home Dolandırıcı Medyumlar Gerçek Medyumlar ve Sahte Medyumları Nasıl Anlarız?

Gerçek Medyumlar ve Sahte Medyumları Nasıl Anlarız?

Manevi dünyaların pek çok farklı konuda insanlara yardımcı olduğu bilinmektedir. Bu alemlerde var olan enerjiler, bizlerin yaşantısını baştan aşağı değiştirecek, hayatımızı güzelleştirecek kadar kuvvetlidir. Gerçek medyumlar aracılığıyla kullanabildiğimiz, hayatımıza dahil ettiğimiz bu enerjiler aracılığıyla mutlu bir yuva kurmak, yerine göre maddi kazançlar elde edebilmek bile mümkündür.

Güvenilir bir medyum hoca, çok uzun süreler boyunca eğitim alarak yaptığı çalışmalarda başarıya ulaşmaktadır. Yapılan işlem her ne olursa olsun, en zor durumlarda bile büyü uygulamalarında başarılı sonuçlar alabilmek mümkündür. Sahte medyumlar, maddi ve manevi mağduriyetler yaşatabiliyor olsa da güvenilir ve gerçek bir medyum hoca ile çalıştığınız sürece manevi alemler oldukça büyük bir yardımcıdır.

Gerçek medyumlar, manevi dünyanın bilgisini edinebilmek için havas ve ledün gibi ilimlerle çalışmaktadır. Bu ilimler, binlerce yıllık geçmişe sahip olmaları sebebiyle oldukça özel çalışmalardır. Bunları öğrenen bir kişi, manevi dünyanın her türlü gücünü anlayabilecek, farklı konularda öte alemlerden destek alabilecektir.

Sahte medyumların bu gibi bilgilere erişebilmesi, bu konularda eğitim alabilmesi mümkün değildir. Tüm bu bilgiler, binlerce yıllık gelenekler olarak gizli tutulmakta, sadece işinin ehli olan profesyoneller tarafından kullanılabilmektedir. Kötü niyetli insanların eline geçmemesi, bozulmadan korunabilmesi adına gizli tutulan bilgilere ulaşmak sadece bu alanda eğitim alan gerçek medyumlar için mümkündür.

Sahte Medyumlar Kolayca İfşa Olacaktır

Gerçek ve sahte medyumlar pek çok açıdan ayırt edilebiliyor olsa da medyum hocaların özellikleri dışında, diğer insanların tecrübe ve deneyimleri de oldukça büyük bir yol gösterici olacaktır. Sahte medyumlar, dolandırdıkları pek çok kişi tarafından ifşa edilecekleri, medyum yorum sitelerinde adlarından sıkça söz edileceği için kolayca anlaşılabilmektedir.

Yine benzer şekilde, gerçek medyumlar, yaptıkları tüm çalışmalarda iyi sonuçlar aldıkları, insanları asla mağdur etmedikleri için takdirle anılacaktır. İyi bir araştırma yapan, medyum hocalar ile ilgili yazılmış yorumları okuyan bir kişi, kimin gerçek kimin dolandırıcı olduğunu kolayca anlayabilecektir.

Gerçek medyumlar ile çalıştığınız sürece mağdur edilme ihtimaliniz yoktur. Bu medyumlar, yaptıkları her çalışmadan en iyi sonucu alabilmek adına yeri geldiğinde o işlemi tekrar tekrar yapacak, hiçbir zaman mağduriyet yaşatmayarak size ellerinden geldiği kadar yardımcı olacaktır.

Gerçek Medyumlar İnsanlara Her Zaman Yardımcı Olur

Gerçek medyumlar, sahte ve dolandırıcı medyumların aksine insanlara çözüm sağlamak adına bu mesleği yapmaktadır. Güvenilir bir medyum, en zor zamanınızda bile destek olabilmek için bu eğitimlerden geçmekte, kendini yetiştirmektedir.

Sahte medyumlar, bu alemlerin gücünü tanıyan insanları kandırmak için kendilerini medyum gibi gösteren dolandırıcılardan ibarettir. Hiçbir gerçek medyumun dolandırmak veya insanlara yapamayacakları çalışmaları yapabiliyor gibi gösterme amacı yoktur. Aksine, gerçek medyumlar hiçbir zaman olmayacak çalışmayı kabul etmeyecek, insanlara boş yere umut vererek mağduriyet yaşatmayacaktır.

Sitemize sizlerden pek çok medyum hoca hakkında yorum gelmektedir. Gelen tüm bu yorumları kolayca ulaşabilmeniz adına ana sayfamızda yayınlamaktayız. Tüm medyum yorum, şikayet ve tavsiyelerini okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış: “Gerçek Medyumlar ve Sahte Medyumları Nasıl Anlarız?

  1. ali gürses hocaya internetten ulaştım yorumlardan az daha başkasına dolandırılıyordum üniversitede istediğim yere göndersin babam diye ikna çalışması yaptırdım normalde başka şehre gidemezsin demesine rağmen fikirleri değişti hatta çalışmaya güvenip tercihlerimi daha kimseye söylemeden şehir dışı yapmıştım son gün ben uyurken beni uyandırıp tercihlerini değiştir dedi babam kendi kendine ikna oldu yani çok değişik hissettiriyor böyle bişeye şahit olmak teşekkür etmek istedim buradan da bu tür desteğe ihtiyacı olanlara öneririm medyumali.com hocanın sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir