home Dolandırıcı Medyumlar En Son Medyum Şikayetleri ve Yorumları Nereden Okunur?

En Son Medyum Şikayetleri ve Yorumları Nereden Okunur?

En son medyum şikayetleri nereden okunur? Güncel medyum şikayetleri ile birlikte insanlar kadim dönemlerden günümüze kadar ulaşmış olan bir mesleğin erbaplarını tanıma fırsatı elde ederler. Medyum olmak için insanlar kendilerini geliştirirler ve öğrendikleri farklı uygulamalar ile birlikte insanlara yardımcı olurlar.

Medyumlar, bir büyüyü yapmadan önce onu en az 100 kere test etmiş ve nasıl yapılacağını, inceliklerini öğrenmiştir. Dolayısı ile sizler tarafından istenen büyülerin genel olarak aynı konseptte olmasından dolayı aslında başarısızlık ihtimali çok düşüktür. Dolayısı ile başarısız olan bir medyumun sektördeki dolandırıcılar arasında olma ihtimali yüksektir. Zaten insanların en son medyum şikayetleri nereden okunur sorusu arkasındaki neden de güvenilir bir medyuma gitmek ve dolandırılmamaktır.

Güvenilir Medyumun Çalışmaları

Güvenilir bir medyum hoca bulunduğunda sizden gelen istekleri yerine getirmek için genellikle büyüye başvurur. Büyünün yapım aşamaları:

  • Öncelikli olarak derin bir araştırma yapılır.
  • Araştırma çerçevesinde kişinin güçleri ve enerjileri incelenir.
  • İncelenen enerjiler ile birlikte kısa süre içerisinde kişinin gerçek durumu öğrenilir ve nasıl bir büyü yapılacağına karar verilir.
  • Büyünün yapım aşamasında hoca tarafından sizlerden istenilen nesneler ve görevler yerine getirilir.
  • Son olarak ise büyü yapılır ve hocanın söylediği bir vakitte tesirini göstermek üzere beklenir.

Tüm büyü çalışmalarında yaklaşık olarak aynı yol izlenir. Dolayısı ile kısa süre içerisinde yapılacak olan işlemler bütünlüğünde güvenilir bir medyum tarafından yapılan büyü doğru bir şekilde tesir eder ve sonucu çok daha kısa sürede ortaya çıkar.

Tüm bu işlemlerin yapılabilmesi için güvenilir bir medyum şarttır. Dolayısı ile insanlar güvenilir bir medyum bularak bu işlemleri yaptırma konusunda çok istekli olurlar. Ancak sektöre olan ilginin farkında olan dolandırıcılarda hocalara giderek işlemlerini yaptırmak ve onlardan yararlanmak ister. Dolayısı ile en son medyum şikayetleri nereden okunur sorusu ile birlikte aranılan medyuma ulaşılabilir.

Gayb Alemleri ile İletişim Kurmak

İletişim anlamında son derece başarılı olan medyumlar, Gayb alemleri ile iletişim kurabilirler. İletişim anlamında son derece başarılı olan kişiler, insanlara yardımcı olurlar. Bu anlamda ruhları ile yolculuk yapabilen medyumlar, trans haline geçerek uhrevi alemlere yolculuk yapabilirler. Trans halinde olmalarının en büyük nedenlerinden bir tanesi olan durum ise doğuştan gelen yetenekleri ve uhrevi canlıları fark edebilmeleridir.

Medyumlara başvuran kişiler, onların arasındaki dolandırıcıların da farkında olan kişilerdir. Dolayısı ile hocalar hakkında araştırma yapmak ve en güvenilir medyuma ulaşmak isterler. Üstelik medyumlar internet üzerinden ulaşılabilen ve uzaktan işlem yapabilen kişilerdir. Dolayısı ile nerede olurlarsa olsun sizlere başarılı bir şekilde hizmet verebilirler.

En son medyum şikayetleri nereden okunur konusunda yardım almak ve araştırmalarınızda veri kaynağı olmasını sağlamak itibari ile sitemizdeki yorumlara bakabilirsiniz. Yorumlara bakarak hocalar hakkında detaylı ve gerçek bilgiler, tecrübeler alabilirsiniz. Yorumları okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

3 yorum yapılmış: “En Son Medyum Şikayetleri ve Yorumları Nereden Okunur?

  1. evlenmeden önce bir ilişkim olmuştu kendisi manyak çıktı resmen peşimde koşmaya başladı evleneceğim şimdi hala geçen haftaya kadar mesaj atıyordu hatta nişanlıma bile mesaj attı onu seviyorum o benim gibi normalde hiçbirimiz bunu umursamadım nişanlımda umursamadı normalde ama artık tat kaçırmaya başladı her telefonda irkiliyordum arkamdan da konuşmaya başladığı için en son arkadaşlarla sohbet ederken soğutma büyüsü mü yaptırsan dediler ben bu işlerde çok temkinli olduğum için baya bi araştırma yaptım bu işte ali hoca en iyisi olduğunu gördüm kendisini aradım telefonda uzun uzun derdimi anlattım yapılabilr bir çalışma olduğunu söyledi nişanlımın da onayını aldıktan sonra çalışmayı yaptırdım ali gürses hoca çok kısa sürede işlemi yaptı gönderdi allah razı olsun hızlıca etkisi görülmeye başladı önce telefonların sayısı düştü en sonunda hiç aramaz oldu bir defa aradı en son özür diledi ve çok salaklık ettiğini söyledi tekrar aramayacağım hatta numaramı bile değiştiriyorum dedi kapattı hiçbişey dememe izin vermeden tamamen kesildi aramaları her gün 10 defa arardı şimdi kurtuldum hasta heriften

  2. cok dolandirilmis biri olarak burada ilk defa iyi yorum yapicam gercekten hic tahmin etmezdim ask yuzunden cok kotu seyler yasadim daha once ama bunlar arasinda sadece ali gurses hocadan bekledigimi aldim bana yaptigi papaz buyusu islemi sayesinde sevdigim bana sadece 10 gunde geldi. Ben bu kisinin senelerce kapisinda kosmus olsam da bi kere yuz vermemisti buyunun tesiriyle artik o benim kapimda kosar oldu gercekten isinin ehli ve cok iyi bir hocaymis bunu anlamis oldum. Allah ali hocadan razi olsun bilgi almak isterseniz 535 590 62 75 numarasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir