home Dolandırıcı Medyumlar Garantili Medyumlar Yorum ve Önerileri

Garantili Medyumlar Yorum ve Önerileri

Günümüzde kişiler hemen her konuda medyumlara başvuruyorlar. Lakin medyumluk hizmeti almak istendiğinde özellikle dikkat edilmesi gereken birtakım detaylar bulunur. Bu detaylar doğrultusunda kişilerin medyum seçimi yapması piyasada yer alan sahte medyumlarla karşılaşmasını önleyecektir. Garantili medyumlar nereden bulunur gibi sorular özellikle sahte medyumlarla karşılaşmamak için dikkat eden ve araştırma yapmak isteyen kişilerin aklında olan sorulardır.

Garantili ve gerçek medyum dediğimiz kişiler maddi ve manevi sorunlarda kişilere birtakım enerji ve bakım çalışmaları uygulayarak kişilerde olan ayrılık ve kısmet kapalılığı, rızık konularında ve daha birçok konularda profesyonel destek sağlarlar. Garantili medyumlar ile hemen her konudaki sorunlarınıza garantili ve kesin çözüm getirebilmeniz mümkündür.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü tam olarak alanında ilim irfan sahibi gerçek büyü yapan hocalar ile yapıldığı taktirde hızlı ve kesin sonuçlar vermektedir. Çünkü bağlama büyüsü birbirini seven iki kişiden birinin gerek iş gerekse eğitim amaçlı farklı bir şehre gitmesi ve geride bıraktığı ailesini, sevdiklerini, eşini ve çocuklarını unutmaması için bağlama büyüsüne gerek duyulur. Bağlama büyüsü, genel olarak kişinin farklı bir yere gittiğinde geride bıraktığı kişilere unutup farklı kişilerle yakın ilişkiler kurmaması için yapılıyor.

Bağlama büyüsü ayrıca evliliği bitme noktasına gelen kişiler tarafından da büyü yapan hocalara yaptırılıyor. Bağlama büyüsünün tam olarak amacı zaten sevgiliyi, eşi kendisine bir ömür boyu bağlamaktır. Elbette bağlama büyüleri gerek kadını gerekse erkeği birbirlerine daha kuvvetli bağlamak için yapılır.

Bağlama Büyülerinde Hangi İşlemler Uygulanmaktadır?

Bağlama büyülerinin tam ve sağlıklı şekilde yapılabilmesi için ilk olarak alanında başarılı ve havas ilmini bilen donanımlı hocalarla iletişim kurulması gereklidir. Ayrıca bağlama büyülerinin sağlıklı şekilde kesin çözüm sunması için bağlama büyüsünün uygulanacağı kişilerin anne isimleri ve kişilerin de adları ve soy isimleri gerekmektedir. Bağlama işlemi için verilen bilgiler doğru olduğu taktide bağlama büyüsünün tutmama gibi bir durumu yoktur.

Kimi bağlama büyülerinde kişiden işlem sonrasında bir adak sözü istenir. Eğer ki bağlama büyüsü sonrasında kişinin bağlamak istediği kişide olumlu şekilde bir etki oluşmuş sa kişi adak sözünü yerine getirmesi gerekir. Adak genel olarak büyükbaş hayvan şeklinde olacaktır. Bağlama büyüsünün yapılacağı kızın ve erkeğin aileleri işlem sonrasında adaklarını yerine getireceklerdir. Enerji çalışmaları ile doğaüstü varlıklarla iletişim kurularak adak kesilirken birtakım sözler ve ritüel çalışmalar gerçekleştirilir.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Ediyor?

Garantili ve gerçek medyumlarla irtibat kurulduğu taktirde kolaylıkla bağlama büyülerinin kısa zamanda etki gösterdiğine tanık olabilirsiniz. Lakin burada önemli olan unsur bağlama büyüsünü yapacak olan hocanın gerçek bir medyum olmasıdır. Garantili medyumlar nereden bulunur soruları işte bu noktada önem taşır. Zira ancak bu hocalarla bağlama büyüsünün tutması mümkün olur.

Genel olarak bağlama adına yapılan büyü uygulamaları 4 ile 7 gün içinde tutabiliyor. Lakin kimi durumlarda bu süre 10 güne kadar çıkabiliyor. Elbette bu sürelerin değişmesi büyünün uygulandığı kişilerinde karakterlerine göre farklılık gösterebiliyor.

Medyum seçerken öncelikle medyum yorumlarına bakmak seçiminizi kolaylaştıracaktır. Sitemizde yayınlanan gerçek medyum yorumlarını ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

4 yorum yapılmış: “Garantili Medyumlar Yorum ve Önerileri

 1. Size tek tavsiyem dürüst bir medyum hoca ile çalışmanız yönünde. İster büyü, vefk vs. işlem yaptıracak olun ister başka bir işlem olsun mutlaka işinin ehli olan bir hoca bulun. Benim bugüne kadar çalıştığım pek çok hoca içinden memnun kaldığım tek kişi var o da ali gürses hoca.
  Bu hocanın ilmi bilgisi çok yüksek. Normalde çok fazla yorum yapan veya birilerine bir şey tavsiye eden biri değilim ama bu hocanın ilmi gerçekten yüksek. Havas vs. konuları araştıran bilir zaten ne kadar zor öğrenildiğini, bu hocanın da bu konuda ciddi anlamda bir yeteneği olduğunu görebilirsiniz…
  Hocanın internet sitesinde bir sürü bilgi var medyumali.com sitesinden okuyabilirsiniz. Bir de başka bir konu daha var, özellikle vefk yaptırmayı düşünüyorsanız kesinlikle hocaya iyi anlatın durumu, yani ne istediğinizi vs. söyleyin çünkü bu işler kişiye özel yapılıyor. Ali hoca da ona göre bir işlem hazırlıyor. Bir haftada gönderiyor. Etkisi de kişiye göre değişiyor. Hoca o konularda bilgi veriyor zaten. Bu arada mail adresi medyumalibey@gmail.com ben hep epostadan irtibat kurdum günlük cevaplıyor .

 2. ali gürses hocadan memnun kalmıştım ben hatta arkadaşlarıma bile tavsiye ederim her zaman.
  havas konusunda bilgisi çok yüksek diğer konuları bilmiyorum. havas zaten bu manevi ilimlerin temeli gibi bir şey. ben vefk yaptırmıştım sadece 15 günde sonuç vermişti.
  başka bir hocayla daha çalıştım öncesinde ama o adam mesela sorduğum her soruya geçiştirir gibi cevap veriyordu ali gürses bey böyle davranmıyor soruların hepsine net cevaplar veriyor sen tatmin olana kadar.
  bence bir ara konuş ben çevremdeki herkesten hep olumlu laflar duyuyorum ali hoca hakkında. ben de zaten dediğim gibi vefkinden aşırı memnun kaldım hocamdan allah bin kere razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir