Belçika Büyü Bozan Hocalar – Belçika Medyumlar

Büyü geçmişte de hayatımızın içindeydi, hala da içinde. Geçmişte teknoloji bu kadar ileri olmadığı için büyüyü bu kadar fazla duyamıyorduk ancak artık büyü yapılan insanları, büyünün etkilerini rahatça görebiliyoruz ve duyabiliyoruz. Bu da büyüye olan rağbeti günden güne artırıyor. Size, dostunuza veya ailenize büyü yapılmış olabilir. Eğer bunun farkına varırsanız veya bundan şüphelenirseniz büyüyü bozdurmak istemeniz gayet doğaldır. Bunun için de tıpkı büyü yaptırma işleminde olduğu gibi medyum hocalara ihtiyaç duyulur. Kendi toplumunuzdaki ve coğrafyanızdaki medyum hocalara ulaşmak daha kolay olduğundan öncelikle yakınınızdaki medyum hocaları tercih edersiniz. Belçika’da da farklı farklı görüşlere sahip medyum hocalar bulunmaktadır. Belçika büyü bozan hocalar şeklinde bir arayışa girdiğinizde karşınıza onlarca alternatif çıkacaktır. Bu alternatifler arasında yarıdan fazlasının ise sahte medyum hocalar olduğunun farkında olmalısınız. Çünkü artık dolandırıcılık hat safhada ve medyum adı altında dolandırıcılık da çok fazla yapılıyor. Hangi ülkede olursanız olun, mutlaka medyum hoca adı altında dolandırıcılar olacaktır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü nasıl bozulur sorusuna asla net bir cevap veremeyiz. Çünkü büyü bizim kendi kendimize bozacağımız bir şey değildir. Bunun için çeşitli ilimlere sahip olmak gerekir. Bu ilimlerde sadece medyum hocalarda bulunmaktadır. Büyüyü evde bozmayı deneyen insanların hiçbir sonuç alamadığı da defalarca görülmüştür. Bu nedenle Belçika büyü bozan hocalar araştırmak en doğru yoldur.

Büyü bozdurmak için birkaç temel kural vardır. Bunları açıklamak gerekirse;

  • Büyü bozdurmak için gerçek bir medyum hoca bulmak şarttır. İlmine güvendiğiniz bir hoca olmalı.
  • Büyü bozdurma işlemi kişinin kendi tarafından veya yakın çevresi tarafından yapılabilir. Uzak birisine yapılmış büyüyü bozdurmak için medyum hocalara başvurmayınız.
  • Bazı durumlarda kişi kendisine büyü yapıldığını anlayamaz veya söyleseniz bile kabul etmez. Bu büyünün etkisinde olduğundan kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlarda yardım eli uzatmalı ve onun size karşı saldırgan tavırlarına aldırış etmeden bir medyum hocayla görüşmelisiniz. Bazı büyüler insanı o kadar etkisi altına alır ki o kişi büyünün bozdurulmasını bile engellemeye çalışır. Büyü bozulduğunda bu etki altındaki tavırlarının hepsi geçecektir.
  • Büyü bozdururken medyum hocaya karşı şeffaf olmalı ve her sorduğunu dürüstçe cevaplamalısınız. Ayrıca medyum hocanın size söylediği her şeyi harfiyen gerçekleştirmelisiniz. Çünkü büyü bozma işleminde sizin de yapmanız gereken şeyler olacaktır.

Büyü bozdurmak zor ama doğru eller tarafından yapıldığında hızlı olacak bir işlemdir. Belçika büyü bozan hocalar arasında doğru hocayı bulduğunuz taktirde büyüden hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Büyü bozmada her hoca farklı teknikler kullanabilir. Bazen büyüyü başka bir büyüyle bozma yoluna bile gidilebilir. Medyum hocanın hangi tekniği kullanacağına kesinlikle karışmayın, işi sadece uzmanına bırakın ve sadece size söylenilenleri uygulayın. Ayrıca, büyü bozdurmak istediğinizi çevrenizde fazla dillendirmeyin. Mümkünse medyum hoca ile sizin aranızda kalsın.

İnternet üzerinde Belçika büyü bozan hocalar araştırması yaptığınızda karşınıza yüzlerce medyum hoca çıkacaktır. Bunlara ulaşmak çok kolaydır ancak gerçek bir medyum hocayı bulmak oldukça zor hale gelmiştir.

Belçika’da medyum hoca aramaları en çok Brüksel, Antwerp, Gent, Liege, Charleroi, Namur, Oostende, Brugge, Hasselt, Genk, Leuven, Mons bölgelerinden yapılıyor.

Belçika’da hizmet veren medyum hocaları bulmak ve onlar hakkında yazılan görüşleri incelemek için sitemizde gezinebilirsiniz. Sitemizdeki yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış: “Belçika Büyü Bozan Hocalar – Belçika Medyumlar

  1. Daha önce medyum ali gürses ile çalışmıştım, üzerinden 5 yıla yakın zaman geçti. Geçtiğimiz günlerde telefon açtım, yine aynı telefonu kullanıyormuş. Tekrar bir vefk çalışması yaptırdım. Kırtasiye işletiyorum, son zamanlarda maddi açıdan zorluk çekmeye başladım, çok şükür çark dönüyor ama borçlara güç yetiremez olduk, boğazımızdan sıkmaya başladık. Ali Gürses hocam vefkimi bir haftada hazırlayıp ulaştırdı. Vefkin bendeki sonuçları çok kısa zamanda kendini gösterdi. Rızık açma vefki diye geçiyor yaptırdığım çalışma. Bir ay içinde iki okulun tüm kırtasiye işlerini aldım. Fotokopi kağıdından tahta kalemine kadar her şeyi benden alıyorlar. Bu zaten beni baştan kurtardı, üstüne müşteri de arttı dükkanda, çok şükür işler yoluna girmiş oldu. İnşallah da böyle devam edecek. Ali hocaya ikinci işlem yaptırışım ve ikisinde de fazlasıyla memnun kaldım. Herkese rahatlıkla tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir