home Dolandırıcı Medyumlar Medyum Mehmet Hoca

Medyum Mehmet Hoca

Bir büyü yapıldığı zaman manevi alemlerde var olan enerjiler faaliyete geçer. Örneğin Medyum Mehmet bir büyü yaptığında bu enerjiler ortaya çıkar ve herhangi bir fiziksel mekana bağlı kalmadan isteğin gerçekleşmesine vesile olur.

Büyü yapan medyum hocalar diledikleri ülkede çalışma yapabilmelerini enerjinin bu niteliğine borçludur. Medyum Mehmet’e çalışma yaptıranlar dünyanın diğer ucunda olsa bile, eğer Medyum Mehmet gerçek bir medyumsa yaptığı çalışmadan tam olarak istediği etkiyi alacaktır.

Sadece uzaktakiler için değil, her yerden büyü yaptıran kişiler için medyum hocanın gerçekliği çok önemlidir. İşinin ehli olmayan bir kişi en basit büyü çalışmasında bile başarısız olur. Bu nedenle çalışacağınız hoca hakkında detaylı bir araştırma yapmanız önerilmektedir. Örnek vermek gerekirse, Medyum Mehmet ile çalışmayı düşünen bir kişi internette Medyum Mehmet nasıl gibi bir araştırma yaparak diğer insanların görüşlerini değerlendirmelidir.

Gerçek medyumlar hakkında yaptığınız araştırmalara yardımcı olmak için hazırlanan sitemizde sadece Medyum Mehmet değil tüm diğer medyum hocalar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Nefesi kuvvetli olmayan bir medyum tarafından yapılmış olan büyü zaman içerisinde bozulabilir. Sadece kendiliğinden değil, başka bir medyum tarafından yapılan büyü bozma çalışmasıyla da aynı sonuç alınabilir. Bu durum kötü niyetli insanlar tarafından yapılan büyülerden kurtulmamızı sağlıyor olsa da iyi niyetle yaptırdığımız büyülerin tutmamasına veya zamanla etkisini kaybetmesine de neden olabilmektedir. Bu nedenle ister Medyum Mehmet’e büyü yaptıranlar olsun ister başka bir hocayla çalışanlar, mutlaka büyünün bozulmaması için medyumun nefes gücünün yüksek olduğundan emin olmalıdır.

Büyü bozma çalışmaları her medyum tarafından yapılamaz. Çünkü büyüyü bozmak için o büyünün nasıl yapıldığı konusunda bilgi sahibi olunması gereklidir. Büyünün nasıl yapıldığını bilmeyen bir medyum sadece vakit kaybedecek ve asla büyünün etkisini tam anlamıyla yok edemeyecektir. Medyum Mehmet veya herhangi bir başka medyum için de geçerli olan bu durum gerçek hocayı bulmanın önemini daha da artırmaktadır.

Medyumluk işi hem büyü yapımında hem de büyü bozumunda yüksek bir bilgi birikimi gerektirir. Eğer bu işi iyi yapan bir medyum bulamazsanız yaptığınız çalışmalar sadece vakit kaybından ibaret olacaktır. Büyüyü yapmak veya bozmak medyumun sorumluluğunda olsa da gerçek medyum hocaları bulmak her zaman sizin sorumluluğunuzdur. Bunun için araştırma yapmanız ve çalışacağınız hocalar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumanız gereklidir.

Sitemizde yer alan, Medyum Mehmet ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 yorum yapılmış: “Medyum Mehmet Hoca

  1. Selam arkadaşlar ben vefk çalışmasıyla ilgili ilk deneyimimden bahsetmek istiyorum. Başka şehirde üniversite okumak istiyordum. Sınavım iyi olsa da ailem biraz muhafazakar olduğu için kabul ettiremedim. Tercihlerime bile gizli gizli yazdım diyebilirim. Vefk için ali hocayı sosyal medya sayfasından buldum. Orada bir sürü insandan yorum var, binlerce kişi beğenmiş derken uzunca bir süre araştırdım. Hatta yorumlarda benimle aynı durumda vefk yaptıran arkadaşları da gördüm. Herkes memnun kalmış. Ali Gürses hoca bana hem abilik etti hem de bu konuda yardımcı oldu. Yaptığı çalışmayı bir haftada gönderdi. Vefk ile ilgili bilgim olmamasına rağmen gayet rahat kullanabildim. Daha sonuçlar gelmeden tercihleri yapmıştım ama ailem bilmiyordu tabi. Sonuçlar açıklanmadan babam yanına çağırıp istersen bu sene de hazırlan seneye şehir dışında istediğin yere gönderelim dedi. Çok şaşırdım, itiraf ettim ben zaten yazmıştım diye. Hiç kızmadı bile sanki kafasına bir şey düştü ikna oldu gibi oldu. Çok şaşkınım ve çok mutluyum. Bu hocayı da herkese tavsiye ediyorum resmen öz abim gibi seviyorum kendisini.

  2. 6 aylık hamileyim, hamilelik süreci, stresi derken eşimin benden uzaklaştığına şahit oldum. Telefonunda başka bir kadınla mesajlaşmasını gördüm, çok üzüldüm. Bu durumu anneme anlattım, boşanmak istediğimi söyledim. Karnında çocukla yuvanı yıkma dedi. Başka bir yol buluruz dedi, arkadaşlarına danışmış Ali Gürses hocayı tavsiye etmişler. İnternetten de iyice araştırdım hakkında olumsuz tek şey göremedim ve iletişime geçtim. Bu hayatımızı alt üst eden kadına soğutma işlemi yaptırdım. Bir haftada çalışmayı tamamladı ali hoca. Sonrasında kocamın bana olan ilgisi tekrar yerine geldi. Aniden değişti tüm huyu, tüm vaktini benimle geçirmeye başladı. İlk zamanlardaki gibi olduk çok şükür. Eğer benim kafama göre hareket etsek ben yuvamı yıkacaktım aklıselim davranıp Ali Gürses beyle iletişime geçmemiz sayesinde yuvamı korumayı başardım Allah razı olsun kendisinden. Ali beyle telefonda hiç görüşmedim bile hep mailden iletişim kurduk medyumalibey@gmail.com mail adresi dilerim size de faydası dokunur…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir