home Dolandırıcı Medyumlar Dolandırıcı ve Sahte Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Dolandırıcı ve Sahte Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Hayatımızın mutlaka bir noktasında medyumlardan yardım almaya ihtiyaç duyarız. Ruhsal sorunlar, manevi sıkıntılar, eşle kavga vs. gibi sebeplerden herhangi birisi olabilir. Medyumlar bizlerden farklı olarak bazı yeteneklere sahiptirler. Hisleri ve nefesleri çok kuvvetli, enerji yönetimleri mükemmeldir. Bu sebeple bizim çözemeyeceğimiz sorunları çözebilme becerileri vardır. Medyumlara başvurmak yanlış veya ayıp bir şey değildir. Medyumlar tarih boyunca yeteneklerini insanların iyiliği için kullanmayı amaçlamışlardır. Onların bu yeteneklerinden faydalanmak yeri geldiği zaman doğru bir harekettir.

Bunlarla birlikte, medyumlara ödeme yapmak da yanlış bir şey değildir. Çünkü özellikle bulunduğumuz dönemde her şeyin bir karşılığı vardır. Medyumlar her ne kadar yeteneklerini iyilik için kullansalar da, hayatlarında paraya ihtiyaç duyarlar. Başka bir mesleğe sahip olmadıkları için ise bu parayı bizlerden talep etmek zorundalar. Sizden para talep eden bir medyuma kötü gözle bakmamalısınız, bunun olağan bir durum olduğunu bilmelisiniz. Medyumlara ödeme yapma konusu oldukça hassas bir konudur. Çünkü ödeme yaptığınız kişinin gerçek bir medyum olmama ihtimali de vardır. Çünkü günümüzde medyumluk adı altında dolandırıcılık yaygın hale gelmiştir. Sahte bir medyuma denk geldiğiniz taktirde sizi süslü cümleler etkileyecek ve yüksek miktarda para talep edecektir. Bu tarz bir dolandırıcılığa düşmemeniz gerekiyor. İnsanlar dolandırıcılardan korktukları için sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır gibi sorular soruyorlar. Sahte medyum hocaları anlamanın bazı yöntemleri var. Eğer doğru şekilde medyum arayışı yaparsanız bu tarz sahte medyum hocalara para kaptırmadan işinizi görebilirsiniz. Bu yazımızda sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır başlığı altında sizlere gerçek medyumları nasıl bileceğinizi, sahte medyumlardan nasıl korunabileceğinizi anlattık.

Sahte Medyum Hocalar

Sahte medyum hocalar görünüş olarak gerçek medyum hocalara benzemeye çalışırlar. Evlerini buna göre dizayn ederler. Sürekli kullanıyor gibi gösterdikleri araç gereçleri evlerinin görünür yerlerinde tutarlar. Kurdukları cümlelerde karmaşık konuşmaya çalışırlar, bu sayede sizi etkileyeceklerini düşünürler. Konuşmalarında anlamsız terimlere yer verirler. Çünkü insan psikolojisine göre insan anlayamadığı şeyler söyleyen bir insanı kendinden bilgili görür.

Sahte medyum hocaları gerçek medyum hocalardan ayıran en büyük fark, sahte medyum hocalardan hiçbir ilim göremezsiniz. Örneğin karşılıklı oturduğunuz taktirde sizin ruh halinizi tahmin edemez, size enerji aktarması yapamaz. Gerçek medyum hocalar genellikle daha ön görüşmede bile ilimlerini karşıya gösterirler. Bunu çeşitli yöntemlerle yaparlar. Bu sayede aslında kendilerini kanıtlamış olurlar. Ancak sahte medyum hocalardan süslü cümleler dışında hiçbir şey duyamazsınız. Sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır dediğimiz zaman bu tarz unsurlara dikkat edebilirsiniz. Ancak yine de gerçek ve iyi bir medyum bulmanın en iyi yöntemi tavsiye üstüne hareket etmektir. Çevrenizin memnun kalıp tavsiye ettiği bir medyum hocaya başvurmanız en sağlıklısı olacaktır. Bu sayede dolandırılma ihtimalinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Unutmayın, para isteyen her medyum hoca dolandırıcı değildir. Medyum hocalar sizden para isteyebilir.

İnsanların başlarından geçen olumlu ve olumsuz deneyimleri okumak, siz de kendi deneyimlerinizi başka insanlara aktarmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış: “Dolandırıcı ve Sahte Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

  1. merhaba ben büyüye şüpheyle yaklaşan biri olmama rağmen başımdan geçen herşeyi açıkça yazmak istiyorum medyum ali gürses hocamız ile çalışdım yine burası gibi bi siteden bulmutum tam hatırlamıyorum neresiydi ama iyiki buldum onu diyeyim aylardır peşinden koştuğum yapmadığımın kalmadığı birini papaz büyüsü vesilesiyle 10 günde kapıma köle haline getirdi kelimenin tam anlamıyla hayatımın en mutlu günlerini yaşıyorum yaptığı büyü benim için hayatımda asla unutamayacğaım bişey olacak allah kendisinden razı olsun herkesede tavsiye ederim ali beyi telefondan 05355906275 telefonu

  2. Öncelikle kendi durumumdan biraz bahsetmek istiyorum onun üzerine yaptırdığım işlemi söylemem daha doğru olur ben hollandada işçi olarak çalışıyorum burada maddi durumumu düzeltebilmek adına kaçak geldim ailem türkiyede herkes orada ben burada çalışıp para gönderiyordum ama artık işler kapanmaya başladı iki ay işsiz kaldım cebimde beş kuruş bile yoktu ailem aynı aç açıkta kaldı akrabalar yardım etti bu sürede benim medyum ali gürses hocayı tanımamda bu sürede oldu yine artık son çare hocaya telefon açtım sıkıntımı anlattım bana vefk önerdi bakım yaptı üstümdeki hayırsızlığı defetti kendisi çok sıkıntılı bi dönem geçirmiş olmama rağmen bana hem piskolojik güç oldu hemde iş bulmama yardım etti o işlem çok güçlüymüş gerçekten daha elime geçtiğinden bir hafta geçmeden eski işyerimden haber geldi üç ay öncesinde yanlış hesap yapıp eksik para yatırdık diye para geldi havadan resmen sonrasında bir hafta geçmedi gene aynı yer aradı tekrar işe başla bizde diye eskisindende daha iyi parayla hemde yani demek istediğim allah ali gürses hoca gibi insanlara bol ömür ve rızık versin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir