home Dolandırıcı Medyumlar İstanbul Medyum Hocalar

İstanbul Medyum Hocalar

İstanbul medyum hocaları gibi kadim dönemlerden beri gelen yöntemleri kullanarak insanlara yardım eden kişiler, öte alemlerde var olan enerjileri en iyi şekilde kullanabilmemiz için çalışmalar yapmaktadır. Öte alemlerde var olan enerjiler ise insanların isteklerini yerine getirebilecek, çok güçlü kavramlardır.

İstanbul medyum hocaları, insanların kısıtlı zihin kapasitesi ile anlayamayacağı, bir ömür değil yüzlerce yıl geçse bile asla bilemeyeceğimiz alemler ile alakalı çalışmalar yapmaktadır. Bu konuyla ilgili farklı ilimlerde kendini geliştirdiği halde medyum hocaların bile bu alemlerin sırlarına vakıf olması mümkün değildir.

Medyum hocalar, büyü yapabilmek için insanlığa verilen en değerli armağanı, ilimleri kullanır. Bilginin nerede olursa olsun alınması gerektiğini söyleyen bir anlayışa sahip medyum hocalar, bunun peşinden pek çok farklı konuda uzmanlık edinmeyi başarmıştır. İlk dönemlerde, tarih öncesi çağlarda çalışmalar yürüten İstanbul medyum hocaları için bile aynı durum geçerlidir. Her medyum hoca, hangi çağda yaşıyor olursa olsun mutlaka farklı ilimler konusunda kendini geliştirmeli ve yetiştirmelidir.

Büyüler Sadece Manevi İlimleri Kapsamaz

İstanbul medyum hocaları, büyü denen karmaşık çalışmaları yaparken sadece manevi ilimlerden yararlanmaz, aynı zamanda dünyamıza ait olan ilimleri de kullanır. Çalışmaların çok karmaşık olması nedeniyle, ihtiyaç duyulan ilimlerin çeşitliliği de oldukça fazladır.

Örneğin, medyum hocalar yapacakları büyü çalışmalarının istedikleri gibi olabilmesi için gerekli hesaplamaları Numeroloji ilmini kullanarak yaparlar. Zamanında, sadece İstanbul medyum hocaları değil, padişahlar tarafından bile ilgi görmüş olan bu ilim oldukça karmaşıktır. İlmin temeli, manevi olaylara değil, dünyevi hesaplamalara dayanır. Bu durum, büyü çalışmalarının sadece gayb alemleri ile alakalı olmadığını, dünyevi ilimlerin de fazlasıyla önemli olduğunu göstermektedir.

Bunlara ek olarak, tamamen özel enerjilerin kullanıldığı Havas ve Ledün ilimleri de medyumluk mesleğinin olmazsa olmazıdır. Bu ilimlerde, gayb alemlerine ait enerjilerin özellikleri ve nitelikleri hesaplanır. Medyum hocalar, yaptıkları tüm çalışmalarda bu ilimlerdeki uzmanlıklarını kullanmak zorundadır. Tüm gerçek İstanbul medyum hocaları havas ve ledün ile ilgili bilgi sahibi olmak zorundadır.

Astroloji Bile Medyum Hocalar İçin Önemlidir

İstanbul medyum hocaları kimi zaman astroloji gibi yaygın ilimlerden bile yararlanır. Bu ilmin, özellikle yıldızname çalışması için mutlaka kullanılması gereklidir. Medyum hocalar, yalnızca büyü çalışmaları yapmadığı için bu tarz ilimler konusunda da bilgi sahibi olmaları fazlasıyla önemlidir.

İstanbul medyum hocaları, tüm diğer medyum hocalar gibi insanların adını bile tam olarak bilmediği ilimleri çalışmalarında kullanabilir. Medyum hocalar, uygulamalar için neye ihtiyaç duyuluyorsa onu kullanacak ve gerekli olan çalışmayı en iyi şekilde yapacaktır.

Çalışmalardan en iyi sonucu alabilmek için tek yapmanız gereken işini iyi yapan medyumlarla çalışmaktır. İstanbul medyum hocaları arasından bu kişileri bulmak için sitemize sizlerden gelen yorum ve memnuniyet mesajlarından yararlanabilirsiniz. Tümünü okumak ve siz de kendi yorumunuzu yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir