home Dolandırıcı Medyumlar Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Özellikle yaygın olarak yapılan büyüler için geçerli olmak üzere, pek çok büyüde farklı yöntemlere rastlamak mümkündür. Bazen medyum hocaların bireysel olarak geliştirdiği kişisel yöntemler kullanılırken, bazı durumlarda geçmişten gelen teknikler ile büyü yapılabilmektedir. Geri getirme büyüsü için de pek çok medyum hoca eski çağlardan bu yana gelen yöntemleri tercih etmektedir. Bu yöntemlerin başında, kişilerin arasındaki bağı sembolize eden bir halatla yapılan geri getirme büyüsü gelmektedir.

Geri getirme büyüsünü bu yöntemle uygularken, medyum hocanın enerjisini odaklayabilmesi için belli başlı malzemelere ihtiyaç duyulur. Bağları en iyi şekilde sembolize etmesi nedeniyle, pek çok farklı büyü yönteminde de kullanıldığına rastladığımız halat, bu ihtiyacı karşılayabilmek için en iyi seçenektir. Medyum hoca, büyüyü yaparken iki halat alarak işe başlar.

Büyüyü uygularken, birbirine tekrar kavuşturulacak olan iki kişinin enerjisi bu halatlara aktarılır. Medyum hoca, özel dualar okuyarak kişilerin enerjilerini bu halatlara bağlar. Geri getirme büyüsü için yapılan işlemde ise, yine özel ve gizli dualar okunarak bu halatlar birbirine bağlanır. Ebced hesaplaması ile belirlenen bir süre boyunca, kimi zaman bir haftaya kadar çıkan sürelerle, her gece bu halatlara dua okunur. Okunan dualar tamamlandıktan sonra, geri getirme büyüsünün son aşamasına geçilerek halatlar bir yere gömülür. Özellikle ormana gömülmesi tavsiye edilse de medyum hoca istediği yere gömebilir. Bunun sonucunda, yaklaşık bir haftada kişiler tekrar birbirine kavuşur ve büyü tamamlanır.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorumları ve medyum şikayetleri ana sayfamızda tek bir başlık altında toplanmaktadır. Lütfen yorum okumak ve yapmak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir