home Dolandırıcı Medyumlar Eskişehir Medyum

Eskişehir Medyum

Eskişehir medyum hocaları gibi medyumlar, farklı büyü yöntemlerini zaman içerisinde öğrenmiş ve insanların yararı için kullanmaya başlamıştır. Pek çok kişi, medyumların sahip oldukları bilgi birikiminden yararlanmak ve hayatlarını düzene sokmak amacıyla medyumlara başvurmaktadır. Bugün de tıpkı geçmişte olduğu gibi, insanlar manevi alemlerden medyum hocalar vesilesi ile yararlanmaktadır.

Eskişehir medyum hocaları, manevi alemlere olan bu ilgiyi en iyi şekilde kullanmak ve insanların doğru yola ulaşabilmelerini sağlamak adına çok sayıda büyü yöntemi kullanmaktadır. Elbette, kullanılacak olan tüm bu büyü yöntemleri kişilerin durumlarına, büyüyü hangi amaçla yaptıklarına ve buna benzer sebeplere göre değişkenlik gösterir.

Mum Malzemesi ile Yapılan Büyüler

Eskişehir medyum hocaları da dahil olmak üzere pek çok medyum hoca tarafından kullanılan temel malzemelerin başında mumlar gelir. Mum ile yapılan büyü çalışmaları, genellikle aşk başta olmak üzere kişiler arasında var olan duygular ile ilgilidir.

Mumun sahip olduğu enerji yüksektir. Bu enerji tek başına bir anlam ifade etmese de farklı ilimler ve dualarla birleştirildiği zaman büyülere katkı sağlayabilir. Hangi konuda olursa olsun, yapılacak olan tüm büyülerde bu tarz malzemelerin desteğine başvurulabilir.

Eskişehir medyum hocaları, büyü yaparken sadece malzemelere değil aynı zamanda farklı ilimlere de başvurur. Başvurulan bu ilimler, duaların ne zaman okunacağını, kaç dua okunacağını ve buna benzer pek çok noktanın belirlenmesini sağlar. Gerçek medyum hocalar, tüm bu ilimleri yıllar boyunca aldıkları eğitimlerde, üstat kabul edilen medyumlar tarafından öğrenmektedir.

İran Safranı ile Yapılan Büyüler

Medyum hocaların kullandıkları malzemelerin bir diğeri de safrandır. Tarihin her döneminde büyük öneme sahip olan bu malzeme, bugün de bazı büyülerin temellerini oluşturur. Özellikle, İran bölgesinde yetişen ve etkileri çok yoğun olan safran türleri medyumlar tarafından sıkça kullanılmaktadır. Eskişehir medyum hocaları da bu malzemeyi kullanarak farklı büyüler yapabilmektedir.

Medyumlar, herhangi bir büyü çalışması yapmadan önce kişilerin enerjilerini inceleyerek çalışmaya başlar. Bu inceleme sırasında yatkın olunan enerji türü belirlenir. Kişinin yatkınlığı ne yöneyse o tarz bir yöntem kullanılır. Bu sayede büyünün daha hızlı etki etmesi sağlanır.

Eskişehir medyum hocaları, bir kişiye mum kullanırken başka bir kişiye safran ile büyü yapabilir. Yine aynı şekilde, hiçbir malzemenin kullanılmadığı büyü çalışmalarına da rastlamak mümkündür. Tüm bunlar karmaşık bir süreç ile elde edilen bilgi birikimi neticesinde belirlenir.

Doğru medyumu bulursanız yaptıracağınız büyüde kullanılan malzemelerin hiçbir önemi olmayacaktır. Çalışmadan önce, medyumlar hakkında yapılan yorumları okuyabilir ve bu sayede kiminle çalışmanız gerektiğine dair fikir edinebilirsiniz.

Sitemize gelen, gerçek kişiler tarafından yapılmış tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorumları okumak, diğer insanların tecrübelerinden yararlanmak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

4 yorum yapılmış: “Eskişehir Medyum

  1. İnsanın aşkı bulması bazen hiç beklenmedik yerden oluyor derler benimki de öyle. Kuzenimle yıllardır birbirimize aşığız adını koyalım evlenelim dedik, aileler çok büyük karşı çıktı. İkna edemedik eve kapattılar ikimizi de görüştürmediler, herkezin huzurunu kaçırdık diyebilirim. Benim dinine düşkün bir arkadaşım gelip gidiyordu bana moral olsun diye sadece onunla görüşmeme izin veriyorlardı hatta.Onun tavsiyesi ile Medyum Ali Gürses hocayı aradım. Vefk işlemi yaptırdım. Hatta sıkıntı olmaması adına arkadaşımın adresini verdim bir hafta sonra oraya gitti vefk, o bana getirdi. Ali hocayla hep görüştüm telefonda, sorularımı sordum, çok ilgiliydi hatta durumla ilgili moral veriyordu. Bana sabırlı olmamı 1-40 gün arasında sonuç alınacağını söyledi. Bir hafta bir şey değişmedi, çok korktum yine olmaz diye ama 10. Gün gibi babam yanına çağırıp derdimi dinledi, konuştuk, onlarda da aynısı olmuş, en son herkes bir araya geldi. Şimdi aramızda söz kestik aileler herkes çok mutlu ve evlenmemizi başta onlar desteklemeye başladı. Allah çok büyükmüş sabreden ve araştırıp ne yapacağını bilen sonuç alıyormuş bunu görmüş oldum. Bu konuda sıkıntı çeken çok insan olduğunu biliyorum çevremde bile 3-4 kişi var dolandırılan da çok oluyor bu konuda ali beyden bilgi almanızı öneririm medyumalibey@gmail.com mail adresi 0535 590 62 75 numarası en doğruyu yönlendirmeyi yapacaktır size…

  2. Başta çekincelerim olsa da sonradan medyum ali gürses hocayı tanıdıkça içimde en ufak bir sıkıntı bile kalmadı. Bir hafta falan hocamın başını şişirdim sorularımla, en sonunda işlem yaptırmaya karar verdim.
    Bu kadar süre konuşurken bana en ufak bir kötü söz sitem bile etmedi. Hem yaptığım işlem hem de karakteri çok düzgün bir insan.

  3. medyum gizemle ilgili bilgi istiyorum lutfen birileri yardim etsin
    ben bu hocaya ask vefki yaptirdim gecen ay ama normalde bana gonderilmesi gereken sureyi bir hafta olarak konusmustuk ustunden cok vakit gecmesine ragmen hala gelen giden olmadi bu konu ile ilgili endise etmeye basladim sizce gelirmi?

  4. Arkadaş lar merhaba Ankara Kızılay da zeyid hoca var ona sakın inanmayın dolandırıcı 3bin liramızı aldı ve bizim le ilgilenmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir