home Dolandırıcı Medyumlar Güvenilir ve dolandırıcı medyumlar nasıl ayırt edilir?

Güvenilir ve dolandırıcı medyumlar nasıl ayırt edilir?

Diğer meslek dallarına benzemeyen medyumluk işinde çalışacağınız kişiye tam bir güven beslemeniz oldukça önemlidir. Eğer çalışacağınız medyuma güvenmezseniz, medyum hocanın nefes gücü ne kadar yüksek olursa olsun istenen sonucu almak bir hayli zor olacaktır.

Gerçek medyum hocalar, bu durumun farkında olarak yaptıkları çalışmaları baştan beri buna göre şekillendirir. Bu kişiler insanların yaşadıkları sorunları önemseyerek herhangi bir çalışmaya başlamadan önce kişilerin sorunlarını ele alır, bunun ardından yapmaları gerekenleri değerlendirerek çalışmaya başlar.

Medyum olduğunu iddia eden bir kişinin gerçek medyum hoca olup olmadığını anlamanın ilk yolu buna dikkat etmekten geçer. Gerçek bir medyum hoca her şeyden önce karşı tarafın sorununu anlamaya yönelik hareket edecektir. Eğer bu sorun manevi alemlerden elde edilecek enerjilerle çözülemeyecek olursa danışan kişiyi farklı alanlara yönlendirecektir. Hiçbir gerçek medyum hoca başarılı olamayacağı veya imkansız olarak görülen bir çalışmayı yapmaya yanaşmaz.

Gerçek medyum hocalar, kullanılacak olan yöntemleri de kişilere göre belirlemektedir. Her insanın enerjisi farklı olduğu için yapılacak olan çalışmanın niteliği de değişecektir. Tıpkı insanların parmak izi gibi enerji alanları da farklı olduğu için yapılacak olan büyünün yöntemi de değişecektir. Gerçek medyum hocalar öncelikli olarak kullanılacak olan yöntemi belirler ve bu şekilde hareket eder.

Büyünün istenen şekilde tutabilmesi için mutlaka dikkatli ve özenli şekilde yapılması gerekir. Kimi zaman bu durum sadece medyum hoca ile alakalı olsa da bazı durumlarda büyüyü yaptıran kişinin de belli duaları okuması gerekebilir. Gerçek bir medyum hoca bu duaları belirtecek ve kişi tarafından nasıl okunması gerektiğini anlatacaktır. Bu sayede büyünün etkisi çok daha yüksek olacak ve istenen sonuç daha hızlı ortaya çıkacaktır. Gerçek bir medyum hoca tüm bu süreci bir bütün olarak ele alarak, büyüyü yaptırana her aşamada bilgi verecektir.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorumları ve medyum şikayetleri ana sayfamızda tek bir başlık altında toplanmaktadır. Lütfen yorum okumak ve yapmak için buraya tıklayın.

5 yorum yapılmış: “Güvenilir ve dolandırıcı medyumlar nasıl ayırt edilir?

 1. SA CÜMLENİZE
  MEDYUM BAHAR ADINDAKİ DOLANDIRICI SİZE ÇOK İYİ HOCA GİBİ GELEBİLİR AMA GÜVENİLİR DEĞİL DİKKATLİ OLMANIZI TAVSİYE EDERİM.
  BEN BU DOLANDIRICIYA PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRDIM, TUTMAYAN BÜYÜYÜ SANKİ TUTMAMASI BENİM SUÇUMMUŞ GİBİ GÖSTERİP BENDEN ÖZÜR BEKLEDİ!
  ŞAKA GİBİ, SADECE DEDİKLERİNİ YAPTIM BAŞIMA GELEN BU OLDU.

 2. Turkcem icin kusura bakmayin almanya dogumluyum buradayim o yuzden turkce az bilmiyorum. Vefk islemiyle ilgili yorum yaziyorum ali gürses ismiyle ilgili
  Ben berlindeyim buraya vefk yolladi kismet acma icin kismetim yoktu benim evlenen arkaslarim varken ben evlenemedim uzgunum. Ailemde evlenme vakti geldi dedi o yuzden arastirdim ali hocayi buldum.
  Bir haftada vefk yapildi paketle geldi. Cargo hizliydi ve hoca ilgilendi hep. geldikten sonra ustumde tuttum vefki sonra dualar okudum ali hocanin soyledigi. Yirmibes gun gecmisti kismatimi bulmak icin kendisi geldi adam teklif etti ailesi iyi kendisi iyi soz yaptik evlenecez ali hoca iyi hocadir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir