Medyum Olcay

Maneviyatın sonsuz gücü hayatımızı baştan aşağı değiştirmek amacıyla da kullanılabilmekte. Medyum Olcay ve tüm diğer medyum hocalar bu alemlerden aldıkları enerjileri bilgileri dahilinde kullanıp farklı amaçlar için büyü yapabilmektedir. Bu büyülerin nasıl etki ettiği bilinmiyor olsa bile yapılan çalışmaların etkisi herkesin defalarca şahit olduğu kesinliktedir.

Doğru medyum ile çalışırsanız elde edeceğiniz sonuçlarla hayatınızı değiştirebilirsiniz. Herhangi bir konuda büyü yapmak mümkündür. İster aşk ister ayırma veya bağlama gibi amaçlarla bu manevi alemlerin enerjilerine başvurulabilir. İstenen sonucu almanın tek şartı gerçek bir medyum ile çalışmaktır. Sitemizde Medyum Olcay başta olmak üzere tüm diğer medyum hocalar hakkındaki yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz. Bu sayede seçeceğiniz medyum ile ilgili daha fazla bilgi alabilir ve güvenilir medyum hocalara ulaşabilirsiniz.

İnsanlar kendileri için hayırlı olan kısmeti bulmak ve o kişiyle bir ömür geçirmek için evlilik büyüsüne başvurmaktadır. Medyum Olcay’ın evlilik büyüsü de diğer hocalarda olduğu gibi pek çok kişi tarafından özellikle tercih edilmekte. Medyumluk işinde yapılan büyünün tutması için medyumun tecrübesi çok önemli olduğundan dolayı çalışılacak hocanın doğru belirlenmesi gerekir. Bunu yaparken ister Medyum Olcay hakkındaki şikayetler ister başka bir hoca hakkındaki yorumlar olsun, diğer insanlar tarafından paylaşılan tüm yorum ve görüşler dikkate alınmalıdır.

Evlilik büyüsü iki kişi arasında herhangi bir duygusal bağ yoksa bile uygulanabilir. Elbette bu çalışmanın hangi şartlarda nasıl uygulanacağı farklılık gösterir. Kimi zaman iki kişi arasında herhangi bir bağ yokken evlilik hali oluşturulabilirken kimi zaman önce aşk büyüsü veya benzeri bir çalışma yapılması gerekebilir. Bunun nasıl yapılacağı çalışacağınız medyum hocanın kararı doğrultusunda belirlenir. Medyum hocalar bu işin eğitimini aldıkları için en doğru bilgiyi verecektir. Medyum Olcay ile çalışanlarda da görebileceğiniz üzere, medyum hoca kimine önce aşk büyüsü yapar, kimine ise direkt olarak evlilik büyüsü uygular.

Güvenilir bir medyum hoca ile çalıştığınız sürece evlilik büyüsü başta olmak üzere herhangi bir büyünün sonucu ile alakalı endişe etmenize gerek kalmaz. Medyumlar manevi alemin sonsuz enerjisini kullanarak bu dünyada istediğiniz sonuçları almak için eğitilmiştir. Bu eğitim ve bilgiyi tecrübe ile birleştirdiklerinde her büyünün kesin olarak sonuç verdiği görülür. İstekleriniz için tek yapmanız gereken güvenilir bir medyum hoca bulmaktır.

Medyum Olcay ve diğer tüm medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak, eğer daha önce çalıştıysanız medyum hocalar hakkında yorum yapmak, şikayetlerinizi bildirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

6 yorum yapılmış: “Medyum Olcay

 1. Bugüne kadar çok medyum hoca ile çalıştım, ilk defa Ali Gürses hoca ile ilgili yorum yapacağım. Bu hocayı bulmam aslında tesadüf eseri oldu eve oturmaya gelen bir arkadaşım başından geçenleri anlatıyordu, sıkıntılı bir dönemi varmış, annesi medyum bulmuş derken durumu anlattı. Benzer şeyler yaşadığımızı farkettim. Kim olduğunu sordum, annesini aradı öğrendi. Ali Hoca diye biriyle çalıştığını söyledi, internette araştırdım biraz kimdir nedir diye bakmak için, gerçekten çok olumlu yorumlar olunca telefon açtım vefk için.
  Bir hafta gibi bir süreydi yanlış hatırlamıyorsam eve kargoyla geldi vefk, açınca Ali hocayı aradım, detayları konuştuk. Çalışmanın herkese özel yapıldığını okumuştum, bana nasıl kullanacağımı vesaire anlattı, dediğine göre bir ile kırk gün arasında bir etki süresi olabilirmiş, sabırlı olmam gerektiğini ve yapmam gerekenleri mutlaka doğru yapmam gerektiğini söyledi. Bunun üzerine ben de gerçekten sabırlı davranıp ne gerekiyorsa yaptım. İyi ki de yapmışım.
  Tam süre vermek yanıltıcı olur çünkü çok farklı gelişti, hiçbir şey olmuyor diye düşünürken yavaş yavaş her şey değişiyormuş en sonunda farkettim ben bunu. Başta sanki tutmayacak gibi gelmişti ama ilerledikçe ne kadar çok şeyin değiştiğini gördüm. En sonunda zaten bu yorumu yapma sebebim istediğimin gerçekleşmesi oldu. Güvenilir medyum hoca bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum, inşallah Allah herkese gönlüne göre bir yaşam verir, herkesin derdini sıkıntısını çözer.
  Bu arada internet ortamında başka Aliler de var sizleri de yanlış yönlendirmek istemem Ali Gürses beyin telefonu 05355906275 olan ve site adresi de medyumali.com oradan da ulaşabilirsiniz.

 2. Hayirli gunler dilerim, medyum ebru hakkinda yorum yapmak istiyorum. Bu kisiye sakin guvenmeyin, paketinizi yollamiyor. Benim iki ay once siparis ettigim ve kargo parasina kadar odeyerek bekledigim vefk hala elime ulasmadi, gondermedigine adim gibi eminim, sadece iki defa sormak icin aramistim, telefonu yuzume kapatti ve engelledi, o yuzden gonderip gondermedigi konusunda suphelerim var ama biliyorum ki yollamadi!

 3. Merhabalar,
  Medyum Kenan’a taksitle ödeme yaparak papaz büyüsü yaptırmak istemiştim. Taksitleri alana kadar yağladı balladı, en iyi büyüyü yaparım, kesin tutar dedi, taksitler ödendikten ve artık ödeyeceğim bir ücret kalmadıktan sonra işler tersine döndü.
  İki aydır telefonlarıma devamlı asistanları çıkıyor, beş kere arıyorsam birinde telefona cevap veriyorlar, hocaya sormadan bir şey yapamayız, söyleyemeyiz diyor ve beni geçiştiriyorlar, bekliyorum bakalım sonu nereye varacak.

 4. Medyum olcay dolandırıcı sahtekarın teki allah olcayın belasını versin benim 13 bin tlmi yedi 0535 li nosu numarayıda yazıyorumki sakın benim düstügüm duruma düsmeyin

 5. MEDYUM OLCAY DOLANDIRICI SAKIN İNANMAYIN (535 ‘li) farklı kisinin
  hesap numarasını veriyor (mertcan adına) sakın kanmayın inanmayın

  1. Mardin’de olduğunu söylüyor IBAN İzmir’de çıkıyor benide dolandırdı Allah haram zıkkım zehir etsin kefen prası olsun inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir