Hollanda Medyum

Bir kişinin medyum olabilmesi için oldukça karmaşık ve özel bir eğitim sürecine ihtiyaç vardır. Medyum olmak isteyen kişinin öncelikli olarak bu işe doğuştan yatkınlığı olmak zorundadır. Böylesi bir yatkınlık varsa, alacağı eğitimler ile çok daha başarılı sonuçlar alacak ve büyü yapmaya başlayacaktır. Dünyanın hangi ülkesinde olursa olsun, ister Hollanda medyum hocalarından, ister Türkiye’de çalışan hocalardan olsun, bir kişinin medyum olması için yeteri kadar bilgi birikimine, eğitime ve nefes gücüne sahip olması şarttır.

hollanda medyum
hollanda medyum

Hollanda medyum hocaları da bu alanda uzun yıllardır çalıştıkları için pek çok yeni medyum yetiştirmekte, çok sayıda büyüyü başarılı bir şekilde yapabilmektedir. Elbette Türkiye’de olduğu kadar yoğun eğitimlerden geçemiyor olsalar da, istenen büyüleri, istenen etkilerle yapabilecek kadar eğitimli ve yetenekli Hollanda medyum hocalarına rastlamak mümkündür.

Hollanda medyum hocalarının eğitimi ve bilgisi konusunda bir genelleme yapmak mümkün değildir. Bu ülkede çalışan çok ciddi ve bilgili medyum hocalar olabileceği gibi, sahtekar olan hocalara da rastlanabilir. Sadece Hollanda için değil, dünyanın her yerinde geçerli olan bu durum, medyumlar hakkında genelleme yapılmasının yanlış olduğunu göstermektedir.

Eğer bir büyü yaptıracaksanız ve Hollanda medyum hocalarından biriyle çalışmayı düşünüyorsanız, mutlaka çalışacağınız medyum hocayı iyi araştırmanız gereklidir. Doğru bir araştırma yapmanız halinde elde edeceğiniz sonuçlar doğrultusunda hareket edebilir, çalışacağınız isme güvenip güvenemeyeceğinizi, istediğiniz büyüyü yapıp yapamayacağını anlayabilirsiniz.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorumları ve medyum şikayetleri ana sayfamızda tek bir başlık altında toplanmaktadır. Lütfen yorum okumak ve yapmak için buraya tıklayın.

2 yorum yapılmış: “Hollanda Medyum

  1. Merhabalar öncelikle,
    Medyum Muhabbet bana sosyete büyücüsü olduğunu, bütün ünlülerin kendisine büyü yaptırdığını söyleyerek güvenimi kazandı. Ben de söylediği şekilde büyü yapabildiğini düşünerek bu hoca ile çalışmayı kabul ettim. Çalışa yaptırdım ama yaptırdığım işlem sonuç vermedi.

    Medyum Muhabbet’i büyü tutmadı demek için aradığım zaman numaramı engellemiş olduğunu gördüm. Açıkcası bu durum bana çok şüpheli geldi, tutmayabilir ama beni engellemesi sanki baştan beri tutmayacağını biliyormuş gibi düşünmeme neden oldu. Eğer gerçekten böyleyse dikkatli olmakta çok büyük fayda var, boş yere para dökmeyin.

  2. cok dolandirilmis biri olarak burada ilk defa iyi yorum yapicam gercekten hic tahmin etmezdim ask yuzunden cok kotu seyler yasadim daha once ama bunlar arasinda sadece ali gurses hocadan bekledigimi aldim bana yaptigi papaz buyusu islemi sayesinde sevdigim bana sadece 10 gunde geldi. Ben bu kisinin senelerce kapisinda kosmus olsam da bi kere yuz vermemisti buyunun tesiriyle artik o benim kapimda kosar oldu gercekten isinin ehli ve cok iyi bir hocaymis bunu anlamis oldum. Allah ali hocadan razi olsun bilgi almak isterseniz 535 590 62 75 numarasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir