Medyum Süleyman

Hangi büyü olursa olsun, zorluk veya kolaylığına bakılmaksızın gerçek bir medyum hoca tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir. Medyum Süleyman ve tüm diğer medyumlar bu işin eğitimini aldığı ve yeteri kadar tecrübe edindikten sonra bu işe girdikleri için tüm büyüler hakkında bilgi edinmiştir.

Elbette bir medyumun büyü yapabilmesi için sadece bilgi sahibi olması yeterli değildir. Medyum, kendini bu alanda geliştirmiş ve daha önceden bu tarz çalışmalar yaparak tecrübe edinmiş olmalıdır. Tecrübe konusu yapımı zor büyülerde diğerlerine kıyasla çok daha önemlidir. Örneğin Medyum Süleyman’a büyü yaptıranlar medyumun tecrübesiz olması nedeniyle olumsuz sonuç alabilirken ismi bilinmeyen başka bir medyum çok daha az nefes gücüyle tecrübesi sayesinde zorlu büyüleri yapabilir. Bu durum sadece Medyum Süleyman için değil herhangi bir başka medyum için de geçerlidir.

Özellikle papaz büyüsü gibi büyüler yaptırırken çalışacağınız medyumu kesinlikle doğru seçmeniz gerekir. Bu büyülerde malzemelerden dualara kadar her şey bilgi gerektirdiği için doğru seçilmemiş bir hocadan başarı beklemek imkansızdır. Sitemizde sadece Medyum Süleyman değil, tüm medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz. Gerçek ve işinin ehli medyumları bulmanızı sağlayacak olan bu yorum ve şikayetler ile her medyum hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Papaz büyüsünün diğer büyülere kıyasla çok daha fazla bilgi birikimi gerektiriyor olmasındaki temel neden bu büyünün antik dönemlerden beri aynı yöntemler kullanılarak yapılıyor olmasıdır. Bazı diğer büyüler medyumlar tarafından çağa uygun hale getirilmiş ve kolaylaştırılmış olsa da papaz büyüsü için böyle bir şey mümkün değildir. Bugün Medyum Süleyman’ın papaz büyüsü nasıl yapılıyorsa bundan bin yıl önce de aynı yöntem kullanılmıştır.

Kadim etkilere sahip büyülerin en bilineni papaz büyüsü pek çok farklı amaç için kullanılmaktadır. Aşktan ayırmaya kadar her şeyde tercih edilebilen bu büyüde etki süresi de oldukça kısadır. Gerçek ve nefes gücü kuvvetli bir medyum tarafından sadece bir günde bile etki görülebilir. Yapımından etkisine kadar her noktasında tamamen medyum hocanın önemini görebileceğiniz bu büyü için iyi araştırma yapılması çok önemlidir. İster Medyum Süleyman ister başka bir medyum olsun mutlaka medyum hakkındaki yorumlar okunmalı ve bilgi edinilmelidir. Aksi takdirde tutmayan bir papaz büyüsü nedeniyle mağduriyet yaşamanız çok olasıdır.

Medyum seçiminizi kolaştıracak, gerçek insanlar tarafından yazılmış, Medyum Süleyman ve tüm diğer medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak, kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

4 yorum yapılmış: “Medyum Süleyman

 1. Medyum Muhabbet üzerimde büyü olduğunu söyleyerek beni kandırdı. Korunma vefki yaptırmak istediğimde bu vefki yapmadan önce üstündeki büyüyü çözmemiz gerekiyor diyerek farklı çalışmalara yönlendirdi. İyi ve güvenilir bir medyum olduğunu düşünerek bu çalışmaları yaptırmayı kabul ettim ama hiçbir etki göremedim!
  Vefkimi de büyüyü bozamadım yapamam diyerek göndermedi. Parasını da geri vermedi, kısacası paranın üstüne yatmış oldu!

 2. SA
  Medyum Hatice’ye elini veren kolunu kaptırıyor arkadaşlar! Dikkatli olun bu dolandırıcıya karşı yoksa çok ciddi sıkıntılara girersiniz!
  Bu dolandırıcıya iki defa büyü çalışması yaptırmayı denedim, birincisi tutmadığı için ikinciyi ücretsiz yapacağım demişti. Ben de buna güvenerek çalışmayı kabul ettim. Kişilerin bilgilerini verdim, büyü yapılacak diye beklerken bir akşam ücretini ne zaman yatıracağımı soran bir mesaj geldi.

  Ben ücretsiz yapılacak diye kabul ettim, öyle söz vermiştin dediğimde bana dolandırıcıdan tut ağza alınmayacak hakaretlere kadar türlü şey söyledi. Tehditvari şeyler söylediği için parayı da göndermek zorunda kaldım, sonra da “ben yapmıyorum şimdi” diyerek paramın karşılığını vermedi. Kesinlikle beş kuruşu hak etmeyen bir dolandırıcı!

 3. Açıkcası ben bu konularda çok derdi olan biriyim, daha önce çok kişiyle çalıştım, çok kişiye de para kaptırdım. Bazıları parayı alıp direkt engelledi, bazısı olmuyor tutmuyor diye geçiştirdi. En son güvenebileceğim biri olarak annemin tavsiyesi ile Ali hocayı buldum. Ali Gürses tam adı ben vefk yaptırdım, bir haftada geldi vefkim. Bir arkadaşım büyü bozma yaptırdı, ona da bir haftada işlemi teslim etti. Benim işlemin netice vermesi 20 gün kadar sürdü, hoca 1-40 gün arasında tutar demişti dediği gibi de çıktı. Arkadaşımın büyü bozma işlemindede tam etki alındı çok memnun şuan kendisi. Ali Gürses hocanın mail adresini bırakıyorum medyumalibey@gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz benzer konudan muzdaripseniz bana 2-3 saatte dönüş yapmıştı, zaten saygılı ve kibar bir insan müsait olunca dönüş yapacaktır.

 4. Kendi deneyimimden bahsedeyim…
  Üç ay önce başımdan çok kötü bir olay geçti, ailemin dağılma eşiğine geldiğini söyleyebilirim. Bunun üzerine Medyum Ali Gürses ile çalıştım. Üzerimde çok saçma sapan bir olay olduğu ortaya çıktı. İsmi lazım değil biri tarafından yapılmış. Ali hocam çok ilgilendi ve sıkıntıyı çözdü bakım adı verilen bir şey yaptı sonrasında ne olduğu ortaya çıktı zaten.
  Ardından yaptığı çalışma bir hafta aldı, çalışma bana geldikten sonra resmen içimi huzur kapladı endişelerim gitti. Ben bu kadar etkili olacağını tahmin etmiyordum, hatta işe yaramaz diye bile düşündüm başta ama hiç de öyle değilmiş. Kendisini tüm çevreme de önerdim buradan da yazayım medyumali.com sitesi var bahsettiğim kişinin tel nosu da 05355906275 kendini bu hoca gibi tanıtanlar var ama doğru gerçek Ali Gürses hoca bu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir