home Dolandırıcı Medyumlar Gerçek Medyum Şikayetleri Nerede Bulunur?

Gerçek Medyum Şikayetleri Nerede Bulunur?

Geçmiş ve gelecek hakkında bir köprü kurmayı başarabilen medyumlar, uzun ve çetrefilli bir yolun sonunda hocalık mertebesine yükselebilirler. Bu yol boyunca öğrendikleri, tecrübeleri onlara bir rehber olarak geleceklerine etki eder. Medyumlara başvuran kişiler ise onlardan ihtiyaçlarının karşılanmasını bekler. Ancak bazı durumlarda gerçek medyum şikayetleri ile de karşılaşmak mümkündür.

Gerçek bir medyum ile karşılaşmak günümüzde çok zordur. İsteklerinizin neredeyse tamamını karşılayabilen bir medyum hoca hakkında şikayet konusu da açılamaz. Ancak günümüzde giderek artan sahte hocalardan dolayı kendisine medyum diyen ancak uzaktan yakından ilgisi olmayan kişiler hakkında şikayet konuları da açılmaktadır. Bu tür durumlara düşmemek için bir hocaya başvurmadan önce onun hakkında detaylı bir şekilde araştırma yapmak gerekir.

Bir medyum hakkında yapılacak olan olumsuz yorumların sebepleri şunlar olabilir:

  • Medyumun sahte olduğunun anlaşılması
  • Hoca tarafından yapılan hiçbir şeyin tutmaması, gerçekleşmemesi
  • Hocanın niyetinin kötü olduğunun anlaşılması
  • Hocanın sadece zaman kaybından ibaret olduğunun görülmesi

Bu durumlar ile karşılaşan kişi sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Burada yapılması gereken şey ise bir hocaya başvurmadan önce onun hakkında internetten araştırma yapmaktır. Böylelikle gerçek medyum şikayetleri konularının açılması daha da azalacaktır.

Medyumlara Neden Gidilir?

Bir hocaya başvurmak için aslında pek çok nedene ihtiyaç vardır. İnsanların maddi olarak isteklerini karşılamak haricinde manevi olarak onları rahata eriştirmek gerekir. Bu durum ise günümüzde medyum hocalar ile yapılabilmektedir. İnsanların medyumlara olan ilgisi her geçen gün artarken manevi olarak ne kadar boşluğa düştükleri de gün yüzüne çıkar.

Medyum hocalara başvuran kişiler genel olarak onların bazı şeyleri gerçekleştirmelerini bekler. Bu beklentiler:

  • İlk beklentiler genel olarak hocadan büyü veya sihir yapması yönünde olacaktır.
  • Bunun haricinde geçmiş hakkında bilgi almakta mümkündür.
  • Hocaya gelecek hakkında sorular sorulabilir.
  • Hocanın ruhlardan bilgi alması istenebilir.

Bu istekler haricinde insanlar farklı olarak bilim ışığında yapamadığı şeyleri de hocalardan talep edebilir. Gerçek medyum şikayetleri konusu da tam olarak buradan çıkar. Çünkü sahte hocalar bu tür istekleri asla karşılayamaz. Ancak bunun yanında kişinin sürekli olarak seanslara gelmesini ve o kişinin zamanını, parasını almayı hedefler. İnsanlar ise bunu fark ettiklerinde artık onun hakkında şikayet konusu açar.

Ölen kişilerin ruhları ile iletişime geçme, Vefk yazma, dua okuma vb. tüm işlemleri yapabilen medyumlar, bunun için pek çok şeyden de feragat etmek durumunda kalırlar. Yıllarca aldıkları eğitim ve kazandıkları tecrübe sonrasında belirli güçlere erişmeyi başarırlar. Maddi olarak hiçbir kimsenin yapamayacağı şeylere güçleri yeter. Manevi alemlerdeki varlıklar ile iletişim kurarak orasının sonsuzluğundan yararlanabilirler. Bu doğrultuda da onlardan alınacak olan bilgi, güç vb. şeylerin sınırı bulunmaz.

Web sitemizde ziyaretçiler tarafından yazılan ve tarafsız olarak yayımlanan gerçek medyum şikayetleri ve yorumlarına dair görüşler yer alır. Sizlerde bu görüşlere okumak ve kişisel tecrübeleriniz ile birlikte insanlara yardımcı olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış: “Gerçek Medyum Şikayetleri Nerede Bulunur?

  1. Selam arkadaşlar benim Ali GÜrses ile tanışmışlığım herşeyden umudu kestiğim anlda oldu iş yerimde yaşadığım mali krizler eşimle yaşadığım tartışmalar derken intiharın eşiğine geldiğimi söyleyebilirim Ali hocayı aradığımda ya bu yaşadığım sorunları gerçekten çözeceğinizi söyleyin yada artık intihara teşşebbüs edeceğim dediğimi hatırlıyorum allah razı anlattıklarıma karşılık söylediği çalışmalar bana sunduğu yöntemler ve yapacağı işlem ile ilgili detayları kısa bir zaman diliminde anlattı ne istediğimi anladığından çözüm yolu sunmasıda zor olmadı söylediği gibide Papaz çalışmasını 1 haftalık sürede elime ulaştırdı. Adam gibi adammış hayatımın dönüm noktasında elime geçen son fırsatta karşıma iyi ki çıktığını söyleyebilirim: Hakkını nasıl ödeyeceğim bilemiyorum ama bunu bir vefa borçu say hocam iletişime geçmek isterseniz 0535 590 62 75 veya medyumalibey@gmail.com ulaşın derim

  2. Kocamla yaşadığım sorunları aileme bile anlatamazken benim sıkıntımı çözmek için elinden geleni yapan canım abim diye hitap ettiğim ali gürses hocamı kesinlikle tavsiye ediyorum bizim özel meselemizi kendi işiymiş gibi sahiplenip her türlü işlemi en iyi şekilde yaptı ve derdimi sıkıntımı çözmüş oldu allah bin kere razı olsun böyle bir insanla karşılaştığım için çok mutluyum hem yardımcı hemde işini iyi yapan biri. Benim için yaptığı işlem gerçekten hayatımı değiştirdi diyebilirim eşimle olan sorunları hiç beklemediğim bir hızda çözmemi sağladı artık o konuların lafı bile geçmiyor her şeyiyle dört dörtlük bir insan internet ortamında o kadar çok sahtekar varki bende bir tavsiye yazmak istedim işini doğru yapanlarıda belirtmek lazım 05355906275 telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir