Koruyucu Muska – Büyüden Koruma Muskası

Muskalar çok uzun yıllardır hayatımızda var olan ve pek çok kişi tarafından farklı amaçlarla kullanılan uygulamalardır. Medyum hocalar, bu uygulamaları neredeyse her konuda yapmakta, kimi zaman insanların yuva kurması kimi zaman ise iş hayatlarının düzene girebilmesi için yapmaktadır. Koruma muskası adı verilen bir diğer muska türü ise insanların kötü niyetli büyülerden korunması için yapılan ayrı bir çalışma olarak ön plana çıkmaktadır. Oldukça önemli olan bu çalışma ile, insanların herhangi bir kara büyü uygulamasından etkilenmeden, hayatlarını zor durumlara sokmadan korunabilmeleri mümkün olmaktadır.

Var olan her muska çalışmasının pek çok farklı uygulanış yöntemi bulunur. Koruyucu muskalar bu çalışmalar içinde neredeyse en karmaşık olanı olarak bilinmektedir. Oldukça özel bir yapılışa sahip olan bu muskalar her zaman için medyum hocaların büyük özenini gerektirir.

Koruma muskası, kişinin enerjisine en uygun şekilde tasarlanmak ve yapılmak durumundadır. Bu işlem yapılmadan önce kişide bir büyü tesiri olup olmadığından emin olunur. Akabinde ise yapılan çalışmanın tesirli olabilmesi adına gereken her türlü işlem gerçekleştirilir. Bu işlemler arasında sayısız farklı ilmi içeren, kadim dönemlerden kalan yöntemler de bulunur. Medyumlar, çocukluk yıllarından itibaren aldıkları eğitimler sayesinde muskaları başarılı bir şekilde yapabilmektedir.

Koruyucu muska, sahibinin çevresinde kısa sürede bir kalkan oluşturur. Bu kalkanın gücü giderek artar ve kişiyi her türlü kötü etkiden korur hale gelir. İşlemi gerçekleştiren medyum hoca, kişinin papaz büyüsü de dahil olmak üzere her türlü güçlü büyüden hiçbir zaman etkilenmemesini sağlar.

Koruyucu Muskalar Ömür Boyu Korur

Koruma muskası yapıldığı zaman, yapılan işlemin zaman içinde etkisini yitirmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Bu işlem sayesinde, kişilerin ömür boyu kötü niyetli kişilerden korunması sağlanır.

Muska doğru yapıldığı sürece kişinin çevresini her zaman için sarmaya ve korumaya devam edecektir. Medyum hocalar, yaptıkları koruyucu muskayı kişiye özel olarak tasarladıkları için etkisi ömür boyu devam eden bir çalışma olarak bilinmektedir. Bu çalışmayı doğru yapan bir medyum hoca, ömür boyu size zarar verebilecek potansiyel kötü niyetli kişilerden uzak kalmanızı sağlayacaktır.

Koruma Muskası Özel Malzemeler İçerebilir

Koruyucu muska yapılırken, muskanın türüne ve kişinin enerjisine göre çok farklı malzemelere başvurulduğu görülebilmektedir. Bu malzemeler arasında zaman zaman özel mürekkepler bile yer alabilir. Genellikle safran gibi özel enerjilere sahip malzemelerin kullanıldığı muskalarda medyum hoca en yoğun etkiyi alabilmek için gereken her şeyi yapacaktır.

Çok uzun yıllar boyunca üzerinde çalışılmış olan koruma muskası bugün de geçmiştekine benzer yöntemler ile hayatımızda tesirli olmaya devam etmektedir. Zaman içerisinde hakkında bilgimizin arttığı, medyum hocalar tarafından daha net tanınan bu uygulamalar sayesinde, manevi alemlerin istenmeyen güçlerinden korunmak çok daha kolay hale gelmiştir. Çevresinde kötü niyetli insanlar olan kişiler, koruyucu muska aracılığıyla kendilerini ruhani açıdan güvence altına alabilmektedir.

Koruma muskası da dahil olmak üzere her türlü çalışmayı yapan medyum hocalar ile ilgili sitemize sizlerden gelen yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını okumak ya da kendi yorumunuzu yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir