home Dolandırıcı Medyumlar Eşimde Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Eşimde Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Büyüler, kişilerin olmadıkları biri gibi davranmasına ve giderek daha da kötü şeyler yaşamasına neden olabilir. Kişilerin allak bullak bir yaşantıya sahip olmasının temel nedenlerinden bir tanesidir. Aynı zamanda eşimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır konusunda her zaman kişilerin dikkatli davranmaları da önemlidir.

Evli olan kişilerin arasının bir anda değişmesi ve bunun için herhangi bir sebebin olmaması hali büyünün en temel göstergeleri arasında yer almaktadır. Çiftlerin arasını açmak, birbirlerinden soğumasına neden olmak ve ayrılmasını sağlamak gibi amaçlarla birtakım büyüler yapılabilir. Büyü yapan kişiler genel olarak haset, fesatlık ve kin gibi duygular besleyerek bu şekilde hareket edecektir.

Eşimde Büyü Olup Olmadığının Belirtileri Nelerdir?

Büyüler eşler arasında ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Eşimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır konusunda kişilerin birtakım belirtileri ele almaları da oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Bu belirtilerin her biri ciddiyetle ele alınması gerektiği de ifade edilmektedir.

 • Eşler arasında birbirini görmeme ve isteksizlik hali oluşur. Aniden ortaya çıkan bu durum tamamen sebepsizdir. Yakınlarına bile düşmanmış gibi davranacaklardır.
 • Eşler kesin olarak birbirlerinden uzak duracaklardır. Yaklaştıklarında da içleri sıkılacak ve birbirlerine tahammül edemeyeceklerdir.
 • Büyü etkisinde olan kişide çabuk sinirlenme hali görülür. Sakinken bir anda parlayarak, eşine karşı bu şekilde davranacaktır. Tahammül limiti oldukça düşük olacaktır.
 • Eşimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır konusunda dikkat çeken konulardan bir tanesi de evden uzak kalma isteğinin uyanmasıdır. Evde sıkılır ve daralır. Bir an önce uzaklaşma isteği oluşur.
 • Cinsel isteksizlik hali ortaya çıkar. Erkeklerde ereksiyon problemleri yaşanabilir. Çoğu zaman eşleriyle aynı yatağı bile paylaşmaz.
 • Eşlerine baktığı durumlarda yüzlerini son derecede çirkin ve korkunç olarak görebileceklerdir. Bundan dolayı eşlerine karşı nefret duygusunun yanı sıra olumsuz düşüncelere sahip olacaklardır.
 • Herhangi bir sebep olmadan eşinden ayrılmak ve boşanmak isteyecektir. Bu durum genelde kadınlarda görülse de büyü nedeniyle bu şekilde hareket edeceklerdir.
 • Büyü yapılmış erkekler eşlerine karşı daha saldırgan tutum sergileyecektir. Küfre başvurmaları ve şiddet göstermeleri durumu yaşanacaktır.
 • Evli çiftlerin arasında büyü nedeniyle gereksiz yere tartışmalar ve kavgalar ortaya çıkacaktır. Gereksiz yere kötü sözlere başvurmak ve eşini aşağılamak gibi durumlar yaşanacaktır.
 • Büyü yapılan kişilerin kendisinin ya da eşinin ölümünü istemek de görülen durumlar arasında yer almaktadır.
 • Büyüye maruz kalan kişiler farklı davranışlar sergileyerek devamlı olarak ikilemde kalacaktır. Ancak bu değişiklikler kesin olarak iradesi dışında gerçekleşecektir.
 • İç sıkıntısı, çok uyuma hali, huzursuzluk, davranış bozuklukları ve asabiyet gibi haller de ortaya çıkacaktır.

Bu tip haller büyünün belirtileri arasında sayılabilir. Bu tip durumların görülmesi halinde de bir an önce medyum hocalara danışarak, belirli şekillerde hareket etmek gerekecektir. Böylelikle gittikçe büyünün tesiri de azalacaktır.

Büyüye odaklı sorunlar yaşıyorsanız yorum kısmından bunu aktarabilirsiniz. Aynı zamanda da diğer kullanıcıların yorumlarını inceleyerek ne şekilde hareket edeceğinizi görebilecek ve en doğru medyum hoca tercihini de yapma şansına sahip olacaksınız. Sitemizdeki tüm yorumlar tarafsız bir şekilde yazılmakta ve yayınlanmaktadır.

Sitemizde yorum yazabilmek ve yazılan yorumları okuyabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir