İstanbul Medyum

Sadece Türkiye’de değil, belki de dünyada önde gelen manevi merkezlerden olan İstanbul, içerisinde bulunan çok sayıda medyum hoca ile bu alanda da isminden söz ettirmeyi başarıyor. Ülkemizde pek çok kişinin medyumlara ulaşmak için gittiği bu şehirde farklı kültürlerden, yüzlerce farklı büyü türünün yapıldığına rastlamak mümkün.

İstanbul medyum hocaları her gün kendilerine başvuran binlerce insan sayesinde oldukça yoğun bir tecrübe edinme fırsatına sahip. Farklı büyüleri rahatlıkla yapabilen bu hocalar gerek vefk gibi hassas uygulamalarda, gerekse çok daha farklı ilimlere ihtiyaç duyan yıldızname çalışmalarında başarılı olmaktadır.

Medyumluk işinin iyi temsilcilerinin bazılarının İstanbul medyum hocalarından olduğunu da unutmamak gerek. Bu hocalar hem tecrübeleri hem de bilgileri ile Türkiye ve farklı ülkelerde yaşayan insanların sorunlarına çözüm olmaktadır.

Tarihin ilk dönemlerinde bile görülebilen İstanbul medyum hocaları günümüzde de aynı kadim yöntemlerle çalışmaktadır. Tıpkı eski medyumlar gibi aynı kadim tekniklere sadık kalan bu hocalar, bu yöntemleri nesiller boyunca el verme yöntemi ile korumuş ve saklamıştır.

Eski yöntemleri kullanan medyum hocalar olduğu gibi kendilerine ait yöntemleri geliştiren ve bunları kadim tekniklerle harmanlayan medyumlara rastlamak da mümkün. Özellikle İstanbul gibi kutsal bir kentte çok daha sık rastlayabileceğiniz bu medyumlar, mesleğin ilerleyişi için oldukça önemlidir. Aynı şekilde, bu tarz çalışmalar yapmaları Türkiye’nin manevi ilimler konusunda bir merkez olmasına da katkı sağlamaktadır.

İstanbul medyum hocaları arasında işini çok iyi yapan pek çok isim bulunuyor. Hem eski yöntemleri kullanan hem de gayb enerjilerini çok daha iyi kullanabilmek için yeni teknikler geliştiren hocalar sadece Türkiye’de değil, dünyanın diğer ülkelerinde de oldukça popüler. Tıpkı Türkiye’den çok sayıda insanın İstanbul medyum hocalarına başvurduğu gibi, Avrupa’dan veya dünyanın farklı yerlerinden kendilerine başvuran insanlarla da karşılaşmak mümkün.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorumları ve medyum şikayetleri ana sayfamızda tek bir başlık altında toplanmaktadır. Lütfen yorum okumak ve yapmak için buraya tıklayın.

1 yorum yapılmış: “İstanbul Medyum

  1. Medyum Ali Bey’in yaptığı vefkin etkisinden çok memnun kaldık… İki arkadaş ayrı ayrı vefk çalışması yaptırdık… Ikimiz de çok memnun kaldık… Biri aile meselesi diğeri para içindi… Aile meselesi için yaptıran arkadaşım huzurlu.. Benim de yeni kurduğum işletme çok iyi gidiyor allaha bin şükür… Tüm bu işlerde bize vesile olan ali bey oldu… Herkese tavsiye ederim işini gerçekten iyi yapıyor…
    Benzer derdi olan arkadaşlar için
    medyumali.com kendisinin sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir