home Dolandırıcı Medyumlar Kendinden Soğutma Büyüsü Yapan Hocalar

Kendinden Soğutma Büyüsü Yapan Hocalar

Kendinden soğutma büyüsünün etkisi çok çabuk ortaya çıkar. Büyü aynı zamanda güçlü olması sebebiyle dikkat çeker. Asırlar boyunca kendinden soğutma büyüsü uygulanmıştır. Günümüze kadar gizli kalmayı başarmış ayırma büyüleri arasında en çok tercih edilen manevi uygulamalardan biridir. Kendinden soğutma büyüsü, birbirlerini çok severek evlenen kişilerin zaman içinde birbirlerinden soğumalarını sağlayan kara büyüler arasında yer alır. Soğutma büyüsünü uygulayan kişiler eşler ya da sevgililer olabileceği gibi bu kişilerin dışında 3. kişiler de olabilir. Bu büyünün etkileri ile birtakım manevi uygulamalar yapılabilir. Soğutma büyüsünün etkileri oldukça güçlü ve uzun sürelidir. Ancak kişiler arasında o kadar gizli bir şekilde etki eder ki, kendisine büyü yapılan kişiler ya da çevrelerindeki insanlar hiç bir şekilde büyüden şüphelenmez.

Soğutma Büyüsü Çeşitleri

Kadim büyüler içinde önemli bir yere sahip olan kendinden soğutma büyüsü, farklı çeşitlere sahiptir. İkili ilişkiler dışında özellikle bağımlılıkları olan kişilere yönelik yapılır. Örnek olarak, kumar bağımlılığı olan bir eşin, bu bağımlılığımdan kurtulması ve kendiliğinden kumar oynamaktan vazgeçmesi için soğutma büyüsüne başvurulur. Bunun dışında aşağıda sıraladığımız amaçlara yönelik uygulanır.

  • Gözü dışarıda olan erkek ya da kadının eşine bağlanması için uygulanır.
  • İçki bağımlılığı olan eşin içkiden uzak durması için uygulanır.
  • Kumar bağımlılığı olan eşin bu alışkanlıktan vazgeçmesi için uygulanır.
  • Araları çok iyi olan anne oğlun aralarının bozulmasını sağlar.
  • Ailelerin gelin ya da damattan soğumasını sağlar.
  • Boşanan anne ya da babaların çocuklarından soğuması için uygulanır.
  • Aileden soğuma, işten, çalışmaktan, hayattan soğuma, çevredeki insanlardan soğuma için uygulanır.

Soğutma Büyüsünün Etkisi Ne Zaman Ortaya Çıkar

Kendinden soğutma büyüsünün etki süresi en çok araştırılan konuların başında gelir. Soğutma büyüsünün ne kadar zaman içinde etkilerini göstereceğini belirleyen pek çok faktör vardır. Bunlar içinde en önemlisi, kendinden soğutma büyüsünün yönlendirildiği kişinin manevi gücüdür. Kişinin mevcut enerjileri güçlüyse büyü sırasında enerjileri yönlendirmek daha uzun sürebilir. Büyünün yapımı sırasında uygulanan yöntem ve ritüeller de süreyi etkiler. Büyüde destek alınan medyum hocanın tecrübesi ve eğitimi bir diğer önemli unsurdur. Büyünün yapımı sırasında kullanılan necaset materyalleri de süreyi etkiler. Tüm bu unsurlara rağmen genel olarak soğutma büyülerinin 13 gün içinde etkilerini gösterdiği görülmektedir. Soğutma büyüsü yapan hocalar kişinin enerjilerini de göz önünde bulundurarak tahmini bir süre belirler. Gerçek bir medyum hoca tahminlerinde genellikle yanılmaz. Böyle güç bir çalışma için mutlaka gerçek bir medyum hocadan yardım almanız gerekir. Aksi takdirde sahte bir medyuma denk gelebilir, maddi ve manevi zararlara uğrayabilirsiniz.

Sitemizde sizden gelen medyum hoca yorum ve şikayetlerine yer veriyoruz. Medyum hoca yorum ve şikayetlerini okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir