home Dolandırıcı Medyumlar Medyum Ali Gürses

Medyum Ali Gürses

Manevi alemler sonsuz bir deryadır ve bu derya içerisinde yaptıracağınız büyüden istediğiniz sonucu almak için doğru hocayı bulmak çok önemlidir. Medyum Ali Gürses gibi hocalar arasından işinin ehli ve tecrübeli isimleri bulmadan en basit uygulamada bile istediğiniz sonucu alamazsınız. Her uygulama çok ciddi bir manevi bilgi birikimi gerektirir, nefes gücü kuvvetli bir medyum hoca tarafından yapılmak zorundadır. Aksi takdirde diğer alemlerde bulunan kadim enerjilerin bu dünyaya ulaşması ve etki etmesi mümkün değildir.

Gerçek medyum hocalar hakkında bilgi edinmeniz amacıyla sitemizde başta Medyum Ali Gürses hakkında yorumlar olmak üzere, tüm diğer medyum hocalar hakkında gerçek kişiler tarafından yapılmış yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz. Doğru medyum seçminin çok kritik olduğu bu işte en iyi hocayı bulmak için diğer insanların tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

Medyum Ali Gürses’e çalışma yaptıranlar başta olmak üzere, tüm hocalar ile ilgili çalışmalarınızı bu sitede paylaşmak mümkün. Bir hocanın iyi olup olmadığını ve ilmini yalnızca başkasına yaptığı uygulamalardaki başarılardan anlayabiliyor olmamız nedeniyle bu yöntem doğru hocayı ararken en büyük yardımcınız olacaktır.

Gerçek medyum hocalar her koşulda önemli olsa da özellikle bazı durumlarda çok daha fazla dikkat edilmesi gereken bir konu haline geliyor. Örneğin zor bir büyü olan evlilik büyüsünde mutlaka nefesi güçlü bir hoca ile çalışmanız gerekiyor. Medyum Ali Gürses ile çalışanların yazmış oldukları yorumlar hocanın evlilik büyüsüne iyi olup olmadığını anlamanıza yardım edecektir.

Evlilik büyüsü doğrudan iki kişinin iradesi ve manevi bağları ile alakalıdır. Bu bağlar ne kadar güçlüyse kişilerin birbirlerine olan çekimi de o kadar artar. Medyum Ali Gürses’in evlilik büyüsü de tüm diğer hocaların yaptığı çalışmalar gibi bu bağlar üzerinde etki etmeye bağlıdır. Hoca, gizli ve özel ilimleri kullanarak kişiler arasındaki sevgi halini evliliğe dönüştürür. Bu çalışmada kimi zaman işin içine ikna büyüsü gibi uygulamalar da girer.

Hangi hoca olursa olsun yapılacak olan çalışmada çok özel bilgiler kullanmak zorundadır. Ne tarz bilgilerin kullanılacağı bu işin eğitimini almamış sıradan insanlar tarafından bilinemez, sadece işinin ehli gerçek medyum hocalar tarafından belirlenebilir. İşini doğru yapan medyum hocalar da bunun bilincinde olarak istedikleri etkiyi kolayca yaratabilecek çalışmalar gerçekleştirir.

Gerçek medyum hocaları bulmak biraz zahmetli olabilir. Bunun için diğer insanların görüşlerinden yararlanmanız gereklidir. Eğer çalışacağınız medyum hoca hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Medyum Ali Gürses ve diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için aşağıdaki yorum formuna inebilir veya ana sayfamızdaki yorumlar için buraya tıklayabilirsiniz.

10 yorum yapılmış: “Medyum Ali Gürses

 1. Benim başımdan geçenler artık roman olur öyle diyeyim, birkaç defa medyumlara para kaptırdıktan sonra her seferinde değişen telefonlar, isimler, uğraş dur derken, hiç kimseye güvenmeyeyim demiştim ama ali gürses hocaya iyiki güvenmişim diyorum şimdi, evimize musallat olan bir adam var allahın cezası karımın işyerinden ve güçlü biri, sürekli bir sıkıntı çıkarıyor bize ne yaptıysak uzaklaştıramadık öyle olunca, bende soğutma büyüsü yaptırdım, hızlı olması adına papaz büyüsü istedim papaz büyüsüde güçlüymüş gerçekten 5 günde iletişimine kadar kopardı, ben dolnadırılırım kandırılırım diye bekliyordum yine ama dürüst bir medyum olduğunu görünce içim rahatladı gerçekten, ali gürses hocayı bu yüzden buradan tavsiye ediyorum herkeze hiç yapmadığım şekilde biri hakkında tavsiyede bulunuyorum böyle bi ihtiyaç olursa ilk düşüneceğim başvuracağım kişi ali hoca olacak internet ortamında çok dolandırılan insanlara denk geliyorum araştırın arkadaşlar önce umutlarınızı kullanmalarına izin vermeyin benzer sıkıntısı olan arkadaşlar ali gürsesten bilgi alsın derim telefonu 05355906275 mail adreside medyumalibey@gmail.com zaten sesinden yazdıklarından bile nasıl bir insan olduğu anlaşılıyor

 2. Medyum Ali Gürses’e ben de papaz büyüsü yaptırdım, 21 günde etki ediyormuş en fazla, benim yaptırdığım 12. Günde sonuç verdi. Bir haftada bitiyor büyü.
  Medyum Ali Hoca’dan şüpheniz olmasın, benim çalıştığım büyü çalışması çok zor olmasına rağmen her türlü konuda destek oldu, en ufak bir sorumu bile içten şekilde cevapladı. İstediğim sonuçları kesin olarak almamı sağladı, telefonda ve mesajda devamlı olarak ulaşılabilir biri olduğu için iletişim konusunda hiç sorun yaşamıyorsunuz.
  Papaz büyüsü zor çalışma, öyle herkes yapamaz, işinin ehliyle çalışmak çok önemli bu yüzden. Ben buraya numarasını bırakacağım 0535 590 62 75, isterseniz buradan ulaşıp konuşabilirsiniz.

 3. Iyi gunler,
  Hollanda’ya buyu gonderilmiyormus galiba?? Medyum Emel parami aldi buyuyu gondermeme izin vermiyorlar dedi, baskalarina sordum ayni buyu calismasi sorunsuz olarak gonderilmis… Yalan mi soyluyor yoksa gercek mi bilgi bekliyorum.

 4. Öncelikle Ali hocam Rabbim sizin ilimizi daha da artırsın. Bu konuda hoca arayan şifa arayan insanların kesinlikle kendisine başvurmasını sıkıntısı ne ise Allah’ın izni ile çözüm bulunabileceğini temin ederim. Benim yıllardır yaşadığım tüm sıkıntılarımı çözümleyerek beni tekrar hayata bağladı. Yaşama geri döndürdü kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizi tanıdığım için çok şanslıyım. Üstelik kendimdeki değişiklikleri çevremdeki herkesin fark etmesi mucize bir gelişme. Detaya giremiyorum kendisiyle görüşme sağlamanızı tavsiye ediyorum.

 5. Sayın Hocam iyiki sizi tanımışısız uzun zamandır çok stres ve zorluk içindeydik yaşadıklarımızı burdan uzun uzun yazmaya kalksam sanırım 10 sayfa tutar… önce Rabbim sonra sizin sayenizde çok şükür 1 ayda kendimize geldik sizin gibi iyi niyetli dürüst ve işinin ehli ve bir okadar samimi içten birini tanıdıgımız için kendim ve ailem adına cok mutluyum Rabbim sizler gibi iyi kullarını çogaltısn İnşallah işinizde ve hayatınızda başarılar dilerim.

 6. Eşimle ayrılık sürecinde oğlumuz durumu kabullenmekte güçlük çekiyor. Her ikimizde mümkün oldukça kalbi kırılmasın diye elimizdeki maddi imkanı seferber ediyoruz. Fakat bu ona yetmiyor Psikolojik olarak etkilenmesinden dolayı ileride yaşayacağı ilişkilerin bizim ilişkimizi yansıtmasını istemediğimizden Bu süreçte Medyum yardımının önemli bir rol oynayacağını ve ileri ki dönemde bize daha anlayışlı olabileceğini anımsadık. Eşimde bende uzun yıllardır birbirimize duyduğumuz saygının nefrete dönüşmeden kalabilmesinin önemli olduğunun vurgusunu oğlumuza yaptığımız halde bu süreci mümkün oldukça uzun bir döneme yaymak için ikimizi zorlaması bize başka bir yöntem bırakmadığı içi Medyum Ali Gürses ile iletişim kurduk kendisine bu psikolojik dönemde bize destek olabilmesi için bir çalışma yapması ricasında bulunduğumuzda her iki tarafında memnun edebileceğimizi söylediği vefk çalışmasını önerdi söylediği gibi 1 hafta içerisinde çalışmayı gönderdi aralıklarla gelişmelerden bilgi aldı şu an daha huzurlu ve anlayışlı bir ayrılık dönemindeyiz oğlumuzda bizim bu anlayışımıza karşı çıkmıyor yardımlarınıza minnettar kaldığımızı belirtmek isterim çok teşekkür ederim. İletişime geçmek istediğiniz taktirde 0535 590 62 75 numarası umuyorum size de yardımcı olacaktır.

 7. Kandırılan insanları görmek çok acı veriyor. Devlet kurumunda çalışıyorum, internette böyle yorum yapmam pek doğru değil ama kendi ismimi kullanmayarak insanların kandırılmadan doğruyu daha rahat bulmaları için bu tavsiyeyi vermek boynumuzun borcudur diye düşünüyorum.

  Benim büyük bir düşmanım ailemi dağıtmak için büyü yaptı. Büyü yaptığını da açık açık söyledi. Ailen dağılacak büyü yaptım sıkıyorsa hadi bunu hallet dedi. Ben de medyum arayışına girdim. Aradığım sonuçlarda bir sürü farklı isim görsem de hiçbirine içim ısınmadı. Hatta bazılarıyla telefonda bile konuştum. İyi hoş ikna ediyorlar, dedikleri güzel ama hani insanın içinde bir sıcaklık olur ya, işte o olmadı.

  En son internet ortamından Medyum Ali Gürses hoca ile karşılaştım. Telefon açtım görüştük, büyü bozmak istediğimini söyledim kabul etti. Konuştuktan sonra içim ısındı, hemen kabul etmeyeyim dedim biraz araştırdım hakketen içimin ısındığı kadar varmış, her yerde her zaman iyi yorum yapılmış hakkında. Velhasıl, büyü bozmak için ne gerekiyorsa yapalım dedik. İşlemlere hızlı bir şekilde başladı kargomu gönderdi talimatları iletti ve bu süreçte hep yanımda oldu. Ailemin dağılmasına ramak kala önüne geçtik, şu an Allah bozmasın çok huzurluyuz. O kadar çok dolandırılan olmuş ki internette hiç mi araştırmıyor insanlar hayret ediyorum.

 8. Selamun Aleyküm.. Medyum Ali’nin ismini gördükçe mutlu oluyorum, benim gibi çok kişiye faydası olduğunu görmüş oldum. İnşallah daha fazla insan olaşır. İsmini kullanan çok kişi var, insanları kandırıyorlar Ali hoca kılığına girerek. Bu yüzden gerçekten ulaşabileceğiniz numarasını yazarak başlamak istiyorum: 0535 590 62 75Bizim ufak bir bebeğimiz oldu vefk yazdırdık rızkımız için, evimizin bereketi artsın diye. Allah razı olsun yaptığı vefkin etkisini kısa sürede gördük. İnşallah daha fazla da göreceğiz. Rızık vefklerini çok yazan yok diye biliyorum. Ali gürsesten memnun kaldık. Ama bizim bu arayışta olan çok kişi biliyorum. O yüzden bu yorumu yazmak istedim. Özellikle dolandırıcılardan uzak kalmak için bu gibi adamların adını da yazmak lazım. SADECE DOLANDIRICILARI DEĞİL AYNI ZAMANDA GERÇEK HOCALARI DA YAZALIM LÜTFEN!

 9. Selam arkadaşlar bir gün buralara yazacağımı hiç ummazdım önceden çok takip ettim ama… Eşimi büyü yoluyla kendine çekip aramıza giren kadını soğutup uzaklaştırmak için yaptırdığım papaz büyüsünün etkisine resmen hayran kaldım hiç bilmiyordum bu kadar güçlü olduğunu. Hep duyardım falan da denemek hiç nasip olmamıştı. Uzun araştırmalar sonucu Ali gürses hoca vesilesiyle bir işlem yaptırdım hakkında tek kötü birşey okumadım hatta Memurlar.netteki şu https://www.memurlar.net/haber/1038937/ali-gurses-hoca-merak-edilenleri-yanitladi.html röportajı beni etkileyen son nokta oldu
  1-21 gün sonuç dendi benim de uygulamalarım oldu ama zorlanmadım Ali hoca fazlasıyla destek ve yardımcı oldu sabırla cevap verdi bir haftada yaptı yolladı sorunsuz ve daha 6. günde istediğim şey oldu resmen mucize gibi. Bir yuva ve çocuklar kurtuldu resmen. Ali hocayla telefonda sadece ilk aradığımda konuştuk onun dışında hep mailden iletişim kurduk hızlıca döndü her yazdığıma medyumalibey@gmail.com mail adresi ihtiyacınız düşerse tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir