home Dolandırıcı Medyumlar Medyum Yorumları ve Şikayetleri Neden Önemlidir?

Medyum Yorumları ve Şikayetleri Neden Önemlidir?

Büyülerin her türlüsü kendine göre zorluklar içerir. Bir büyüyü yapabilmek için medyumun nefes gücünden başlayarak kullandığı yönteme kadar her şeyin kusursuz olması gerekmektedir. Bunu sağlayamayan bir kişinin gerçek medyum yorumları arasında adının görülmesi mümkün olmayacaktır. Büyüler, en ufak bir adımı bile atlanmadan yapılması gereken çok hassas konulardır.

Bir medyum hoca tarafından büyü yapılacağı zaman öncelikle büyülenecek olan kişinin enerjisi incelenir. Bu inceleme çok detaylı olmak zorundadır. Bu sırada, kişinin üzerinde herhangi bir başka büyü tesiri olup olmadığı da kontrol edilir. Eğer böylesi bir durum söz konusu ise öncelikle bu büyü bozularak çalışmaya devam edilir.

Gerçek medyum yorumlarında, pek çok kişiye yardım ettiği bilinen medyumlar herkes için özel olan bir büyü yöntemi kullanmaktadır. Bu büyü yönteminin ne olduğu, hangi ilimlerle yapıldığı büyük bir sırdır. Bunu anlayabilmek için medyumluk konusunda eğitim almış olmak gereklidir. Bu nedenle, sıradan bir insanın böylesi bilgilere erişebilmesi asla mümkün değildir.

Bir medyum, büyüyü her zaman kesin etki göstermesi üzerine kurgular. Yapılan her dua ve kullanılan tüm yöntemler bir an önce etkili olmasını sağlamak içindir. Gerçek medyum yorumlarında, aynı büyünün farklı farklı yöntemlerle yapıldığının görülmesinin sebeplerinden biri de budur. Medyumlar, kendilerine başvuran kişiye en hızlı sonucu verecek olan büyüyü belirleyerek, herkese ayrı ayrı çalışmalar, farklı yöntemlerle hazırlanan büyüler yapabilir.

İşinin Ehli Medyumun Büyüsü Daha Hızlı Tutacaktır

medyum şikayet

Gerçek medyum yorumlarını okuduğunuz zaman bazı medyumların yaptığı büyülerin diğerlerine kıyasla daha kısa sürede sonuç verdiğini görebilirsiniz. Bunun temel sebebi, bu medyumların çok yüksek bir nefes gücüne sahip olmasıdır. Nefes gücü, bilgi ve tecrübe kadar önemli bir kavramdır.

Çalışacağınız medyum, enerjileri ne kadar iyi tanıyor ve kontrol edebiliyorsa, size yapacağını büyünün de o kadar kısa sürede tutacağı söylenebilir. Bu nedenle büyü yaptıracağınız medyumun tüm niteliklerde en iyisi olduğundan emin olmanız önemlidir.

Medyum Hocaya Derdinizi Net Olarak Söylemeniz Gereklidir

Gerçek medyum yorumlarından yola çıkarak, işinin ehli olan bir medyumu bulduğunuzda, bu kişiye sorununuzu ve taleplerinizi net olarak anlatmanız çok önemlidir. Eğer herhangi bir konuda anlatmadığınız bir nokta olursa, medyum hocanın bilmesi gereken bir şeyi saklarsanız çalışmanın gidişatını olumsuz olarak etkileyebilirsiniz.

Bu nedenle, çalışma yaptıracağınız medyumun sorularına net olarak cevap vermeniz, size vereceği yönergelere uymanız gereklidir. Güvenilir ve gerçek medyum hocalar, her zaman önce sizin derdinizi anlamaya çalışacak, ardından bunun çözümü için gerekli olan etkili yöntemi bulmak için çalışacaktır.

Gerçek medyum yorumlarını da içeren, sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetlerini kolayca ulaşabilmeniz adına ana sayfada toplamaktayız. Tüm bunları okumak, dilerseniz sorularınızı yazmak ya da deneyimlerinizi insanlarla paylaşarak yol göstermek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

4 yorum yapılmış: “Medyum Yorumları ve Şikayetleri Neden Önemlidir?

  1. Konya’da yaşıyorum, bir şirkette satış temsilcisiyim, pandemi dolayısıyla işime son verildi, iş arasam da bulamadım hem yaşımdan dolayı hem de malum koşullardan dolayı. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Ali Gürses hocaya vefk işlemi yaptırdım.
    Ali hoca telefonda bana her şeyi vefkten bekleme, vefk sana yardımcı olacak ama mutlaka kendinde araştırmanı yap yine başvur işlere dedi. Detaylıca anlattı, zaten bu şekilde dürüst davranması üzerine ben çalışmayı kabul etmiştim. Her şeyi öyle mucize gibi bir yerden beklemenin doğru olmadığını biliyordum. Ali Gürses hoca da bunu söyleyince içime sindi. Vefk geldi bir hafta kadar bir sürede, dediği şekilde kullandım, araştırmama da devam ettim.
    Normalde başvurduğum ve sonuç alamadığım yerler birer birer dönüş yapmaya başladı. Ben tek bir yerden veya en azından iki yerden falan bir şey gelir diye bekliyordum aradığım herkes dönüş yaptı neredeyse, içlerinden en iyisini seçtim orada çalışmaya başladım şimdi. Önceki çalıştığım yerde satış temsilcisiydim burada mağaza müdürü olarak başladım. Çok şükür maaşım yerinde, şartlar çok iyi.

  2. Yasim ilerledi hayirli bir kismet bulmak istiyordum ali gürses hoca ile bir islem yaptim bu islemden tam sonuc aldigimi belirterek yazima baslamak istiyorum fazla vakti olmayanlar buraya kadar okuyabilir daha sonrasinda cok detayli anlatacagim icin orayi sadece ilgisini cekenler okusun burada diyecegim tek sey ali hocadan cok memnun kaldigim
    bahsettigim gibi vefkin yapilma amaci kismet acmaydi uzun suredir evlenmek istiyodum ama kismet olmuyodu cesitli sebeplerden ama bu durum artik olmasi gereken durumu asti gercekten hayatimi cok etkileyen bir hal aldi yani cevremde herkes evlendi ben kaldim gibi durum oldu bunun icin islem yaptirmam gerektigini biliyodum ali hoca sagolsun bana istedigim islemi yapti
    vefk siparisimden bir haftada geldi istanbulda yasiyorum kargoyla geldi hangi sehirden geldigini hatirlamiyorum su an ama turkiyeden geldi onu biliyorum vefk geldikten sonra ali hocayi aramam gerektigini soylemisti aradim bana detayli sekilde nasil kullanilacagini falan anlatti dedigi gibi vefki kullandim yanimda tasidim eksiksiz sekilde ne diyosa yaptim sonrasinda daha on gun gecmeden biriyle tanistim internette birbirimize cok yakin davrandik hatta ayni mahallede ciktik konustuk bulustuk aileler tanisti derken hayirlisiyla evlenecegiz simdi cok mutluyuz allaha sukur ben bunu ozellikle boyle dertleri olan arkadaslarin yaptirmasini tavsiye ediyorum baskalarinin ne dedigine hicbakmayin bile allah cok buyuk ve ilmiyle herkese yardim edecek kudrette bu ilmi de iyi hocaya emanet edince iyi sonuc almaniz kacinilmaz oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir