home Dolandırıcı Medyumlar Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü

Eski dönemlerden beri yaygın olarak yapılan, pek çok kişinin kendine göre faydalar elde ettiği domuz yağı büyüsü bugün de uygulanan çalışmalar arasındadır. Bu çalışma ile hayırsız olduğu düşünülen ilişkilerin sonlanması, evliliklerin bozulması sağlanmaktadır. Medyum hocalar, pek çok farklı durum için bu büyüyü kullanabilir.

Medyumluk mesleğinde her zaman için insanların talepleri önceliklidir. Domuz yağı büyüsü de olsa başka bir büyü çalışması da olsa medyum hocalar istenen sonucu almak ile mükelleftir. Bu çalışmalardan hangisinin yapılacağını da belirlemek medyum hocanın sorumluluğundadır.

Bir talep ile medyum hocaya gittiğiniz zaman öncelikle talebinizin ne kadar mümkün olduğuna bakılır. Örneğin, mucizeler yaratacak bir büyü yaptırmak istediğinizde medyum hocanın büyük ihtimalle bu büyüyü yapmayı kabul etmeyeceği görülecektir. Yine aynı şekilde, insanlara zarar verecek büyü çalışmaları da medyumlar tarafından asla yapılmamaktadır.

Ayırma büyüsü gibi talepler zararsız olduğu için medyum hocalar tarafından kabul edilir. Bu gibi durumlarda da domuz yağı büyüsü veya daha farklı büyü çalışmalarına başvurularak kişilerin isteklerinin olması sağlanır. Hangi büyünün kullanılacağı enerjilere ve sunduğunuz taleplere göre belirlenmektedir.

dolandırıcı medyumlar

Bir büyü yapılmadan önce öte alemlerde her şartın sağlandığından emin olmak gereklidir. Domuz yağı büyüsü gibi büyüler yapılıyor olsa da aynı durum geçerlidir. Şartların sağlanması, büyülerin tutması için önemlidir. Medyumlar, bunu nasıl yaptıklarını tıpkı büyü sırasında kullandıkları yöntemler gibi gizli tutar ve herkes ile paylaşmaz.

Domuz Yağı Büyüsü Ne Kadar Etkili?

Domuz yağı büyüsü etkili bir büyü olarak biliniyor olsa da etkisi kişiden kişiye göre değişir. Özellikle bu büyüyü yaptırmak gibi bir talebiniz bulunmuyorsa, medyum hocalar önce büyülenecek olan kişilerin enerjisine bakar ve size en etkili sonucu verecek yöntemi tavsiye eder.

Bu yöntem kimi zaman domuz yağı büyüsü dışında bir büyü tekniği de olabilir. Medyumlar, yıllar boyu aldıkları eğitimler ve edindikleri tecrübeler sayesinde hangi çalışmanın en etkilisi olacağını belirleyecektir. Bu nedenle, yapılacak olan uygulamada hakkında medyum hocaya güvenmek en doğrusu olacaktır.

İşinin ehli olan bir medyum, size her zaman etkili sonuç verecek çalışmalar yapacaktır. Medyum hocalar, asla mağduriyet yaşatmak ve tutmayan büyüler yapmak istemez.

Domuz Yağı Büyüsü Tutmazsa Ne Yapılır?

Domuz yağı büyüsü tutmazsa, bu büyü yerine yapılabilecek çok daha etkili başka çalışmalara başvurabilirsiniz. Örneğin, aynı etkiyi sağlayan fakat daha hızlı ve yoğun tesir gösteren papaz büyüsü yapılabilmektedir. Papaz büyüsü, domuz yağı büyüsüne kıyasla çok daha karmaşık bir yapılışa sahiptir. Bu nedenle, büyüyü yapacak olan medyumu iyi belirlemek çok önemlidir.

Domuz yağı büyüsü yapan medyumlar dahil, tüm medyumlar ile ilgili sitemize gelen mesajlar ana sayfada toplanmaktadır. Bu görüşleri okumak ve dilerseniz soru sormak ya da yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

4 yorum yapılmış: “Domuz Yağı Büyüsü

  1. selam arkadaşlar ben herhalde 6-7 kişiye para kaptırmışımdır ali hocayı bulana kadar geç oldu ama en azından sonunda bir sonuç aldığım için mutluyum önceden hiç araştırmamıştım bu tür siteleri ama ali hoca hakkında olumsuz tek bir şey okumadım yine de endişeliydim başta çok dolandırıldığım için ama kendisi gerçekten beklemediğim kadar ilgilendi benimle bunları yazmak için sürenin sonuçlanmasını bekledim emin olmak için 2 ay önce papaz büyüsü işlemimiz sonuçlandı 1-21 gün süre vermişti daha 10. günde terk eden eşim geri döndü zaten sonra da bir daha gitmedi bir yuva ve hayat kurtuldu sayesinde kendisine güvenebilirsiniz…

  2. Uzun zamandır büyü yaptıracak iyi hoca arıyorum ama bir türlü hocaya denk gelemedik, hep dolandırıcı hep sahtekar karşımıza çıktı. Biz bunun farkında olduğumuz için çok iyi bir araştırma yaptık. Herkesin dediği gibi, medyum Ali Gürses ile çalışmaya karar verdik. Çok kişi bu adamla çalışmış memnun kalmış diye düşündük ve yanılmadık açıkcası.
    Medyum Ali hoca bizimle saatlerce telefonda konuştu. Her seferinde çok soru sorduk, bıktırıcı sorular olsa da hepsini sabırla yanıtladı. Muska yaptırdık kötü rüyalara karşı, yaptırdığımız muskanın çok kısa sürede etkisini gördük. Bir haftada dediği gibi geldi. Allah razı olsun ki etkileri hemen ortaya çıktı. Medyum Ali Gürses’ten bu yüzden çok memnun kaldık, özellikle zaman konusunda dedikleri konusunda sadık kalmasından dolayı hoşumuza gitti.
    Araştıran insan istediği hocayı buluyormuş gördüğümüz gibi. Medyum Ali Gürses de böyle bir adam. İnşallah daha fazlasını da göreceğiz yaptığı çalışmayla ilgili

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir