home Dolandırıcı Medyumlar Güvenilir Medyum Hocalar ve Sahte Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Güvenilir Medyum Hocalar ve Sahte Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Güvenilir medyum hocalar ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır sorusu birçoğumuzun aklını kurcalar. Medyumlar nesiller boyu saklanan özel bilgileri kullanarak, manevi sıkıntıları olan insanlara yardımcı olur. Güvenilir medyum hocalar tarafından yapılması gereken bu çalışmalar, bilgisiz ellerde oldukça tehlike saçabilir. Kulaktan dolma bilgiler ile büyü yapmak mümkün değildir. Böyle bir durumda yapılan büyünün tutma ihtimali olmadığı gibi kimi zaman ters etkiler de ortaya çıkarabilir. Sahte medyum hocalar bunu denemekten çekinmezler. Bu nedenle mutlaka güvenilir medyum hocalar ile iletişime geçmeniz gerekir. Güvenilir medyum hocalar ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır sorusuna yanıt aramak için bazı kaynaklardan yararlanabilirsiniz. İnternet, gerçek ve güvenilir medyum hocaları bulmak için kullanabileceğiniz önemli bir kaynaktır. İnternette yer alan pek çok yorum sitesi hocalarla ilgili bilgilere ulaşmanıza yardımcı olur. Bu sitelerde, insanlar yaşadıkları deneyimleri paylaşarak diğer kişilerin medyumlar hakkında fikir edinmesine yardımcı olur. Araştırmanıza bu siteleri ekleyerek, çalışmayı düşündüğünüz medyum hoca hakkında daha fazla fikir elde edebilirsiniz. Yine bu sitelerde olduğu gibi, sosyal medyada yapılan yorum ve şikayetleri incelemeniz faydalı olur. Bir diğer önemli kaynaklardan biri çevrenizde yardım alan insanlarla iletişime geçmektir. Peki, güvenilir medyum hocalara ulaşmak için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Güvenilir Medyumlara Ulaşmak İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Güvenilir medyum hocalar ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır diye araştırma yaparken öncelikle bulduğunuz medyumlar içinden sahte olduğuna emin olduklarınızı elemelisiniz. Güvenilir medyum hocalara ulaşmak için dikkat etmeniz gereken belli başlı noktalar bulunmaktadır. Bunlar içinde ilk sırada çalışacağınız hocanın yeteri kadar bilgili olup olmadığını anlamak gelir. Elbette bunu kendi sınırlı bilgimiz ile anlamamız mümkün değildir. Medyum hocaya sorular yönelterek, alacağınız cevaplara göre karar vermeniz gerekir. Aldığınız yanıtlardan tam olarak ikna olamıyorsanız, araştırmaya devam etmelisiniz. Güvenilir medyum hocalar sorularınızı yanıtsız bırakmaz. En zor ve anlamsız bir soruyu bile yürekten cevaplarlar. Kendisine başvuran kişinin bilgi arayışını küçümsemez, ellerinden geldiğince açıklayıcı davranırlar. Hala kendisi ile çalışmaya karar vermediyseniz bile yine de size cevap verir ve bundan mutluluk duyarlar. Medyum hocalar ilim insanlarıdır, yaptıkları her türlü çalışmayı ilmin ışığında yaparlar. Bu nedenle gerçek ve güvenilir medyum hocalar her daim sizin iyiliğinizi önemserler. Güvenilir medyum hocalar ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşılır sorusuna aradığınız yanıtları bulduktan sonra hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Tercih ettiğiniz hoca sizin şikayetlerinizi dikkatli bir şekilde dinledikten sonra yapılması gereken çalışmaya karar verir.

Siz de gerçek bir medyumla iletişim kurmak istiyorsanız, sitemizde ana sayfada yer alan medyum hoca yorum ve şikayetlerine göz atabilirsiniz. Yorum yapmak ve şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış: “Güvenilir Medyum Hocalar ve Sahte Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

  1. BEN PAPAZ BÜYÜSÜ İLE İLGİLİ GÖRÜŞ BİLDİRMEK İSTİYORUM. YAYINLARSANIZ SEVİNİRİM. ALİ GÜRSES HOCA İLE ÇALIŞTIM. BAĞLAMA AMACIYLA YAPTIRILAN BİR İŞLEMDİ. SON ZAMANLARDA SEVGİLİMİN BANA OLAN İLGİSİNİN AZALMASI NEDENİYLE YAPTIRMIŞTIM. ALİ HOCAYA PEK ÇOK KONUDA TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM. HEPSİNDEN ÖTE BEN YANLIŞLIKLA FAZLA ÖDEME YAPMIŞTIM. HİÇ BEN SÖYLEMEDEN O SÖYLEDİ VE DÜRÜSTÇE ÖDEMEYİ HEMEN YOLLADI. DÜRÜSTLÜĞÜ PARA KONUSUNDADA İŞ KONUSUNDADA BELLİ OLAN BİRİ. BİR HAFTADA GELDİ İŞLEM. KARGOYLA YOLLUYOR GÖNDERİMDE DE İLGİLİ BİRİ. GELEN ÇALIŞMAYI DEDİĞİ GİBİ KULLANINCA 10 GÜNDE SONUÇ ALDIM. BİR GÜNDEDE OLABİLİR 21 GÜNDEDE OLABİLİR DEMİŞTİ. BENİMKİ 10 GÜNDE TUTTU. ŞU AN SEVGİLİMİN İLGİSİ GERÇEKTEN ESKİSİNDEN ÇOK DAHA İYİ DAHA ÖNCE KIRK YILDA BİR HEDİYE ALAN ODA ZORLA ALAN ADAM ŞİMDİ SÜREKLİ HEDİYELER ÇİÇEKLER GÖNLÜMÜ ALIYOR DAHA ÖNCE HİÇ DOLANDIRILMADAN KENDİSİNE DENK GELDİĞİM İÇİN ŞANSLIYIM SANIRIM OKUDUKLARIMA BAKARSAM… ALİ BEYDEN BU KONUDA BİLGİ ALMANIZI ÖNERİRİM 05355906275 TELEFONU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir