İzmir Medyum

Gaybi alemlerle alakalı çalışmaların en karmaşıklarından olan vefk uygulamaları her zaman için özel yöntemlere ve çok ciddi bir bilgi birikimine ihtiyaç duyar. Herkes tarafından yapılamayan, doğru şekilde yapılması için mutlaka başarılı bir medyum hocaya ihtiyaç duyan bu uygulama, İzmir medyum hocalarının bazıları tarafından hakkıyla yerine getirilebilmekte.

Vefk yapılırken işin içerisinde dahil olan ilimlerin her biri çok uzun süreler araştırma ve çalışma gerektirmektedir. Asla tek bir ilimle yapılamayan, en ince ayrıntısına kadar düşünülmesi gereken vefk ilminde, İzmir medyum hocaları arasında bu işi çok iyi şekilde yapan kişiler bile zaman zaman yanılgıya düşmektedir. Vefk, medyumluk dünyasında yapılması en zor olan çalışmalar arasında gösterilir ve yeni medyum hocaların pek çoğu kendilerine gelen vefk yapımı taleplerini reddetmektedir.

Vefk yaparken mutlaka doğru zamanlamanın hesaplanması gerekir. Eğer medyum hoca doğru zamanda, doğru duaları okumazsa, vefk için verilen emeğin tamamı boşa gider. Ortalama olarak bir haftada tamamlanan vefk çalışmaları, İzmir medyum hocaları tarafından dünyanın her yerine gönderilebilmektedir. Çalışmalar tamamen gayb alemlerinin enerjilerini kullanarak gerçekleştirildiği ve herhangi bir fiziksel nesneye ihtiyaç duymadığı için uzaktan rahatlıkla yapılabilir.

İzmir medyum hocalarının bir kısmının başarılı bir şekilde yapabildiği vefkten yararlanabileceğiniz alanlar oldukça çeşitli. Kimi zaman bereket, rızık gibi konularda kullanılan, kimi zaman aşk veya kısmet açma için tercih edilen vefkler, manevi alemin en etkili çalışmalarından biri olarak kabul edilmektedir.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorumları ve medyum şikayetleri ana sayfamızda tek bir başlık altında toplanmaktadır. Lütfen yorum okumak ve yapmak için buraya tıklayın.

1 yorum yapılmış: “İzmir Medyum

  1. İKİ SENEDİR EVLİLİĞİM BİTME AŞAMASINDA BUNU DÜZELTMEK İÇİN SICAKLIK VEFKİ YAPTIRMAYA MEDYUM ERMETLE GÖRÜŞTÜM YAPABİLCEĞİNİ SÖYLEDİ PARASINI EKSİKSİZ VERDİM ÇABUCAK YAPSIN SIKINTIM ÇÖZÜLSÜN DİYE VEFK GELMEDİ BU KİŞİYE PARAYI ZAR ZOR GİZLİCE GÖNDERDİĞİM İÇİN DAHA FAZLA MAĞDURİYET YAŞADIM NORMALDE BELKİ DÜZELECEK OLAN EVLİLİĞİMDE ŞİMDİ HİÇ ŞANS KALMADI DİYEBİLİRİM PARAYI GİZLİCE ALMIŞTIM ORTAYA ÇIKINCA DOLANDIRILDIĞIM DAHADA SOĞUDU EŞİM ALLAH BÖYLELERİNİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir