3 yorum yapılmış: “Medyum Burak

 1. Arkadaşlar merhaba, Medyum Kağan hakkında yaşadığım deneyimi yazmak istiyorum.

  Medyum Kağan’a vefk yaptırmak için para göndermiştim, gönderdiğim para çok da yüklü bir miktardı. Çok kişinin aylık maaşı kadar paraydı neredeyse, gönderdiğim bu miktar üzerine haklı olarak vefkimin karşılığını almak istedim.

  Telefonda devamlı olarak vefkimin ne durumda olduğunu sormak zorunda kaldım. Hiçbir şekilde beni tatmin edecek bir cevap alamadım, devamlı olarak bugün yarın denilerek oyalıyordu.
  Bu şekilde bir şey yaşayacağımı bilseydim ne vefk ne başka bir çalışma yaptırırdım.

  Herneyse, üç ay kadar bir süre boyunca telefonda vefkimin durumunu öğrenmek için çaba gösterdim. Telefonlarıma hiçbir şekilde çıkmadı, sürekli asistanları çıktı zaten.

  Üç ay sonra telefon numarası değişti, yeni numarasını buldum aradım, benim telefon numaramı engellemiş. Eşimin numarasından aradığımda da her şeyi anlatmış olmama rağmen beni tanımıyormuş gibi yaptı. Artık durumu net olarak anladığım ve dolandırıldığımı kabullendiğim için daha fazla konuşmak istemedim, telefonu kapatıp hakkımı haram etmekten başka bir şey gelmedi elimden.

 2. Selamın aleyküm,
  Eğer aşk büyüsü konusunda Medyum Salih ile çalışmayı düşünüyorsanız sakın çalışmayın, uzak durun derim. Çok iddialı olmasına rağmen bu büyüden hiçbir şey anlamıyor.

  İki defa yaptırdım, her birine de istediği kadar yüklü miktar ödeme yaptım. Ödediğim paralar tamamen boşa gitmiş gibi hissediyorum, gerçekten söylediği büyüleri de yaptığına inanmıyorum gerçeği söylemek gerekirse.

  Çalışmaları tutmuyor, ilgi alaka sıfır, böyle bir medyum olmaz, Allah yolunda olan insanlar böyle davranmaz!

 3. Maddi sıkıntıda olduğum bir dönemde rızık açma ve bereket vefki sayesinde iş buldum hatta önceki işimden alamadığım maaşı almayı başardım. Beklemediğim paralar bile gelir oldu. Vefk konusunda ali gürses derim başka bir şey demem. Bir sürü sıkıntılı durumda çok kötü günler geçirmeme rağmen medyum ali hoca vesilesiyle tüm bunları çözdüm derdimi sıkıntımı atlattım. Bu sitelerden birinden bulmuştum kendisini bu vesileyle bir teşekkür etmek istedim inşallah allah ona da gönlünce verir herşeyi rızık kısmet konularında bir ihtiyacınız olursa düşünmeden ali beyden bilgi alın derim maili medyumalibey@gmail telefonu 535 590 62 75 hocanın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir