Medyum Selman

Bazı büyü türleri diğerlerine kıyasla çok daha fazla yapılmış ve bu büyüler hakkında daha fazla fikir elde edilmiştir. Örnek vermek gerekirse, aşk büyüsü bu tarz büyülerin başında gelmektedir. Aşk büyüsü bundan binlerce yıl önce yapıldığı gibi bugün de Medyum Selman ve diğer medyumlar tarafından yapılmaya devam etmektedir.

Medyum Selman’a aşk büyüsü yaptıranlar diğer medyumlara yaptıranlarla aynı olmasa da benzer büyülerle karşılaşır. Tüm bu büyülerin yapılış şekilleri ve yerine göre malzemeleri değişiyor olsa da temelde dayandığı nokta her daim aynı olmaktadır. Gaybın sonsuz enerjisi aşk büyüsünün her türü için aynı etkiyi yaratmaktadır.

Gerçek bir medyum tarafından yapılan aşk büyüsünde medyum hocanın kendine ait teknikleri de yer alabilmektedir. Tarih boyunca bu tarz büyülerin çok kez yapılmış olması medyumların kendilerine ait yöntemler geliştirmesini sağlamıştır. Bu nedenle Medyum Selman ile başka bir medyumun büyüsü birbirinden çok farklı olabilir. Büyü yaptıracağınız medyum hakkında doğru bir araştırma yapıp çalışacağınız kişiyi iyi seçtiğiniz sürece endişe etmenizi gerektiren herhangi bir durum olmayacaktır. Aşk büyüsü de dahil olmak üzere herhangi bir büyüde kiminle çalışabileceğiniz konusunda fikir edinmek için, Medyum Selman ve diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri sitemizde bulabilirsiniz.

Aşk büyüsü her ne kadar çok kez yapılmış ve pek çok medyumun rahatlıkla yapabildiği bir büyü olsa da diğer büyülere kıyasla daha farklı bir yaklaşım gerektirir. Aşk büyüsü yapmak isteyen bir medyum mutlaka büyü yapılacak olan kişilerin enerjilerini net olarak anlamalıdır. Büyülenecek olan iki kişi arasındaki bağ belirlendikten sonra gerçek aşk büyüsü yapılabilir. Medyum Selman ile çalışanlar da diğer medyumlara aşk büyüsü yaptıranlar da mutlaka medyumun bunu yaptığından emin olmak zorundadır.

Gerçek medyumlar büyü için gereken her türlü çalışmayı sizin için yapacaktır. Bu nedenle aşk büyüsü de olsa başka bir çalışma da olsa sadece güvenilir bir medyum bulmanız yeterli gelecektir. Medyum Selman veya herhangi bir başka medyum olması fark etmeksizin yalnızca işinin ehli olduğuna emin olduğunuz sürece istediğiniz her büyüden dilediğiniz etkiyi alacağınıza emin olabilirsiniz.

Aşk büyüsü, evlilik büyüsü gibi büyüler insanların hayatlarını değiştiren çok özel büyülerdir. Özellikle bu tarz büyülerde çalışacağınız medyumun sizin için en iyisi olduğuna mutlaka emin olmanız gereklidir. Her insan bu tip konularda tuzağa düşmeye çok daha yatkın olduğu için mutlaka bu konuda dikkatli olunmalıdır.

Sitemizde yer alan Medyum Selman ve tüm diğer medyumlar hakkındaki yorumları, şikayetleri okumak, dilerseniz kendi yorumlarınızı yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

7 yorum yapılmış: “Medyum Selman

  1. MEDYUM ŞEHZADE’YE AŞK BÜYÜSÜ YAPTIRDIM, İŞLEMİN BİR HAFTADA TESLİM EDİLMESİ GEREKİRKEN HAFTALARDIR GELEN GİDEN YOK! SÜREKLİ BİR OYALAMA HALİNDEYİM! BİR AYI GEÇTİ AMA HALA GELMEDİ!!

  2. Vefk yaptırmayı düşünüyorsanız Medyum Mahmut’tan kesinlikle uzak durmanızı öneriyorum. Çok kişi gördüm ama çalışmalarına bu kadar değer vermeyen, insanlara karşı bu kadar saygısız davranan bir kişiyi ilk kez görüyorum.

    Papaz büyüsü yaptırmıştım, yaptırdığım büyü zor olduğu için düzgün çalışabilmesi için doğru yapılması şart doğal olarak. Medyum Mahmut bana bu büyü ile ilgili uzmanlıklarını saatlerce sıraladıktan sonra çalışmayı kabul etmiştim. Gören de kendisini aşırı uzman, işinin ehli bir medyum sanacak anlattıklarıyla.

    Papaz büyüsü elime ulaştı, malzemeleri kullanamadım çünkü söylediği şeyler eksik çıktı. İki çeşit malzeme gelmiş, ne yapacağım konusunda bilgim yok, baştan anlattığı farklı malzemelerin hiçbiri yok, dualı bir şeyler yok. Aktardan topladığı iki bitkiyi koymuş göndermiş.
    Bunları ne yapacağımı, nasıl kullanacağımı sorduğum zaman “başta anlattığımda dinleseydin” gibi bir tepki verdi. Başta anlattığı malzemeleri not etmiştim, nasıl kullanılacağını vesaire yazmıştım ama bu malzemeler ile alakası olmaması nedeniyle tekrar sormuştum… Malzemeler farklı dediğimde bana inanmadı ve yalancı muamelesi yaptı. Tüm bunları yapan bir kişinin gerçekten medyum olacağına inanmak içimden gelmiyor… Şimdi elimdeki malzemeler ile ortada kaldım, ne yapacağımı ve nasıl kullanacağımı bilemediğim için çöpe atacağım.

  3. Birkaç hocayla çalıştım özellikle vefk konusunda ama sadece Medyum Ali Gürses hocadan memnun kaldım. Diğer hocalar sürekli olarak sıkıntı çıkarttılar. Mesela Medyum Ramazan’a yaptırdığım vefkte söylediği süre içinde değil, sonuna kadar gelmedi. Medyum Ali Hoca bu konuda hiç sıkıntı yaşatmadı bana. Bir hafta dedi, bir haftada elimdeydi. Vefkin sonucunu da tam olarak söylediği anda aldım. Ne eksik ne fazla. İşinin ehli ve bilgili olduğu buradan bile belli. Son olarak belirtmek istediğim konu da Medyum Ali Hoca’nın sorularıma tam olarak cevap vermesi oldu. Ne sorarsam sorayım her türlü soruma içtenlikle cevap verdi ve kafamda soru işareti bırakmadı. Allah razı olsun kendisinden ve bu alanda bunca mağdur olan arkadaş varken en azından Ali beyden bilgi almanızı öneririm.

  4. Merhaba arkadaşlar bende 5 kere dolandırılmış biri olarak tavsiye üzerine medyum ali hocayı buldum. Kendisi ilgili ve bilgili birisi olmakla beraber sizin derdinizi çok iyi dinleyip çözmek için uğraşıyor ve başarılıda oluyor. Ali hoca işlemlere başlamadan kaç günde biteceğini, gerekli olan şeyleri söyledi ve bana söz verdiği neyse aynı şekilde oldu. Bahsettiğim ali hoca ali gürses 0535 590 62 75 numarası medyumalibey@gmail.com mail adresi bu alan istismara çok açık olduğundan bende yaşadığım olumlu deneyimi sizlerle paylaşmak istedim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir