Medyum Bedirhan

Bir medyum hoca yetiştirilirken çocukluktan itibaren başlayan zorlu ve özen gerektiren bir eğitim sürecinden geçer. Medyum Bedirhan veya herhangi bir başka medyum olması fark etmeksizin, üstat medyumlar nefes gücü kuvvetli olan kişileri seçerek yetiştirmeye başlarlar. Bu yetiştirme esnasında büyü bilgisi el verme yöntemi ile üstatlarından yetiştirilen medyumlara aktarılmaktadır.

Gerçek bir medyum hoca çocukluktan itibaren insanlara yardımcı olmak amacıyla yetiştirilir. Zor bir eğitim süreci ile bu işe başlayan medyum hocalar en sonunda insanlara yardım edebilecekleri seviyeye ulaşırlar. Medyum Bedirhan da bu eğitimden geçen diğer hocalar da farklı büyü yöntemlerini öğrenmekte ve bilgilerini insanların yararına kullanmaktadır. Gerçek bir medyum hoca ister kaşık büyüsü ister başka bir büyü olsun aldıkları eğitimler ile birlikte insanlara faydalı olabilir. Bir hocanın gerçek olup olmadığını anlamak içinse diğer insanların yorumlarını okumanız en büyük yardımcınız olacaktır. Sitemizde sadece Medyum Bedirhan değil tüm diğer medyumlar hakkındaki yorumları ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Kaşık büyüsü gibi büyüler geleneksel büyü yöntemlerine kıyasla daha farklı yapılışlara sahiptir. Tarih boyunca farklı coğrafyalarda Medyum Bedirhan’ın kaşık büyüsünde olduğu gibi farklı yöntemler kullanılmıştır. Geçmişte yapılan büyüler ile bugünkü büyülerin aynı olup olmadığı bilinmemektedir. Bu sadece el verme yöntemi ile medyumlar arasında aktarıldığı için sıradan insanlara bu bilgi ulaşmamıştır.

Kaşık büyüsünde nasıl bir etki elde edileceği büyünün yapılış amacıyla alakalıdır. Diğer büyülere kıyasla daha kolay malzemelere sahip olması sayesinde kolayca yapılabilen bu büyü, tam da bu sebepten dolayı farklı yöntemler ortaya çıkmıştır. Bu durum da büyünün hangi şartlarda yapılabileceğini çeşitlendirmiştir. Medyum Bedirhan gibi hocalar bu tarz büyüleri kimi zaman farklı amaçlarla kullanabilmektedir. Kaşık büyüsü biraz daha zayıf olsa da iyi bir hocanın elinde güçlü etkiler ortaya çıkarabilir. Gerçek medyum hocalar çoğu zaman kaşık büyüsü yerine papaz büyüsü öneriyor olsa da ısrarla bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız doğru araştırmayı yapmak çok önemlidir. Bu araştırmayı yaparken, örneğin Medyum Bedirhan nasıl gibi bir arama yapmak yerine kaşık büyüsünde nasıl olduğunu araştırmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Elbette bir hocanın diğer büyülerinde mağduriyet yaratıp sadece kaşık büyüsünde iyi olması beklenemez. Bu nedenle Medyum Bedirhan şikayetlerini okurken kaşık büyüsüne dikkat ediyor olsanız da diğer yorumları da okumanız önemlidir.

Medyum Bedirhan ve diğer tüm medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak ve kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış: “Medyum Bedirhan

  1. Merhaba arkadaşlar,
    Medyum Ramazan’a papaz büyüsü yaptırmak için para gönderdim, büyü ile ilgili sorular sorduğumda garip bir şekilde beni devamlı olarak geçiştiriyor, sanki büyü yapmayı bilmiyormuş gibi tavırları var. Şüphelenmeye başladım, biraz araştırdım, hakkında yazılan yorumları gördükten sonra kendisiyle tekrar konuştum, bana hakaret edip numaramı engelledi, büyüye de veya kötü yorum yapamıyorum çünkü elime ulaşmadı bile.

  2. Medyum Hüseyin güvenilmez bir medyumun teki! Dolandırıcı bana 5000 lira taktı kaçtı! Vefk parasını çatır çatır çaldı resmen! Telefonlarıma cevap vermiyor, arıyorum sürekli meşgul, başka numaralardan da yardımcı olmuyor…
    Gerçek medyum değil!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir