Medyum Dolunay

Doğru medyum seçimi her çalışma için çok önemlidir. En zorlu çalışmalardan vefk gibi karmaşık uygulamalara kadar mutlaka gerçek medyumlar ile çalışılmalıdır. Tıpkı Medyum Dolunay için geçerli olduğu gibi çalışmayı düşündüğünüz her medyum ile alakalı detaylı bir araştırma yapmanız, karşınıza çıkanlara göre güveneceğiniz kişiyi belirlemeniz önemlidir.

Medyum seçimi her konuda hassasken özellikle bağlama büyüsü gibi çok fazla rağbet gören büyülerde daha fazla önem kazanmaktadır. Bu büyülerin farklı yöntemler ile yapılıyor olması, doğrudan medyum hocanın nefes gücü ile bağlantılı olması ve buna benzer pek çok sebep nedeniyle doğru bir araştırma yapılması çok önemlidir. Bu araştırmayı yaparken diğer insanların yorumlarından yararlanmak yapılabilecek en doğru şey olacaktır. Sitemizde sadece Medyum Dolunay şikayet ve yorumlarını değil tüm diğer medyumlar ile alakalı yazılmış olan yorumları okuyabilirsiniz.

Bağlama büyüsü diğer büyülere benzer şekilde işliyor olsa da iki kişi arasında gözle görülmeyen çok özel bir bağ yaratması nedeniyle daha fazla detaya ihtiyaç duyar. Bu büyüyü yapacak olan hocanın öncelikle kişiler arasındaki manevi enerjileri okuması gereklidir. Medyum Dolunay’a çalışma yaptıranlar da tüm diğer medyum hocalara çalışma yaptıranlar gibi ilk olarak bu süreç ile karşılaşırlar. Kişiler arasındaki tüm manevi bağlar hoca tarafından kontrol edilir ve danışan kişinin isteğine göre bir uygulama ortaya çıkarılır.

Yapılacak olan çalışmada medyum hocanın çok fazla öneme sahip olması insanların aklında Medyum Dolunay güvenilir mi gibi soruların oluşmasına neden olabilir. Elbette bu sorular sadece Medyum Dolunay için değil, çalışma yaptırmayı düşündüğünüz tüm diğer medyum hocalar için de geçerlidir. İyi bir araştırma yapmadan gerçek medyum hocalar bulunamayacağı için bu soruyu sormak kadar doğal bir şey yoktur.

Gerçek medyum hocaları anlamanın tek yolu diğer insanların tecrübelerinden yararlanmaktır. Medyum Dolunay da dahil olmak üzere tüm diğer medyum hocalara çalışma yaptırmış kişilerin yorumları ve şikayetleri kimin gerçek kimin dolandırıcı olduğu konusunda fikir verecektir. Özellikle yaptıracağınız çalışma göre, örneğin Medyum Dolunay bağlama büyüsü gibi direkt olarak çalışmanıza yönelik araştırma yaparsanız kiminle çalışmanız gerektiğini çok daha rahat anlayabilirsiniz. Etrafta dolandırıcı sayısı bir hayli fazla olsa da yeteri kadar düzgün bir araştırma ile gerçek medyum hocalara ulaşmak da gayet kolaydır.

Sitemizde Medyum Dolunay ve tüm diğer medyum hocalar hakkında yorum ve şikayetleri okumak, eğer medyumlarla daha önce çalıştıysanız kendiniz yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

5 yorum yapılmış: “Medyum Dolunay

 1. KİMİNLE ÇALIŞIRSANIZ ÇALIŞIN KESİNLİKLE ÖNCEDEN İYİ BİR ARAŞTIRMA YAPIN YOKSA ÇOK KÖTÜ TUZAĞA DÜŞERSİNİZ PARA KAPTIRIRSINIZ! BENİM YAŞADIĞIMI KİMSENİN YAŞAMASINI İSTEMİYORUM!!!

  MEDYUM DENİZ DENEN DOLANDIRICIYA VEFK YAPTIRMAK İSTEDİM, TAMAMEN İYİ NİYETLİ YAKLAŞIP HER DEDİĞİNİ KURUŞU KURUŞA ÖDEMİŞ OLMAMA RAĞMEN DOLANDIRICI MEDYUM DENİZ VEFKİMİ YOLLAMAYIP ENGELLEDİ

  İNTERNETTE KISA BİR ARAŞTIRMA YAPTIM BİNLERCE ŞİKAYET YORUMU VAR KEŞKE ÇALIŞMADAN ÖNCE ARAŞTIRSAYDIM DİYORUM! BU PİŞMANLIĞI ÇEKMEDEN BİLEMEZSİNİZ, SAKIN ÇALIŞMAYIN ÇOK ÇOK PİŞMAN OLURSUNUZ!

 2. Merhaba,
  Öncelikle Medyum Dilek hakkında yorum yapmak istiyorum. Bu kişiyle papaz büyüsü için anlaşmış olduğumuz 2500 lira tamamen boşa gitti. Tüm konuşmalarımızda ispatlı biçimde 2500 lira olarak kabul ettiğimiz çalışmayı tamamlamak için benden 4000 lira para istedi. Başta söylediği ve kararlaştırdığımız parayı kabul etmiyor, göndermiş olduğu mesajları iletmeme rağmen hiçbir şekilde 2500 liraya yapmayacağını söylüyor, açıklama gereği bile duymuyor.

  Medyum Dilek ile çalışmama kararı verdim, bu şekilde davranan bir insanın doğru dürüst büyü çalışması yapabileceğini düşünmüyorum. Bu nedenle işini iyi bilen ve DÜRÜST bir medyum tavsiyesi istiyorum daha önce çalışmış olanlardan. Medyum Ali Gürses ile ilgili çok fazla iyi yorum var, çalışmış arkadaşlar konuyla ilgili daha fazla detay verirse çok memnun olurum.

 3. Medyum Ali hoca ile çalışmamla ilgili yazıyorum. Muskanın etkisi tam da dediği gibi iki haftadan itibaren net şekilde görülmeye başlandı. Başta rahatlık hissi veriyordu, biraz daha değişmeye başladı. Rahatlıktan çok huzura döndü. Benim muska yazdırma sebebim geceleri korkutulmamdı, olmayan şeyler görmemdi. Eskiden karanlıkta afedersiniz tuvalete bile gidemezdim, şimdi bu durum değişmiş gibi görünüyor. Bu karanlık korkum geçti, şu an odamdaki gece lambasına bile ihtiyaç duymaz hale geldim. Seslerden eskisi kadar ürkmüyorum ve asıl mesele, artık eskiden gördüğüm kabusları görmüyorum, geceleri çok daha huzurlu uyuyup uyanıyorum. Bu durum gerçekten beni mutlu ediyor. Allah Ali Gürses hocamdan razı olsun. Hiç beklemediğim kadar hızlı ve etkili oldu yaptığımız çalışma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir