home Dolandırıcı Medyumlar Medyum Hakim Hoca

Medyum Hakim Hoca

İki insan arasındaki ilişkiyi sadece fiziki anlamda değerlendirmek büyük bir yanlıştır. Bu alemde var olan her şeyin gaybi alemlerde bir kaynağı veya yansıması olduğu unutulmamalıdır. Bu yansıma Medyum Hakim gibi kendilerini medyumluk alanında geliştirmiş ve gereken eğitimi almış olan insanlar tarafından tespit edilebilmekte ve istenen doğrultuda yönlendirilebilmektedir. İki kişinin birbirine olan bakış açısı, sevgisi veya nefreti tamamen bu alemlerde oluşan durumlarla bağlantılıdır.

Medyum Hakim gibi medyumlar sıcaklık büyüsü ile insanların birbirlerine daha yakın davranmasını sağlayabilir. Sıcaklık büyüsü gibi çalışmalar ilişkileri etkileyeceği için manevi alemde var olan duygu bağları üzerine yapılmalıdır. Bu bağlar sıradan insanlar tarafından tanımlanamayacağı gibi işinin ehli olmayan medyumlar tarafından bile kolayca tespit edilemez. Bu nedenle ister Medyum Hakim’e çalışma yaptıranlar ister başka bir medyumla çalışanlar mutlaka çalışacakları kişinin bilgisinden emin olmak zorundadır.

Bir medyum hakkında fikir edinmenin en kolay yolu o kişi hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumaktır. Örneğin, Medyum Hakim nasıl gibi bir sorunun cevabını arıyorsanız Medyum Hakim şikayetlerini okuyabilir, bu sayede kendisi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sitemizde sadece Medyum Hakim değil tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Sıcaklık büyüsünün oluşumu da tıpkı yapılışı gibi adım adım gerçekleşir. Manevi alemlerde gerçekleştirilen bir çalışmanın fiziki dünyaya yansıması için öncelikle gayb alemlerinde tam olarak etki etmesi gereklidir. Diğer alemlerde burada olduğu gibi herhangi bir zaman kavramı olmadığı için büyü birkaç saniyede de birkaç günde de etki edebilir. Bundaki en önemli etmen medyum hocanın nefes gücüdür. Örnek vermek gerekirse, Medyum Hakim tarafından yapılan sıcaklık büyüsü bir günde etki ederken başka bir medyum sadece bir saat içerisinde istediğiniz sonucu sağlayabilir. Bu nedenle çalışacağınız hocayı detaylıca araştırmak ve her şeyinden emin olmak çok önemlidir.

Bir büyü yapıldığı zaman eğer başka bir medyum tarafından büyü bozma çalışması yapılmazsa etkisini yitirmeyecektir. Medyum Hakim’in sıcaklık büyüsü de eğer doğru şekilde yapılmışsa ileride de ilk günkü etkisini koruyacaktır. Ancak doğru yapılmayan büyü çalışmaları ilk etapta tutmayabileceği gibi tutmuş gibi görünüp zamanla etkisini de yitirebilmektedir.

Gerçek bir medyumla çalıştığınız sürece herhangi bir çalışma konusunda endişe etmenize gerek kalmayacaktır.

Medyum hoca arayışınızı kolaylaştıracak, sitemizde yer alan ve gerçek insanlar tarafından yazılmış, Medyum Hakim başta olmak üzere tüm diğer medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış: “Medyum Hakim Hoca

  1. S.a arkadaslar medyum özcan hakkinda bir sorum var, acaba daha once calismis olan arkadaslar bu kisinin yaptigi buyunun ne zaman elime ulasacagini soyleyebilirmi?
    Bir aydan fazla suredir bekliyorum gelecek diye ama gelmedigi icin yazmak durumundayim, medyum özcan numarasini degistirmis ulamasamdim sormak icin buraya sorayim istedim

  2. MEDYUM HARUN’A 4500 LİRA PARA GÖNDERDİM HAKKIM HARAM OLSUN! PARAYI ALIR ALMAZ TELEFONLARIMI ENGELLEDİ! DALGA GEÇİYOR RESMEN İNSANLA! ULAŞMAYA İMKAN YOK NASIL KAÇTIYSA DOLANDIRICI!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir