Celb

Gayb alemlerinin sonsuz enerjileri sadece büyü yapan insanlar için varlık göstermez. Büyü olmayan ancak yine de bu sonsuz enerjilerden yararlanarak isteklerin gerçekleşmesine vesile olan bir takım enerjiler de bu sonsuz alemde mevcuttur.

İslamiyetin geldiği ilk günden beri bu ilimleri araştıran alimler Havas adı verilen oldukça kadim bir öğretiyi oluşturmuştur. Bu öğreti, gaybın enerjilerini inceler ve buradan öğrendiği bilgileri kullanmak için farklı yöntemler arar. Uzun yıllar boyunca araştırılan ve farklı denemeler neticesinde öğrenilen yöntemlerin başında da Havas ilminin temellerini oluşturan celbler geliyor.

Celb, manevi alemin sonsuz kudretinden herhangi bir şekilde büyüye bulaşmadan yararlanmamızı sağlayan çok kadim bir uygulama. Bu uygulamada sadece duaların kullanılıyor olması büyü yaptırmak istemeyen pek çok kişinin öncelikli olarak tercih etmesine neden oluyor.

Aşk, bereket ve buna benzer her türlü amaç için kullanılabilen celblerde medyum hocalar Havas ilminden öğrendikleri sırlı bilgileri ve duaları okuyarak işe başlıyor. Bu kadim öğretilerden elde edilen bilgiler doğrultusunda, sayısı ve ne zaman okumaları gerektiğini hesaplayan medyum hocalar celb çalışmalarına büyük bir emek harcıyor.

celb
celb

Celbin bu kadar yaygın olarak kullanılmasındaki en önemli etmen tamamen İslamiyete uygun yapıda olması. Sadece dua ederek hazırlanan bu çalışmanın bir muskadan pek bir farkı bulunmuyor. Tıpkı muska ve vefk çalışmaları gibi Havas ilmi içerisinde ele alınıyor, ancak bazı çalışmalarda vefklerden bile daha etkili sonuç verebiliyor.

İşinin ehli medyum hocalar tarafından kullanıldığında kesinlikle hayat değiştirebilecek bir araç olan celblere mutlaka önem verilmesi gerekli. Havas’ın en kadim öğretilerinden olan bu uygulamaları özellikle manevi ilimlerle ilgilenen herkesin bilmesi, en azından ne olduğu hakkında fikir sahibi olması hem kişinin kendine hem de bu ilmin ilerlemesine yararlı olacaktır.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorumları ve medyum şikayetleri ana sayfamızda tek bir başlık altında toplanmaktadır. Lütfen yorum okumak ve yapmak için buraya tıklayın.

2 yorum yapılmış: “Celb

  1. Ben oğlum için bir işlem yaptırdım. Kendisi lise öğrencisi ve sınav için son senesiydi. Eğer kazanamazsa hayatı bitecek yani. Bu akılsız oğlum bir kıza tutuldu aşkından deli divane hastalık derecesinde takıntı yaptı. Yeme içmeden bile kesildi. Nasihat fayda etmeyince internetten ali gürses hocayı buldum. Hakkında olumsuz hiçbir şey okumadım onca site araştırdım medyumalibey@gmail.com mail adresi medyumali.com web sayfası. Kocamla da konuştu, akıl aşındırdık vefkle aklının başına geleceğini düşündük. Bir haftada ali hoca vefki yapıp teslim etti. Kullanımını da detaylıca anlattı. Oğlumun kızdan soğuması ve kendini toplaması 10-12 gün içinde gerçekleşti. Çok şükür böyle bir sıkıntımız kalmadı. Özellikle evladı ile sıkıntı yaşayan annelerin evhamını çok iyi anlarım, kendi tecrübemle tavsiye edebileceğim tek kişi ali gürses hoca olur sizlere.

  2. YAKLAŞIK BİR SENEDİR MEDYUM KENAN’IN PEŞİNDEN KOŞUYORUM AMA SÜREKLİ TELEFON NUMARASINI DEĞİŞTİRDİĞİ İÇİN ASLA ULAŞABİLMEK MÜMKÜN DEĞİL! ALT TARAFI 2000 LİRA YANİ BUNUN İÇİN YAPILACAK İŞ Mİ NASIL Bİ KARAKTERSİZMİŞSİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir