home Dolandırıcı Medyumlar Medyum Miraç Kaya

Medyum Miraç Kaya

Dünyanın kurulduğu günden beri medyum hocalar insanlara rehberlik etmek amacıyla ilimlerini sıradan kişilerle paylamıştır. Medyum Miraç Kaya veya benzer şekilde kendini medyum olarak tanıtan pek çok kişi bu kadim ilmin günümüzdeki temsilciliğini üstlenmektedir. Gerçek bir medyum hoca olduğuna güvendiğiniz kişiler tıpkı tarihin ilk dönemlerinde olduğu gibi bugün de derdinizi, sıkıntınızı çözebilmek için manevi alemlerden yararlanmanızı sağlayabilir.

Medyum Miraç Kaya veya herhangi bir diğer medyum gerçek bir medyum hoca olma niteliğini elde etmek için üstatlar tarafından eğitilmek zorundadır. Kimi zaman teorik kimi zaman pratik bir eğitimden geçen gerçek medyum hocalar en sonunda el verme yöntemi ile aktarılan gizli bilgileri edinirler. Bu bilgiler her daim insanların yararı için kullanılır. Bugün çalıştığınız gerçek bir medyum hoca mutlaka bu bilgiler ile büyü yapar. Medyum Miraç Kaya’ya çalışma yaptıranlar da diğer başka bir medyumla çalışanlar da eski dönemlerden beri bozulmadan aktarılan bu bilgilerle gayb aleminden istedikleri sonucu elde ederler.

Büyü ve vefk çalışmalarında medyum hoca yeterli bilgiye sahip değilse veya nefes gücü zayıfsa elde edilecek sonuç istediğiniz gibi olmayacaktır. Bu nedenle medyum hocalar hakkında doğru bir araştırma yapılması gereklidir. Medyum Miraç Kaya güvenilir mi gibi bir soru cevaplanmadan kesinlikle hoca ile çalışılmamalıdır. Sadece Medyum Miraç Kaya için değil tüm diğer medyumlar için bu durum geçerlidir. Sitemizde bu konuda size yardımcı olabilecek, gerçek insanlar tarafından yazılmış Medyum Miraç Kaya ve tüm diğer medyumlar hakkındaki yorumları bulabilirsiniz.

Vefk gibi çalışmalar için medyum hoca daha dikkatli seçilmelidir. Bu çalışmalarda sıradan bir insanın asla edinemeyeceği kadar detaylı bilgilere ihtiyaç duyulduğu için doğru bir medyum ile çalışmazsanız hiçbir zaman istediğiniz sonucu alamazsınız.

Vefk yapılırken zaman hesaplanır, kullanılan malzemeler belirlenir ve esrarlı dualar ile istenen sonuç alınır. Bu hesaplamaların yanlış olması veya çalıştığınız medyumun bilgisinin yetmemesi sizin için sadece zaman kaybından ibaret olacaktır. Medyum Miraç Kaya veya herhangi bir başka medyuma vefk yaptırırken mutlaka bu durum dikkate alınmalı ve çalışacağınız hoca buna uygun şekilde seçilmelidir.

Eğer düzgün bir araştırma yaparsanız Medyum Miraç Kaya da dahil olmak üzere istediğiniz her hoca hakkında yeterli bilgiyi edinebilirsiniz.

Medyum Miraç Kaya ve tüm diğer medyum hocalar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okmak, eğer medyum hocalarla çalıştıysanız, siz de kendi görüş ve şikayetlerinizi paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış: “Medyum Miraç Kaya

  1. Vefk ile ilgili dolandırılanlar kervanında ben de varım. Defalarca sahtekarlar yüzünden zor durumda kaldım belki 20 bin lira kaptırmışımdır. En sonunda arkadaş tavsiyesi ile Ali Gürses hocayı buldum. Genelde hep mailleştik kendisiyle medyumalibey@gmail.com mail adresi medyumali.com kendisinin sitesi. Allah kendisinden bin kere razı olsun ki bir haftada tek bir sıkıntı olmadan kafamda tek bir soru işareti bile kalmadan vefkimi yaptı yolladı talimatımı iletti. Etkisi de zaten hiç şüpheye yer yok. Bunları işlem süresi dolduktan 2 ay sonra yazıyorum hayatıma olumlu etkileri saymakla bitmez. Eğer kısmet bereket rızık konularında vefk konusunda işlem yaptırmak istiyorsanız kesinlikle Ali beyi tavsiye ederim…

  2. Ben 29 yaşındayım, işsizim. Üniversite okumuş olmama rağmen iş bulamıyordum, başvurmadığım yer kalmadı, eş dost akraba herkesin kapısını da çaldım ama hiçbirinden yanıt alamadım. Gerçekten mezun olduğum günden bugüne iş arıyordum.
    Ali hocaya vefk yaptırma kararını artık en son çare olarak almıştım. Özellikle bu tarz durumlara pek fazla sıcak bakmadığım için bana hep bu işler yalan gibi geliyordu ama öyle değilmiş. Vefk için aradığımda önce bana yeteri kadar çabalayıp çabalamadığımı sordu, eğer hiçbir çaba göstermeden mucize bekliyorsan öyle olmaz dedi. Başka medyumları aradığımda bana “telefonu kapatır kapatmaz iş bulursun” gibi şeyler söylemişlerdi. Bu dürüstlüğü benim kendisine karşı içimi ısıttı.
    Vefkimi bir hafta gibi bir sürede teslim aldım. İlk kez bir vefk yaptırdığım için iyi mi kötü mü bilemiyorum, sadece çalışmanın etkilerine göre nasıl olduğunu yazabilirim. Vefki yaptırmadan önce Ali Gürses hoca ile konuşmamda tutmasını tahmin ettiği bir zaman dilimi vermişti. Ben de sabırla onu bekledim. Tabi bunu beklerken aslında biraz da endişe duyuyordum acaba doğru mu diye. Söylediği süre dolmadan, sadece vefk elime geçtikten beş gün sonra telefon çaldı.
    İlk başvurduğum yerlerden biri aradı, seninle görüşmek istiyoruz, ne zaman gelirsin diye sordu. Tesadüf müdür diye düşünüyordum. Görüşmeye gittiğimde verdiğim cv kağıdının masanın altına düştüğünü, temizlik yaparken karşılarına çıktığını, patronun da böyle inançları olduğu için işaret kabul ederek beni işe almak istediğini söylediler.
    Yıllardır iş arıyorum, denemediğim şey kalmadı. En sonunda işimi buldum, paramı kazanıyorum. Bunların hepsi de Medyum Ali Hoca’nın çalışması sayesinde oldu. Diyeceğim şudur, biz insanlar olarak hep maddi dünyada bir şeyler araştırmaya bulmaya alışmışız ama aslında manevi dünya bizden çok güçlüymüş, her zaman bizimleymiş. Ben buna bizzat şahit oldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir