home Dolandırıcı Medyumlar Medyum Tavsiyeleri ve Medyum Şikayetleri Nerede Bulunur?

Medyum Tavsiyeleri ve Medyum Şikayetleri Nerede Bulunur?

Gayb alemleri tarihin her döneminde var olmuş ve insanların hayatına doğrudan etki etmiştir. Bu alemlerde bulunan sonsuz güç, tüm medyumlar tarafından zamanla öğrenilmiş ve kullanılmaya başlamıştır. İnsanlığa bir hediye olarak verilen bu enerjiler, güvenilir medyum tavsiyelerinde görebileceğiniz üzere, gerçek medyumlar tarafından insanların yararı için kullanılmaktadır.

Medyumluk mesleğinin her zaman için insanlara yararlı olma gayesi sayesinde, insanlar öte alemler hakkında daha fazla bilgi edinmiş, bu alemlerin etkisini çok daha yakından görmeye başlamıştır. Güvenilir medyum tavsiyelerini okuyan kişiler, kendilerinin de benzer sorunlara karşı maneviyata başvurabileceklerini anlamıştır. Böylece, medyum hocalara olan ilgi her geçen gün daha da artmış, insanların yaşantısına tesiri yükselmiştir.

Gerçek bir medyumun yapacağı tüm çalışmalar kadim dönemlerdekilerle ciddi anlamda benzerlik gösterir. İşinin ehli olan medyumlar, antik dönemlerden gelen bozulmamış yöntemleri kullanarak büyü yapar. Elbette kimi medyumun daha farklı yöntemlere başvurduğu da görülebilir. Sıradan bir insanın, herhangi bir eğitim almadığı sürece bu alemlerle alakalı bilgisi sınırlı olacağından, güvenilir medyum tavsiyelerindeki gibi bu işte uzman birine güvenmesi, onun yönergelerine göre hareket etmesi gereklidir. Gerçek bir medyuma büyü yaptırdığınızda, kendinizi doğru anlatmak dışında yapmanız gereken herhangi bir şey olmayacaktır.

Çağlar Boyu Sayısız İlim Kullanılmıştır

Medyum hocalar, yıllar boyunca sayısız ilim kullanmış, bu ilimler sayesinde manevi alemlerin enerjilerini daha net tanımıştır. Bu ilimler olmadan büyü yapmaktan veya maneviyatın enerjilerini kullanmaktan söz etmek asla mümkün olmayacaktır.

Güvenilir medyum tavsiyelerinde ön plana çıkan tüm medyum hocalar havas başta olmak üzere ledün, yerine göre numeroloji ve hatta astroloji gibi ilimleri bilmek zorundadır. Bu ilimler konusunda bilgi sahibi olmayan bir kişinin manevi alemleri anlaması ve bu alemlerle alakalı çalışmalar yapabilmesi mümkün değildir.

Medyumlar, bu ilimlerle ilgili bilgi edinmeye daha küçük yaşlardan itibaren başlar. Öğrendikleri bilgileri teorik ve pratik uygulamalar aracılığıyla geliştirir ve insanlara manevi enerjileri kullanarak yararlı olmaya çalışır.

Tüm bu sürecin çok uzun yıllar aldığı bilinmektedir. Bir medyum, yaptığı her büyü ile birlikte daha fazla tecrübe edineceği için eğitim süreçleri asla bitmeyecektir.

İşinin Ehline Güvenmek Başarıyı Getirir

Güvenilir medyum tavsiyelerinde, en karmaşık durumlarda bile medyum hocaların insanlara yardım etmeyi başardığı görülebilmektedir. Eğer işinin ehli olan ve bu konuda uzmanlaşmış bir medyum hoca ile çalışırsanız, yapacağı işlemlerden tam olarak istediğiniz sonucu alabilirsiniz.

İyi bir araştırma yaparak, çalışacağınız medyumdan emin olabilirsiniz. İşinin ehlini bulduğunuzda, ona güvenerek çalışmayı teslim etmeniz size her zaman en iyi sonucun garantisini sunacaktır.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini ana sayfada toplamaktayız. Okumak, hakaret içermediği sürece kendi deneyimleriniz diğer insanlarla paylaşarak yol göstermek ya da medyum hocalar ile ilgili aklınızdaki soruları sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış: “Medyum Tavsiyeleri ve Medyum Şikayetleri Nerede Bulunur?

 1. Kısmet konusunda umutsuz olan arkadaşlar sakın endişe etmesinler öyle iyi çalışma yapan bir hoca önereceğim ki size gerçekten hayret edeceksiniz. Ali Gürses hocayı bir araştırın derim.
  Ben aylardır kısmetimin kapalı olduğunu düşünüp üzülüyorum, sürekli ağlamaktan bir hal oldum diyebilirim. Tesadüf eseri bir arkadaşımla konuşurken bana vefk diye bir şey olduğundan bahsetti, kendisinin bir akrabası yaptırmış evlenebilmek adına, yine ali hocaya yaptırmışlar, şimdi çocuk beklediğini söyledi. Ben de Ali Gürses hoca ile çalışmaya karar verdim. Ali hoca zaten işinin ehli olduğunu bana olan yaklaşımında hemen belli etti. Hiç beklemediğim şekilde ilgili alakalı davrandı, üzülmememi söyledi. Normalde çok kafaya takıyordum, böyle yaklaşması sayesinde içim rahat işlemi ona emanet ettim. Zaten çok uzun vakit almıyor bitmesi, en fazla bir haftada geliyor evinize kadar. Benimki öyle oldu en azından.
  Vefk geldi, bir ay kadar denildiği şekilde kullandım, çalıştığım yerden biri benden hoşlandığını söyledi. Uzunca bir ikna çabasına girdi hatta, çok hoş çocuktu, benim de gönlüm olunca adını koyma kararı aldık. Aileler tanıştı, herkes sonunda benim de hayırlı bir kısmetim olduğu için çok mutlu oldu. Bu tarz konularda umutsuzluğa kapılmanın doğru olmadığını düşünüyorum, herkes için hayırlı kısmet işte böyle vakti geçince oluyor Allah’ın da izniyle.

 2. İyi günler, ben de bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Daha önce birkaç defa başka medyumlar hakkında şikayetlerimi yazmıştım, bu defa iyi bir medyum ile karşılaştığım için merak eden arkadaşlara öneride bulunmak istiyorum. Ali Gürses isimli bir hoca hakkında bu yazdıklarım. Yaptırdığım çalışma kısmet açma vefkiydi. İnternetteki yorumlardan buldum kendisini 05355906275 telefonundan ulaştım sonrasında genelde mail yoluyla iletişim kurduk onlara da sorunsuz döndü mail adresi de medyumalibey@gmail.com hocanın.
  Çok araştırma yaptım kime yaptıracağımla ilgili, daha önce bir sürü kişiyle çalışmıştım ama bu kişiler bana hiçbir zaman istediğim gibi ilgili yaklaşmadı. Dolandırıcı demek istemiyorum ama yaptıkları hiçbir zaman tutmadı. Bu yüzden artık kendime söz verdim ve dedim ki gerekirse aylarca araştırma yapacaksın ama doğru dürüst bir medyum bulacaksın. Çok yerden araştırdım soruşturdum, hatta çalışan kişilere mesajlar bile attım nasıl işlem yapıyor, iyi midir diye sormak için. Hepsinden istisnasız iyi yorum alınca çalışmaya karar verdim.
  Vefk geldikten bir süre sonra yine umutlarım körelmeye başladı, çünkü daha önce çok tecrübe edip hiçbirinden istediğim gibi sonuç alamayınca ister istemez korkmaya başladım. Ali hoca bana kırk güne kadar çıkabilir etki görme süresi demişti, ben bir haftada karalara bağladım, arayıp sordum, sabırlı olmamı söyledi. Dediği gibi sabırlı davrandım ben de.
  Ali hocanın dediklerini eksiksiz şekilde yaptım, vefki doğru şekilde kullandım. Sanırım yirminci gün falandı, hiç beklenmedik şekilde biriyle yolumuz kesişti. İş yerinden bir arkadaşım vesilesiyle tanıştık, aklımda hiç böyle bir şey olmamasına rağmen birbirimize ilgi duymaya başladık ve kendi aramızda söz kıymaya kadar gitti iş.
  Daha önce çok kez umudu boşa çıkmış biri olarak ilk defa bir medyum hakkında cidden güzel bir şey yazabiliyorum. İnşallah siz de benim gibi istediğinize kavuşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir