Medyum Haluk

İnsanlar arasında var olan bazı manevi bağlar kişiler farkında olsa da olmasa da onları olumsuz olarak etkiliyor olabilir. Örneğin birbirlerine bağlı olan iki kişi arasındaki bu bağ mutsuz bir evliliğe veya ilişkiye neden olabilir. Medyum Haluk veya başka bir medyum tarafından yapılacak olan soğutma büyüsü ile bu bağlar ortadan kaldırılabilir ve insanların hayatları düzene sokulabilir.

İki insan arasındaki bağların zayıflatılması için kadim büyü yöntemleri kullanılır. Eski dönemlerden bu yana aynı yöntemler geliştirilmiş, bu sayede ortaya pek çok yeni teknik çıkmıştır. Büyü yöntemleri aynı olsa bile kullanılacak olan teknikler devamlı şekilde değişmektedir. Medyum Haluk ile çalışanlar, bugün soğutma büyüsü için kullanılıyorken bundan yirmi yıl sonra bambaşka teknikler kullanılabilir.

Medyum Haluk veya herhangi bir başka medyum ile çalıştığınızda, çalışacağınız medyumun yapmış olduğu büyünün etkili olması için işinin ehli olduğundan emin olmanız gereklidir. Soğutma büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyülerde her zaman medyum hocanın nefes gücü ve bilgisi önemlidir. Medyum Haluk ve tüm diğer medyumlar ile alakalı yazılmış olan yorum ve şikayetleri sitemizde bulabilirsiniz. Bu sayede yapılan yorumlardan çalışacağınız medyumun nitelikleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Soğutma büyüsü kademeli olarak etki ortaya çıkarır. Medyumun yapmış olduğu büyü türüne bağlı olarak öncelikle kişiler arasında farklılıklar göze çarpmaya başlar. Bu durum tamamen medyum hoca ile alakalıdır. Örneğin, Medyum Haluk tarafından yapılan bir soğutma büyüsünde aniden soğuma görülebilirken başka bir medyumda her şey doğal olarak gelişmiş gibi olabilir.

Soğutma büyüsündeki bir diğer aşama sonuç aşamasıdır. İlk olarak kişiler arasındaki farklılık belirginleşince iki kişi arasındaki bağlar da kopmaya başlar. Birbirlerinden nefret edecek seviyeye kadar tiksinme oluşur. Güçlü bir medyum tarafından yapılan soğutma büyüsü ile asla geri döndürülemez şekilde soğuma ortaya çıkacaktır.

Medyumlar istediğiniz etkiye uygun büyü hazırlayabilir. Gerçek bir medyuma talepte bulunmanız halinde aniden soğuma hali için büyü yapılabileceği gibi aşamalı olarak soğuma da sağlanabilir. İstediğiniz büyüden bu tarz bir etki alabilmeniz için gereken tek şart yaptığınız büyü çalışmasında işinin ehliyle çalışmanızdır. Örneğin, Medyum Haluk ile çalışmayı planlayan bir kişi Medyum Haluk güvenilir mi sorusuna cevap bulmadan Medyum Haluk’a veya çalışmayı düşündüğü başka bir medyuma çalışma yaptırmamanız gereklidir.

Medyum Haluk ve tüm diğer medyum hocalar hakkında yazılan yorumları ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış: “Medyum Haluk

  1. İyi geceler,
    Papaz büyüsü ile ilgili kötü bir deneyim ben de yaşadım. Zor bir büyüymüş galiba ama bu Medyum Miraç denen dolandırıcı büyüyü yapmayı bile denemedi muhtemelen.
    Parayı aldı, malzemeleri bir haftada gönderirim dedi, 1.5 ay oldu gelen giden yok, sayısız mesaj attım ama hiçbirine dönmedi.
    Para boşa gitti, sıkıntı değil yerine geri koyulur giden para ama başka insanları bu şekilde mağdur ederek zor duruma sokabilir. Bu nedenle Medyum Miraç adıyla çalışan şarlatandan uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

  2. Arkadaşlar Medyum Kadir devamlı olarak para istiyor! Başta 3000 liraya anlaştık vefk için, ev huzuru için yaptıracağım vefke sürekli ek çalışmalar için para istiyor.
    Üstünde nazar var, üstünde büyü var, eşinle ayırma büyüsü yapmışlar gibi türlü türlü çalışmayla neredeyse 10.000 liraya yaklaştı, çok para ödediğim için bırakmak da istemiyorum sonuna ulaşmadan. Bırakmayacağımı bildiği için istedikçe istiyor, sakın güvenip ağına düşmeyin valla neyiniz varsa sömürmeden bırakmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir