home Dolandırıcı Medyumlar Kocaeli Büyü Yapan Hocalar

Kocaeli Büyü Yapan Hocalar

Kocaeli büyü yapan hocalar sayesinde insanlar büyü yaptırabilmektedir. Büyünün kökeni çok eskiye dayanmaktadır. İnsanların düşünceleri, hareketleri, istekleri; evrene enerji olarak yayılmaktadır. Bu enerjiler doğru frekanslara iletilirse çekim yasası ile kişi kendine bu isteği çekebilmektedir. Büyü de bu duruma çok benzeyen bir olgu olarak düşünülmektedir. Büyü yaparken kullanılan malzemeler ve sözcükler etrafa bir enerji yaymaktadır. Enerjinin frekansı istenilen yere gönderilirse büyü tutmaktadır. Fakat gönderilemezse büyü geçersiz sayılmaktadır.

Büyünün enerjisini doğru frekanslara ancak bu işin ilmini almış, çeşitli eğitimlerle yetişmiş ve yolculuğunu bu şekilde tamamlayan hoca ve medyumlar gönderebilmektedir. Hocalar ve medyumlarla çalışmadan önce aldıkları eğitimlerin sertifikası incelenmelidir. Sahte olup olmadığı kontrol edilmelidir. Böylece insanlar dolandırıcılığa maruz kalmaktan kendilerini koruyabilmektedir.

Kocaeli büyü yapan hocalar arasında da gerçekten işinin ehli olan, usta öğreticilerden eğitim almış ve havas ilimlere sahip olan birçok hoca bulunmaktadır. Bu medyum ve hocalar ile insanlar uzaktan veya yakından kendilerini ilgilendiren konularda büyüler yaptırabilmektedir. Kişi başkasına büyü yaptıracaksa çok dikkat etmelidir. Büyüler terse dönüp yaptıran kişiyi de çok kötü etkileyebilmektedir. Evrenin veya Tanrı’nın bu anlaşmanın bedelini yaptıran kişiye ödeteceği unutulmadan bir başkasına yaptırılmalıdır. Büyüler yüzyıllardan beri en tehlikeli olan enerjiler olarak bilinmektedir.

Saç Teli ile Büyü Yapılır mı?

Kocaeli büyü yapan hocalar konusunu araştıran insanlar saç teli ile ne tür büyülerin yapılabileceğini merak etmektedir. Saç teli ve sabundan yapılan büyüler en tehlikeli kara büyüler arasında yer almaktadır. İnsanların bu tür büyülerden uzak durması gerekmektedir. Bu tür kara büyüler yapanı da yaptıranı da ciddi oranda etkilemektedir. Bunları bilincinde olan fakat yine de saç teli ve sabundan büyü yaptırmak isteyen insanlar öncelikle gerçek bir hoca bulmalıdır. Dolandırıcılara denk gelinmişse kişi aylarca parasını, bu tür insanlara kaptırabilmektedir.

Saç teli ve sabun büyüsü öldürücüdür fakat büyüler de Tanrı’nın izni olmadan gerçekleşmemektedir. Bu yüzden yaptıran kişi büyünün, yaptırdığı kişiyi etkilememesi durumunda kendine dönerek öldürücü etkiye sahip olacağını unutmamalıdır. Saç teli ve sabun büyüsü için gerçek hoca bulunduktan sonra; kişinin saç teli ve bir adet kalıp sabun gerekmektedir. Bu iki malzemeye çeşitli sözcükler ve dualar okunduktan sonra kuyuya atılmalıdır. Kalıp sabun suda eridikçe; büyüye maruz kalan kişi de yemeden içmeden kesilip, yataklara düşerek can vermektedir.

Büyüyü Kim Yapar?

Kocaeli büyü yapan hocalar ile diğer gerçek hocalar; büyüyü kim yapar sorusunun cevabı olmaktadır. Büyünün yapılması için gerçek ve salim hocalara ihtiyaç duyulmaktadır. Diğer türlü büyüler yapılmamaktadır. Yapılsa dahi enerji yönlendirmesi doğru yere ulaşmayacağından etkisi bulunmamaktadır. Büyü yaptırılırken sahtekarlarla çalışmamaya özen göstermek gerekmektedir. Bunun için de sıkı bir araştırma yapmak gerekmektedir.

Siz de büyü yaptırmak için gerçek ve dolandırıcı hocaların kim olduğunu merak ediyorsanız buraya tıklayarak büyü yapan hocalar hakkında bilgi alabilirsiniz veyahut bilgilerinizi paylaşarak insanların dolandırılmasının önüne geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir