmekten başka bir şey olmadığını anladım. Ne yapalım, çıkacağı varmış. Hadi ben bir şekilde kazanıp yerine koyarım ama olmayanların böylesi bir durumda yapabilecek bir şeyi yok. O yüzden bu yorumları okumak, iyi araştırma yapmak önemli. Benim düştüğüm gibi tuzağa düşmeyin, inanmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir