Medyum Ertuğrul

Hangi büyü yapılıyor olursa olsun medyumlar tarafından gerçekleştirilen tüm çalışmalarda belli başlı kurallara sadık kalınması gereklidir. Medyum Ertuğrul veya başka bir medyum olması fark etmeksizin tüm medyumlar insanlığın hayrı için çalışmak zorundadır. Kara büyü uygulamaları yasaklanmıştır. Ancak bazı medyumlar bu yasağa uymadan kara büyü çalışması yapmaya devam etmektedir. Bu gibi durumlarda medyumlar tarafından korunma çalışmaları yapılabilir, insanların kötü niyetlilerden uzak kalması sağlanabilir.

Medyum Ertuğrul ile çalışanlar mutlaka bu hocanın güvenilir olduğundan emin olmalıdır. Sadece bu isim için değil, herkes için geçerli olan bu durum yapılan büyülerin doğru şekilde etki edebilmesi için gereklidir. Özellikle çok detaylı malzemelere ihtiyaç duyan canbar büyüsü gibi çalışmalarda medyumun bilgi ve tecrübesi büyünün tutmasındaki en önemli etmendir.

Sitemizde Medyum Ertuğrul da dahil olmak üzere tüm medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilir, dilerseniz siz de kendi yorumunuzu yazarak diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bir medyumun gerçekliğinden emin olmak için o kişi tarafından yapılmış olan büyülerin detaylarını okumak gereklidir. Bir kişi çalışmak istediği herkesi yaşayıp deneyimleyemeyeceği için mutlaka diğer insanların tecrübelerine güvenmelidir. Örneğin, Medyum Ertuğrul ile çalışmayı planlayan biri öncelikle Medyum Ertuğrul şikayetlerini okumalı, hangi büyü için olursa olsun çalışma kararını bu yorumlarda yazanlara göre vermelidir. Hakkında çok sayıda şikayet olan medyumların herhangi bir şekilde işinize yarayacak büyü yapması mümkün olmayacaktır. Gerçek medyum hocalar insanları asla mağdur etmez, her zaman memnun ederler.

Canbar büyüsünün diğer büyü çalışmalarına kıyasla daha fazla tecrübe gerektirmesinin en temel sebebi malzemelerinin çok nadir bulunmasıdır. Bazı malzemeler sadece ülkemizde değil dünyanın her yerinde bile zor bulunuyor olabilir. Bu gibi durumlarda medyumun aynı etkiyi yaratacak, benzer enerjiye sahip olan malzemeler kullanması gerekir. Bunun kararını vermek için de bilgi birikimine başvurmalıdır. Medyum Ertuğrul veya başka biri olsun, çalışacağınız medyum hakkında iyi bir araştırma yapılması bu nedenle çok önemlidir. Eğer doğru araştırma yapılmazsa hem maddi hem de manevi mağduriyetler yaşanabilir.

Gerçek medyumların yaptıkları tüm çalışmalar kişiye özeldir. İster canbar büyüsü ister başka bir büyü olsun, medyum öncelikle talep eden kişinin enerjisine bakar, bu enerjiye en uygun etkiyi yaratacak büyüyü yapar. Her konuda olduğu gibi bu açıdan da çalışılacak olan medyuma büyük iş düşmektedir.

Medyum Ertuğrul ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4 yorum yapılmış: “Medyum Ertuğrul

 1. İYİ GÜNLER
  MEDYUM HASAN TARAFINDAN DOLANDIRILDIM!!!!!!!!!! VEFKİMİ GÖNDERMEDİ TELEFONLARIMA CEVAP VERMİYOR!!!! DOLANDIRICIDIR HERKES BİLSİN!!!

 2. Hayırlı günler dilerim, Medyum Duygu ile konuştuğumuzda memnun kalmadığımı ve verdiği sözleri tutması gerektiğini belirttim, aksi takdirde şikayet yorumu yazacağımı söyledim, bana nereye yazarsan yaz diyerek cevap verdi!
  Ben de bunun üzerine artık buraya yazmaktan başka bir yol bulamadım.
  Kendisi papaz büyüsü yaptı bana, aşk ve evlilik için yapılan bir büyü olduğu için hızlı şekilde tutması çok önemliydi ama herhangi bir şekilde etki görülmedi. Bu büyüyü konusunda başta garantili olarak tutacağına dair söz vermişti, tabi tutmadığı için söyleyebileceğim bir söz kalmadı bu konuyla ilgili…
  Yardımcı olmuyor, büyüsünün tutmadığını söyleyince gerçeklere kulağını tıkıyor ve bir medyuma asla yakışmayacak şekilde çok ters davranıyor. Gerçekten bir medyum olup olmadığı şüpheli olduğu için dikkatli olmanızı ve asla kendisi ile çalışmamanızı tavsiye ediyorum.

 3. Öncelikle selamlar herkese… Vefk ile alakalı sıkıntı yaşayan çok fazla arkadaş olduğunu okuyorum. Herkese geçmiş olsun dilerim. Dolandırıcılar çok kişiyi mağdur ediyor farkındayım, inşallah derdi sıkıntısı olan insanlar bir şekilde bu yoruma rastlar ve tavsiye edeceğim hoca aracılığıyla sıkıntılarını çözerler. Benim çalıştığım hocanın adı Medyum Ali Gürses. Bu hocayla uzun süre önce sosyal medya üzerinden rast geldim, bir sürü insan sağol hocam yazdığı için çalışmaya karar vermiştim, çok kişinin sıkıntı derdini çözdüğünü okuyup güvenmiştim. Medyum Ali Hoca benim de vefkimi bir hafta gibi kısa sürede teslim etti, ne yapacağımı nasıl çalışacağımı anlattı, çok şükür dediklerini yaptıktan sonra herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Sonuçlarını alabilmem de bir hafta gibi bir vakit aldı daha uzun sürebilir de demişti medyum ali hoca ama dediği süreden çok daha kısa zamanda sonuç aldım bu şekilde olması beni çok memnun etti eğer sıkıntısı derdi olanlar bu yorum vesilesi ile iyi sonuç alırlarsa bana da dua etsinler ne kadar sıkıntımız derdimiz bitmiş olsa da duaya her zaman ihtiyacımız var

 4. Medyum baybars ismi serkan olan şahıs bir numaralı dolandırıcı itibar etmeyin parayı yolladıktan sonra cevap vermiyor açmıyor sıkıştırınca engelliyor bir numaralı dolandırıcı şerefsiz paranızı yedirmeyin boş beleş adamlara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir