Dolandırıcı Medyumlar Listesi

Türkiye’deki dolandırıcı medyumlar ve sahtekar medyumları ifşa edeceğimiz sayfamıza hoşgeldiniz. Gerçek medyum hocaların ismini kullanarak, kendilerini gerçek medyum gibi tanıtarak dolandırıcılık yapan şarlatanların sayısı her geçen gün artıyor. Pek çok kişi, bu dolandırıcılara para kaptırarak hem maddi açıdan zor duruma giriyor, hem de umutları yıkılıyor. Bu gibi dolandırıcılar, internetin nimetlerinden yararlanarak kendilerini çok iyi gizliyor ve ne yazık ki pek çok kişiyi her gün tuzaklarına çekmeyi başarıyor.

Gerçek medyum hocalar, her zaman için düzenli ve doğru çalışmalar yaparken, dolandırıcılar manevi alemin elde ettiği bu imajın zedelenmesine de neden olmakta. Dünyanın her döneminde el üstünde tutulmuş olan bu mesleğin adının da kirletilmesine yol açan bu sahtekarlar, herkes tarafından büyük tepki alıyor.

Çoğu gerçek medyum hoca, çalışacağınız kişiyi belirlerken iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye etmektedir. Kiminle çalışacağınızı doğru şekilde belirlemeniz halinde, hakkında yapılan yorumları ve tavsiyeleri okumanız durumunda dolandırıcıların tuzaklarından uzak kalmanız mümkün. Yine benzer şekilde, gerçek medyum hocalar hakkında en doğru bilgiyi de başkalarının deneyimlediği çalışmalardan elde edebilirsiniz.

Sizin için hazırlanan bu sayfada, pek çok medyum hoca hakkında yapılan yorumları görebilirsiniz. Dolandırıcı medyumların ifşa edildiği, yöntemlerinin yaşayanlar tarafından anlatıldığı, gerçek medyum hocaların ise tavsiye edildiği bu sayfa, gaybi alemlerin gücü konusundaki arayışınızda size yardımcı olacaktır.

Eğer daha önce çalıştığınız bir medyum hoca varsa, siz de yorum yapabilir ve diğer insanlara yaşadıklarınızı anlatabilirsiniz.

Geçmiş yorumları okuyarak bilgi sahibi olmak ve kendi yorumlarınızla katkıda bulunmak için lütfen aşağıya kaydırın.

95 yorum yapılmış: “Dolandırıcı Medyumlar Listesi

 1. Arkadaşlar büyü yapmak öyle düşünüldüğü kadar kolay bir şey değil malum. Bu dolandırıcılar insanları sanki çok kolay bir şey yapılıyormuş gibi kandırıyorlar ama aslında ortada yapılan hiçbir şey yok.
  Benim Medyum SEMİH adındaki şarlatanla çalışmam da tam olarak böyle oldu.
  Bana öyle bir anlattı ki sanki tüm dünyada var olan her büyüyü bu yapmış, öylesi bir medyum gibi gösteriyor kendini ama dolandırıcıdan başka bir şey değil.
  Papaz büyüsü yaptırdım ben bu dolandırıcıya sanki çok iyi bir büyü yapıyormuş gibi gaza geldi bir sürü şey söyledi, güvendirdi kendine ama iş çalışmayı yapmaya gelince gerçek yüzü ortaya çıktı.
  İki ay boyunca basit bir papaz büyüsünü bile gönderemedi çünkü hiçbir becerisi yok büyü ile alakalı…
  Velhasıl arkadaşlar kesinlikle tavsiye etmem bu ve bunun gibilerle çalışmanızı boş yere vakit ve para kaybı sadece!

 2. benim sürem kısıtlı olduğu için bağlama konusunda papaz büyüsü için çalıştık ali hoca ile (ali gürses). verdiği sürede kargomu talimatımı yolladı bu süreçte ne sorduysam nerede takıldıysam hızlı bir şekilde cevap aldım ve daha önce sayısız kez dolandırılmış biri olarak ilk kez kendisiyle sonuca ulaştım keşke kendisine daha önce denk gelseymişim diyorum belki birileri denk gelir okur da başkalarına para kaptırmazlar zira kendisi dururken deneme yanılma yöntemiyle gerçek hoca aramak büyük macera olur 1-21 gün dedi 10. gün civarında etkilerini görmeye başladım bu arada sonuç alalı da 5-6 ay oluyor yazmak yeni aklıma geldi gönül rahatığıyla güvenebilirsiniz 🙂

  1. Ali hoca gerçekten bahsettiğiniz gibi bende 2 farklı konuda işlem yaptırmıştım seneler önce hala telefonu sitesi maili her şeyi aynı duruyor şimdi bir bakayım dedim de çok yardımı dokundu bize Allah razı olsun kendisinden

 3. Medyum Halime isimli bir medyum var piyasada, ben bu kadına vefk yaptırdım. Güya çok iyi medyumum diye geziyordu bir vefk geldi, yapımı üç hafta sürdü zaten orası baştan yanlış, sözünde durmadı.
  Gelen vefkten hiçbir etki göremedim, Medyum Halime’yi aradığımda bana cevap vermeye bile tenezzül etmedi.

 4. MEDYUM MEHMET’İN PAPAZ BÜYÜSÜ İÇİN GÖNDERDİĞİ MALZEMELER YANLIŞ ÇIKTI, SÖYLEDİĞİ MALZEMELER ÇIKMADI KUTUDAN YARISINDAN FAZLASI YOK!
  BUNU SÖYLEDİĞİM ZAMAN KABUL ETMİYOR ÇÖZÜME YANAŞMIYOR AKSİNE BANA DOLANDIRICI MUAMELESİ YAPIYOR! DİKKATLİ OLUN TUZAĞINA DÜŞMEYİN BU KİŞİNİN!

 5. Merhabalar,
  Medyum Cüneyt ile ilgili görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Mümkün olduğu kadar hızlı şekilde yayınlarsanız bu mesajımı sevinirim çünkü daha fazla insanın mağdur edilmesi hoş olmayacak..

  Medyum Cüneyt adındaki bu kişi aslında başka isimlerle de çalışıyor. Kocaman bir şebekesi var. Yapamayacakları büyü çalışmalarını bile kolay şekilde yaparız diye ortada dolaşıyorlar ama tahmin edebileceğiniz gibi herhangi bir başarıları görülmemiş.

  Ben de bu kişiye ve şebekesine boş boşluğuma gelip güvendim, papaz büyüsü yaptırmak için para gönderdim. Büyüye dair hiçbir şey yollamadılar. Zaten tahmin edeceğiniz üzere dolandırıcı bir şebeke oldukları için göndermiş olsa bile etki göremeyecektim kesin.

 6. HAYIRLI GECELER DİLERİM YURTDIŞINDA YAŞADIĞIM İÇİN MEDYUM ERPAH TARAFINDAN KOLAY LOKMA GÖRÜLDÜM VE MAĞDUR EDİLDİM!
  BU DOLANDIRICIYA BÜYÜ İÇİN BAŞVURDUM BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTIRACAKTIM. BAŞKA ÜLKEDE YAŞADIĞIMI DUYUNCA TL OLAN FİYATLARI AVROYA ÇEVİRDİ SES ETMEDİM ONA DA İŞİM GÖRÜLSÜN YETER DİYE DÜŞÜNEREK YAKLAŞTIM PARASINI ÖDEDİM
  ÜÇ AYA YAKIN BİR SÜRE OLDU GÖNDERECEĞİM DEDİĞİ SÜRENİN ÜSTÜNDEN GEÇEN VAKİT VE HALA GELEN BİR ÇAIŞMA OLMADI
  KONUŞTUM GÖNDERMEZSEN SENİ İFŞA EDECEĞİM DEDİM NE YAPARSAN YAP DİYEREK TEPKİ VERDİ

 7. Vefk yaptıracaksanız medyum ömer aydından uzak durmanızı öneririm. Yaptığı işlerden verimli sonuç alınamıyor.
  Bu işten pek fazla anlayan biri değilim o yüzden günah olur olmaz bilemediğim için vefkin içini açıp bakmadım
  Vefk diye bana streç film gibi bir şeye sarılmış beyaz kağıt yolladı. İçinde yazanlar gerçek mi değil mi bilemem.
  Gönderdiği şekilde kullandım ne dediyse yaptım ama söylediği gibi bir sonuç çıkmadı.
  Yardımcı olabileceği bir konu var mıdır acaba diye düşünürken elden bir şey gelmez diyerek beni başından savdı, üstüne bir de tekrar yaparız istiyorsan dedi para istedi.

 8. Medyum Emel’e bağlama çalışması yaptırdım. Papaz büyüsü adında bir yöntem kullanacağını, bu yöntemin diğer büyülere göre hızlı tuttuğunu söyledi. Ben de bunu kabul ederek çalışmayı yaptırdım.

  Hızlı tuttuğunu söylediği çalışmayı hızlı şekilde yapamadı bile. 40 kere telefon açmasam bana dönüş yapılmayacaktı o kadar söyleyeyim.
  En sonunda aylar boyunca uğraşıp kendisine ulaşabildim. İki ay geçti çalışmanın üzerinden 2 ay sonra bana büyüyü yolladı.
  Çok kısa olarak etkisini söyleyeyim: HİÇBİR İŞE YARAMADI

 9. Merhaba sürekli kabus görüyorum bununla ilgili vefk yaptırmak gerekir mi? Daha önce Medyum Turan’a bir vefk çalışması yaptırmıştım etki göremedim. Şimdi ne tarz bir çalışma yaptırabilirim? Tecrübesi olan kardeşlerim yardım ederlerse Allah razı olsun.

 10. İşini iyi yapan medyumlar sıkıntıların hepsine derman olabiliyorlar Allah’ın izniyle. Kabus sıkıntısı bende de vardı, kaç kişiye gittiysem kimse yardımcı olamadı bu derde.

  En son internette bir arkadaşın yazdığı tavsiye üzerine Medyum Ali Gürses ile çalıştım. Telefonda bir saate yakın konuştuk, çalışma yaptıracağımı söylememiş olmama rağmen neden böyle bir şey olduğunu anlamaya uğraştı adam.

  En sonunda sıkıntıyı anladığını, vefk ile çözebileceğini söyledi kabul ettim. %90 başarı şansı olduğunu da söyledi, kesin diye bir şey demedi. Bu çalışmayı yaptırmayı kabul ettikten sonra bir hafta gibi kısa sürede vefk elime geldi.

  İnanılmaz şekilde şaşırdım çünkü vefki dediği yere koyduktan sonra o gece kabus görmedim. Sonraki kabusumu bir hafta sonra falan görmüştüm ama o kabus vefk geldikten sonraki ilk ve tek kabus oldu.

  Sıkıntılı olanlar Allah’a güvensinler, Rabbim çok büyük, verdiği nimetler hepimize yetecek kadar kuvvetli. Medyum Ali Hoca ile çalışmak isteyen varsa da telefonunu yazıyorum 0535 590 62 75.

 11. SA BEYLER BAYANLAR SAKIN OLA MEDYUM SEMİHA DENEN KİŞİYLE ÇALIŞMAYIN SAKIN!
  BİR VEFK YOLLAMAKTAN İMTİNA EDİYOR! AYLARDIR VEFK ALABİLMEK İÇİN UĞRAŞIYORUM! AİLEMLE TARTIŞIYORUM KAZIK YEDİĞİM İÇİN SÜREKLİ BUNDAN KAYNAKLI BİR SIKINTI YAŞIYORUM! RESMEN DÜZELTECEĞİ YERDE HAYATIMI BOZDU!

 12. Merhaba,
  Medyum Emel’e yaptırmış olduğum bir papaz büyüsü çalışması vardı. Bu çalışma ile ilgili ne yapacağımı bilmiyorum.
  Büyüyü yaptırdığım gün bana elime ulaşanları nasıl kullanacağımı detaylıca anlatacağını söylemişti ama şimdi telefon numarasını değiştirdiği için ulaşamıyorum.
  Kendisi başta gösterdiği ilgiyi büyüyü teslim ettikten sonra kesti ve ortada bıraktı.
  Bu konuyla ilgili verdiğim paranın boşa gitmemesi için yardımlarınızı bekliyorum.

 13. Dolandırıcı Medyum Turan sürekli olarak para koparmaya çalışıyor. Çalışmayı düşünenler kendileri deneyebilir. Paranız olduğunu anladığı anda değişik tavırlar içerisine giriyor, çok ilgili davranıyor.

  Ayrıca olmayan şeyleri de uyduruyor haberiniz olsun. Ben vefk yaptırmak için telefon açtım üstümde büyü olduğunu söyledi, yetmedi evimde büyü olduğunu söyledi, vefk üstüne bir sürü uydurma çalışma bindirdi para koparabilmek için.

  Biz de bu işlerden anlamadığımız için hepsine para vermiş bulunduk…

 14. Medyum Hasan’a güvenilmez.
  Kargomu göndermedi.
  İki defa farklı kargo takip numarası verdi ısrarla sorunca hiçbiri doğru değil.
  Yalan söylüyor göndermediği çalışmalar için. Dikkatli olun.

 15. Medyum Ali Gürses ile çalıştım ve memnun kaldım.

  Papaz büyüsü yaptırdım, bir haftada geldi elime. Kargo ile gönderdi. Çok ücra bir yerde yaşıyor olmama rağmen buraya gelen tek kargo firmasını bulup göndermiş. İlgili davranıyor.
  Yaptırdığım büyünün etkisi de gayet güzel geldi. 10 günde falan tuttu sanırım tam olarak, etkileri hafif başlayıp yoğunlaştı, çok doğal gelişti o yüzden tam olarak ne gün tuttuğunu söyleyeceğim yalan olmasın.
  Ya bu siteydi ya başka bi site Medyum Ali Hoca’yı orada okumuştum başka bir arkadaş önermiş. Öneren arkadaştan da Allah razı olsun. Çalışmak isteyenlere de tavsiyemdir gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

 16. medyum harundan kazik yedim dostlarim cok buyuk kazik yedim hemde!! elime gecen bi sey olsaydi yine uzulmezdim ama havaya para vermis gibi hissediyorum buyu parasini aldiktan sonra telefonlarimi engelledi iki ayri numaram kayitliydi ikisini de engelledigi icin ulasamaz haldeyim

 17. Medyum Mahmut çok güzel numara çeviriyor çalışmayı düşünenler uzak dursun!
  Bu dolandırıcıya para gönderdiğiniz andan itibaren sürekli “meşgul” veya “ibadette” diyen yeni yeni kişiler peydah oluyor. Başta konuştuğunuz medyumla tekrar konuşmayı hiç beklemeyin çünkü öyle bir şey mümkün değil.
  Devamlı olarak işi sorduğunuz her an bu kişiler medyum mahmut yok diyerek bahane buluyorlar.
  Buldukları bahaneler de hep ibadet ile alakalı o yüzden pek bir şey diyemiyorsunuz başta, tabi sonra her aradığında her saatte, gece yarısı bile böyle dedikleri için foyaları ortaya çıkıyor.
  Ben sinirlenip ağzıma geleni saydım, hakkımı haram edip numarasını sildim yoksa gerçekten hasta eder insanı.

 18. S.a
  Medyum Şehzade’ye annem büyü yaptırmak istemiş. Papaz büyüsü yaptıracakmış internetten öğrenmiş.
  Medyum Şehzade’ye bir arkadaşı aracılığıyla parasını göndermiş. Annem teknolojiden pek fazla anlamadığı için arkadaşından istemiş.
  Daha sonra bana geldi söyledi, büyü için para gönderdiğini. Medyum Şehzade’yi aradım ne yapacağız, nasıl göndereceksin diye sormaya.
  Telefonda bana para gelmedi, sizi de tanımıyorum demeye başladı. Dekontları attıktan sonra engelledi.
  Yaşlı başlı kadına bu şekilde yapan size ne yapmaz düşünün. Uzak durun, söylediklerine inanmayın.

 19. MEDYUM HAVAS AYLARDIR İŞLEM YAPMAMAK İÇİN BENİ OYALIYOR! SÜREKLİ OLARAK İŞLEM İÇİN UYGUN ŞARTLARIN OLMADIĞINI VE BEKLEMEM GEREKTİĞİNİ SÖYLÜYOR!
  ARTIK SABRIM TAŞTI O YÜZDEN BURAYA YAZIYORUM! MEDYUM HAVAS İLE ÇALIŞMAYIN!!!
  BEN İŞLEM BİTER BİTMEZ TEKRAR YÜZÜNÜ GÖRMEMEK ÜZERE AĞZIMA GELENİ SAYACAĞIM! TABİ YAPTIĞIMIZ İŞ BİTERSE!!

 20. Arkadaşlar başımdan geçeni anlatmak istiyorum lütfen sonuna kadar okuyun çok önemli çünkü!

  Medyum Kağan denen dolandırıcıyla çok kötü bir şey yaşadım. Evliliğim bu kişi yüzünden neredeyse bitme noktasına geldi. Kendisi çok büyük yalancı ve dolandırıcı bir insan.

  Başta söylediği şey bana bir çalışma yollayacağı ve bu çalışmayı kullandığım sürece evde huzur hissedeceğimdi. Hem eşim hem ben kabul ettik bunu özellikle benim ısrarımla kabul ettik, ben güveniyorum dedim eşim her ne kadar karşı çıksa da, altın bozdurduk istediği 3500 lirayı gönderdik. Bizden çalışma için 30 gün süre istedi.

  40 gün bekledik, 50 gün bekledik hiçbir dönüş olmadı. Telefon açıp durumu sorduğumda tanımıyormuş gibi yaptı. Yazışmaları, konuşma kayıtlarını, gönderdiğim paraların dekontlarını gösterdim hiçbirini kabul etmedi, inkar etti, sahte olduğunu söyledi.

  Eşimle konu yüzünden birbirimize girdik, evliliğimiz düzelmesi gerekirken gerçekten çok daha beter bir yola girdi. İnşallah bu yaşadıklarım başka kimsenin başına gelmez, Allah düşmanımın başına bile böyle bir sıkıntı vermesin başka bir şey demiyorum.

 21. Hayırlı geceler, Medyum Ali Gürses ile olan çalışmamızdan çok memnun kaldım. Kendim için papaz büyüsü yaptırmıştım. Çok ilgili davrandı Allah razı olsun. Bir haftada teslim etti büyüyü, 10-15 gün içinde de etkisini aldım. Dediği şekilde kullanmaya dikkat edin ben her dediğine uydun Medyum Ali Hoca’nın zaten kendisi de sürekli telefonda sorularımı cevapladı yanlışlık olmaması adına. Aldığım sonuçtan ve hocanın yaptığı büyüden çok memnun kaldım. İnşallah başka arkadaşlar da aynı ölçüde yarar görebilir. Medyum Ali Hoca’nın internet sitesi medyumali.com orada yazan telefonu doğru numara ben oradan ulaştım. Sıkıntınızı anlatın allah çok büyük mutlaka bir yol bulunur.

 22. Slm ben belcikada yasiyorum burada medyum bulamadigim icin oglumun sikintilari icin medyum el rashid ile calismistim bu calismayi yaptirdik ama bize gelen bisey olmadi yardim edebilir misiniz? ben bilmiyorum bu isleri tam da anlamadim hocanin dedigini zaten nasil yapilacagiyla ilgili simdi ariyorum danismanlik ucretli diyor bilgi vermiyor tekrar, gelen malzeme olmadi okudugum kadariyla biseyler gelmesi gerekliymis, nasil bir yol izlemem lazim?

 23. Kardeşim geçmiş olsun, Medyum El Rashid öyle yapması ile tanındı artık her yerde. Çok fazla şikayet var hakkında. Zamanında aynı şeyi bana da yapmıştı, o zamanlar büyüden ve bu işlerden anlamıyordum.
  Büyü yapabilmesi için malzeme göndermesi gerekiyordu, bana da aynısını söyledi, ben uzaktan yaptım dedi aradan çekildi. Sonra tek bir soru sorsan bile 400 liradan konuşmaya başlıyor.
  Tavsiyem kaybettiğin parayı çıkacak param varmış diye düşün başka bir medyum bak çünkü dolandırıcıyla uğraştığına değmez vaktine yazık.

 24. Medyum Şenol’un papaz büyüsü tutmadı. Büyüyü yapmadan önce garantili şekilde tutacağını söylemişti. Hakkında yazılan şikayetlere rağmen böyle söz vermesi nedeniyle çalışmayı kabul ettim ama sözünde durmadı! Dikkat edin kanmayın söylediklerine.

 25. Selamın aleyküm Medyum Emre ile çalıştım ve hiç memnun kalmadım başımdan geçenleri anlatmak istiyorum.

  Bu dolandırıcıyla internette gördüğüm bir hesap sayesinde iletişim kurdum. Bir süre sonra o hesabın sahte olduğunu öğrendim. Sosyal medya hesabıydı, kapatılmış dolandırıcılıktan.

  Konuştuğumda hemen işe başlayabileceğini ve çok hızlı etki eden bir çalışma yapıp işi çözeceğini söyledi. Buna güvenip hiç araştırmaya bile gerek duymadan tamam dedim.

  Gönderdiğim parayı cep telefonuna aldı. Cepten çektiğine dair mesaj geldi, sonra telefona açtım parayı aldınız mı diye sorayım diyerek. Aldım dedi, ekstra masraflar çıktı ama diyerek 200 lira daha para talep etti, onu da gönderdim.

  Sonra bana bir vefk göndereceğini söyledi ama çalışmaya konsantre olması için rahatsız edilmemesi gerektiğini söyledi. Ben de tamam diyerek bekledim. Bir ay geçti sormak için aradım, kargoya verdi.
  Kargom geldiği zaman içinden çıkan bir kağıt vardı, üstünde bir dua yazıyordu, ikiye katlanmış dosya kağıdı. Medyum Emre’nin vefki de böyledir dedim bir şey demeden dediği yere koydum.
  Hiç etki görmedim, daha sonra araştırdım birazcık vefk daha karmaşık yapılıyormuş, mürekkebi bile özelmiş, bu bana sadece böyle bir kağıt yolladı.
  Tekrar aradım ama numarası değişmiş. O yüzden ulaşamadım. Çalışmayı düşünüyorsanız dediklerimi göz önünde bulundurup karar vermenizi tavsiye ederim.

 26. MEDYUM ÖMER AYDIN DOLANDIRICIDIR!
  5000 LİRA PARA ÖDEMİŞ OLMAMA RAĞMEN VEFKİMİ GÖNDERMEMİŞTİR! BU DOLANDIRICIYA KARŞI DİKKATLİ OLUNUZ!

 27. Medyum Emel’in yapmış olduğu büyüden hiç etki göremedim. Sadece ben değil, bir arkadaşım da yaptırmıştı çalışma ama onda da aynı şekilde etki olmadı.

  Evlilik büyüsü yaptırmak istiyorum yeniden. Bu büyüyü nasıl iyi şekilde yaptırabilirim, kiminle çalışmam gerekli? Tavsiye edebileceğiniz medyumlar varsa önerilerinizi bekliyorum. Ama lütfen şununla çalış diyerek kesip atmayın, öyle olunca dolandırıcı çıkıyorlar. Gerçekten çalışıp memnun kaldıysanız yaşadıklarınızı anlatın. Cevap bekliyorum durum biraz acil, yardımcı olan arkadaşlardan Allah şimdiden razı olsun.

 28. Ben Medyum Ali Gürses’ten memnun kaldım. Sanırım o işler için en etkili büyü papaz büyüsü. Medyum Ali Hoca’ya ben de bu büyüden yaptırdım.

  Çalışmanın kişiye göre özel olarak hazırlanması gerekiyor. Benim yaptırdığım büyü bir haftada teslim edildi. Zaten herkese bir hafta gibi bir sürede ulaşıyormuş.
  Hoca hep iletişimde kalıyor sizinle. Büyüde hangi aşamada olduğunu falan her sorduğumda cevapladı. Kargoya verdiğinde de ilgiliydi. Büyü eline geçtikten sonra yapman gereken bazı şeyler var. Bu çalışmaların ne olduğu ve nasıl yapılacağını da detaylı şekilde anlatıyor, iletişimde hiç sorun yaşamazsınız.
  Etkisi 1-21 günde değişiyor, yapılan çalışmaya göre sanırım. Tabi kişinin enerjisi de önemli. Benim yaptırdığım 15. günde tutmuştu ama başka bir arkadaşım yaptırdığında 3. günde istediği gerçekleşti. Size bağlı yani durum.
  İnternet sitesinde numarası çalışmaları falan tüm detaylar mevcut medyumali.com sitesinden ulaşabilirsiniz ama ben yine de bendeki numarasını da yazayım aramak isteyenler için: 0535 590 62 75

 29. Hayırlı günler dilerim herkese, acil derdi olanlara da şifa diliyorum.
  Benim sıkıntılı günlerim oldu ama hiçbir zaman allah yolunda kopmadım ne kadar dolandırıcı ile karşılaşmış olsam da eninde sonunda işimin gücümün çözüleceğini bilerek çalıştım.
  Bugüne kadar beni çok mağdur eden bir tek kişi oldu o da medyum muhabbet. Bu dolandırıcıya her defaısnda güvenip çok para yollamıştım hiç de etkili bir şey alamadım bana inancımı sorgulattı sanki doğru değilmiş söylenenler gibi oldu
  Medyum Muhabbet’i bu yüzden önermiyorum, diğerlerini kendin affettim onlara da para kaptırdım ama sadece bu kişiyi buraya yazacağım…

 30. Medyum İsmail ile yaptığımız büyü çalışmasından sonuç alamadım. Papaz büyüsünde iyi olduğu söylenmişti ama hiç etkili uygulama yapmıyor.

 31. Medyum Duygu’ya papaz büyüsü yaptırdım. Evime kargo ile paket yollayacağını, buradan çıkacak olan malzemeleri kullanarak büyüyü yapmam gerektiğini söyledi.
  Daha önce hiç papaz büyüsü yaptırmadığım için tamam dedim. Evime gelen kargodan üç beş tane farklı bitki çıktı, bir de boş kağıt çıktı. Arayıp sorduğumda bitkileri karşıya yedireceksin, kağıda da isteklerini yazıp yakacaksın dedi.
  Dediği şekilde yaptım, etkisini göremedim ama. Bu işlerden anlayan bir arkadaşıma durumu anlattığımda resmen kahkahalarla halime güldü. Papaz büyüsü öyle yapılmıyormuş, Medyum Duygu aklınca benimle dalga geçmiş. Söylenecek başka bir şey yok.

 32. HAYIRLI GECELER
  MEDYUM ALİ GÜRSES’İN NUMARASINI PAYLAŞAN BİR ARKADAŞ VARDI ALLAH ONDAN RAZI OLSUN DERDİMİ ANLAYIP SIKINTIMI ÇÖZEBİLEN TEK KİŞİ O OLDU

  EVLİLİK İLE ALAKALI BİR SORUNUM VARDI KİME GİTTİYSEM BİR SÜRÜ PARALAR HARCAMAMA RAĞMEN SONUÇ ALAMAMIŞTIM MEDYUM ALİ HOCA İLE ÇALIŞMAMDAN TAM İSTEDİĞİM GİBİ BİR ETKİ GÖRDÜM ALLAH MEDYUM ALİ HOCADAN DA O NUMARAYI PAYLAŞAN KİŞİDEN DE RAZI OLSUN

  İNŞALLAH HER DERDİ OLANIN SIKINTISI BÖYLE ÇÖZÜLÜR KOLAYCA AMİN

 33. Medyum celalettin adındaki dolandırıcıyı burada ifşa etmek istiyorum gönderdiği vefklerde yazan dualar doğru değil, hatalı yazılmış arapça yazılar var bunu ispatlarıyla kendisine söylediğim zaman bana her medyumun çalışma tarzı farklıdır, benimki böyle diyerek üste çıkmaya çalıştı. Güvenilir biri değil, kesinlikle uzak durmanızı öneririm.

 34. MEDYUM EBRU’YA AŞK BÜYÜSÜ YAPTIRDIM YAPTIRMAZ OLAYDIM TUTMADI, TUTMADIĞI GİBİ BAŞKA BÜYÜ YAPMAYI DA KABUL ETMEDİ PARASINI ALMASINA RAĞMEN İKİNCİ KEZ BÜYÜ YAPMADI PARAMIN ÜSTÜNE ÇÖKTÜ HAKKIM HARAM OLSUN

 35. İnşallah yaşadıklarım başka kimsenin başına gelmez. Medyum Havas’ a binbir umutla büyü yaptırdım. İkna büyüsü adı verilen bir çalışma için anlaşmıştık.
  İkna büyüsü yerine daha etkili bir çalışma yapacağım diyerek benden 1500 lira fazla para aldı. O an her şeyin bu büyüye bağlı olması nedeniyle kabul etmiştim.
  Büyü çalışmasını yaptı yapmasına ama ne etki ne bir sonuç gördüm. Tutmadığını söylediğimde özür dilemek yerine tekrar para istedi. Üstelik ilk başta istediği paradan daha fazlasını istedi.
  Bunu veremeyeceğim dediğimde de tek kelime etmeden telefonu yüzüme kapattı. En ufak bir yardımcı olduğu konu yok, paramı resmen çöpe atmış gibi oldum.

 36. MEDYUM DİLEK TARAFINDAN DOLANDIRILDIM VE BUNU FARK EDENE KADAR BENİ DAHA FAZLA DOLANDIRMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPTI!

  BU ŞARLATAN MEDYUM DİLEK’E PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İÇİN GİTTİM. ÖNCE ÜZERİNDE BÜYÜ VAR DİYEREK EK PARAYLA BÜYÜ BOZMA ÇALIŞMASI YAPTI. SONRA KORUNMA ÇALIŞMASI YAPMADIĞIMIZ SÜRECE PAPAZ BÜYÜSÜ TUTMAZ DİYEREK EKSTRA PARA ALDI YİNE KORUNMA İÇİN.

  EN SON PAPAZ BÜYÜSÜ YAPMAK İÇİN KONUŞURKEN TELEFONDA “HAYIRLI OLSUN” DEDİ, NE HAYIRLI OLSUN HOCAM DERKEN “PAPAZ BÜYÜSÜNÜ DE YAPTIM” DEDİ YÜZSÜZ ŞEKİLDE. NASIL DEDİM ÇÜNKÜ BİLİYORUM BİR ŞEYLER GÖNDERMESİ LAZIM ÖYLE HAVAYA BÜYÜ YAPILMAZ, “BEN BÖYLE YAPIYORUM” DEDİ, İŞİNE KARIŞMAMAM GEREKTİĞİNİ, İLMİNİ SORGULARSAM GÜNAHA GİRECEĞİNİ FALAN SÖYLEDİ

  O AN JETON DÜŞTÜ BENİM BİRAZ ARAŞTIRAYIM DEDİM TÜRLÜ TÜRLÜ İNSANI BÖYLE KANDIRMIŞ, UĞRAŞMAYA DEĞMEZ DİYEREK KENDİ HALİNE BIRAKTIM HAKKIMI HARAM ETMEKTEN BAŞKA YAPABİLECEĞİM BİR ŞEY YOK.

  BURAYA YAZIYORUM Kİ BU GİBİ İNSANLAR YETERİ KADAR İFŞA OLSUNLAR DAHA FAZLA İNSANI KANDIRMADAN ÖNLERİNE GEÇİLSİN!

 37. Selamın aleyküm, bu yorumu yazarken çok mutluyum çünkü gerçekten aradığım medyumu en sonunda buldum. Hem ilgisi hem de her türlü söylediğinin arkasında durmasıyla Medyum Ali Gürses’e kesinlikle kefil olurum arkadaşlar.

  Başımdan geçen olayı buraya yazdıktan sonra ne demek istediğimi anlayacaksınız.

  Öncelikle yaptırmış olduğum büyünün papaz büyüsü olduğunu belirtmek istiyorum. Bu büyü ile 1-21 gün arasında sonuç alınıyor. Medyum Ali Hoca’nın belirttiği gibi elime bir haftada geçti. Sonucu da aynı sürede ortaya çıktı. Yaptırma amacım o zamanlar aramda sadece gönül ilişkisi olan şu an evlilik aşamasında olduğumuz sevgilimle evlenmekti.

  Bir medyumun işinin ehli olduğunu en açık belli eden nokta hocanın sizin sorduklarınıza olan ilgisi. Medyum Ali Gürses durumumu anlamak için bir sürü soru sordu, sorduğu sorulara aldığı cevaplar neticesinde bir çalışma hazırladı. Böylece sıkıntıyı tam olarak çözecek bir iş çıktı ortaya.

  Çok ilgili ve iyi bir medyum, nefesi bilgisi kadar karakteri de öyle. Yaptırdığım çalışma zor olmasına rağmen bir haftada işimi çözdü. Allah kendisinden razı olsun, derdi sıkıntısı olanlara yardım amacıyla her yerde yaşadığımı anlatıp Medyum Ali Hoca’yı tavsiye edeceğim inşallah.

 38. MEDYUM ORHAN NUMARASINI DEĞİŞTİRDİĞİ İÇİN ULAŞAMIYORUM! BİR İNSAN İŞİNİN ARKASINDA BU KADAR DURMAZ GERÇEKTEN! PARASINI ALDI KAYBOLDU GİTTİ! ÇALIŞMAYI O MU GÖNDERECEK YOKSA BEN BÖYLE PEŞİNDEN KOŞUP ZORLA MI ALMAYA ÇALIŞACAĞIM BİLMİYORUM!

 39. Selam,
  Medyum Hüseyin’e vefk yaptırmak istediğimde üzerimde büyü olduğunu söyleyerek paramı almış olmasına rağmen vefkimi göndermedi. Büyü bozma çalışması yapmadan vefki göndermeyeceğini söyledi. Büyü bozma işi için de 5000 lira para istedi. Vefke 1500 lira göndermiştim. Boşa gitti.

 40. medyum hikmet ile calismayi dusunenler bi an once vazgecsin arkadaslar bu kisiyle calisabilmek icin kredi cektim ben ama vijdansiz herif vefkimi alti aydir yollamiyor kredinin taksitleri bitecek benim binbir umut yaptirdigim vefk hala gelmedi

 41. Merhaba. Medyum Ali Gürses’e yaptırdığım vefki anlatmak istiyorum.
  Kişisel bir konu için yaptırdığım için amacını buraya yazmak istemiyorum. Vefk bir haftada elime geldi.
  Medyum Ali Hoca’yı aradım gelir gelmez, detaylıca ne yapmam gerektiğini anlattı. Başta konuştuğumuzu tekrar etti.
  Bilmeyenler için söyleyeyim, vefkte başarı oranı %90’mış Medyum Ali Gürses’in. Dürüst şekilde bunu belirtiyor. %10 nasipten dolayı tutmayabilir, normaldir.
  Tutma süresi de 1-40 gün olarak söyledi. Daha hızlı olan papaz büyüsü çalışması var ama ben vefki tercih ettim.
  Etkisi ilk gün görülmeye başladı. Başta çok hafif etki gösteriyor ama sonra yavaş yavaş etkisi yükselip kesin olarak isteneni veriyor.
  Sanırım 20. gündü tam olarak istediğim sonucu verdiği gün.
  İnşallah daha da iyiye gidecek diye tahmin ediyorum. Vefk yaptırmayı düşünenler varsa başka medyum arayıp boş yere vakit kaybetmesinler. Medyum Ali Hoca hiç sıkıntı yaşatmadan işinizi çözüyor.

  Memurlar.nettede röportajı var kendisinin:

  https://www.memurlar.net/haber/1038937/ali-gurses-hoca-merak-edilenleri-yanitladi.html

 42. S.A ARKADAŞLAR VEFK KAÇ GÜNDE YAPILIR? 1 HAFTA 10 GÜN 1 AY DE HADİ DEĞİLMİ? MEDYUM BAHAR SÖZ KONUSU OLUNCA Bİ VEFKİ HAZIRLAMAK TAM 4 AY SÜRDÜ HALA DEVAM EDİYO HAZIRLAMAYA!! HER ARADIĞIMDA HAZIRLANIYOR DİYOR! NE YAPIYOR ACABA DÜNYAYI YERİNDENMİ OYNATACAK ÇOK MERAK EDİYORUM! O VEFKİN GELMEYECEĞİNE ADIM GİBİ EMİNİM AMA MERAKTAN BEKLİYORUM ŞU AN!

 43. Medyum Anna ile çalışmış olanlar deneyimlerini yazabilir mi? Bana pek sıcak kanlı davranmıyor. Papaz büyüsü yaptırdım, etkisi olmadı ama ters ters telefonda biraz daha bekle diyor, kaba davranıyor. Yapısı mı böyle yoksa hakkında yazılanlar doğru mu? Lütfen sadece medyum anna ile çalışmış olan arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim.

 44. Selamın aleyküm,
  Medyum Anna’yla yaşadıklarımı bir ben bir de Allah bilir. Romanya’ya çalışma yapıyor diye güvendim, iş yaptırdım. Ben de papaz büyüsü yaptırmıştım ailem için.
  Büyü malzemelerini göndermemek için bir ay boyunca malzeme temin ediyorum diyerek vakit kazandı. Daha sonra numarasını değiştirip kayboldu gitti.
  Tekrar yeni numarasını bulup arayıp durumu sorduğumda kargoda dedi yüzüme kapattı, yine engelledi. Böyle yapıp oyalıyor, sürekli bekletiyor ki kötü yorum yapılmasın hakkında. İnanmayın o büyü tutmaz.

 45. HERKEZE İYİGÜNLER MEDYUM ŞEHZADE GİBİ Bİ MEDYUM OLMAZ OLSUN ÇALIŞANLAR ÇALIŞACAKLAR UZAK DURUN
  AŞK BÜYÜSÜ YAPTIRDIM NORMALDE BENİ SEVEN KADIN YÜZÜME BAKMAZ OLDU BÜYÜYÜ DE UZAKTAN YAPIYO BİŞEY GÖNDERMİYO YANİ YAPTIĞI YAPMADIĞI MEÇHUL DOLANDIRICI

 46. Memnuniyetimi yazmak istiyorum herkes şikayet yazmış, sadece şikayet sayfası mı bilmiyorum ama yayınlarsanız sevinirim. Böylece derdi olanlar çözüm için gidebilir.

  Medyum Ali Gürses adında bir medyum hocayı tavsiye etmek istiyorum. Kendisi bir sürü eğitim almış ve gerçekten bu işi iyi yapan bir medyum.

  Kişisel olarak yaşadığım deneyimde yaptırdığım büyü papaz büyüsüydü. Büyünün zor olduğunu biliyorum. Medyum Ali Hoca hiç sıkıntı çıkarmadan bir haftada zor büyüyü teslim etti. Bir haftada da etki gördüm. Hızlı sonuç vermesi için özellikle papaz büyüsü istemiştim, gerçekten de istendiği gibi sonuç verdi.

  Medyum Ali Hoca tam bir Allah adamı. Bu işi para için yapanlardan olmadığı çok belli. Zaten bu yüzden bir sürü insan bu hocayı öneriyor galiba. Facebook’ta 50bin kişilik sayfası var, bir sürü de haberi var paylaştıklarından gördüğüm kadarıyla. Haber kanalları falan hep yayınlıyor.

  Dolandırıcıların arasında böyle insanları yüceltmek ve ön plana çıkarmak çok önemli. Allah’ın ilmini diğer şarlatanlarla zedelememek lazım, iyi medyumları da yazalım ki bu alemlerden fayda elde etmek isteyenler kiminle çalışacaklarını bilebilsin. Yasak değilse eğer sitesini de bırakıyorum incelemek isteyenler için medyumali.com

 47. Selamün aleyküm, medyum bahar’a vefk yaptırdım iki ay sürdü elime gelmesi, geldi gelmesine de nasıl kullanacağımı hiç bilmiyorum. bir kağıt geldi elime yanımda taşıyorum öyle. arayıp nasıl kullanacağımı sormaya çalıştım numarası değişmiş. şimdi ne yapmam gerekli yardım edin lütfen?

 48. Allah Medyum Muhabbet’i bildiği gibi yapsın.
  Papaz büyüsü diye gönderdiği kutunun içinden iki parça dua kağıdı çıktı. Hangi dualar yazdığı bile belli değil, kargacık burgacık karalanmış gönderilmiş.
  Daha önce yaptırdığım papaz büyüleriyle uzaktan yakından alakası yok. İnsan biraz özenir yaptığı işe, böyle bir şey yollarken utanır!
  Etkisini görsem yine kimseye bir şey demeyecektim, kötü yorum da yazmayacaktım ama etki ne kelime, öyle boş boş elimde duruyor kağıtlar. Kendisi de hiç sorumluluk alıp yardımcı olma girişiminde bulunmadı ayrıca belirtmek gerekirse… Çalışmayın böyle insanlarla.

 49. Evlilik konusunda ailecek hassas olmamız sebebiyle yaşı gelen kızımın hayırlı bir kısmet bulabilmesi adına bir papaz büyüsü yaptırdım. Çalıştığım medyumun adı Ali Gürses’ti. Teslimat konusunda bir problem yaşamadım. Büyünün etkisini henüz az gördüm ama daha 1 hafta oldu Ali Hoca bana 21 güne kadar etkisi görülür dediği için dert etmiyorum. Ne zaman arasam ulaşabiliyorum, sorularıma yanıt veriyor. Dürüst ve kendini bilen biri olduğu için bir sorun hissetmiyorum. Kızımın kısmetinde de hareketlenmeler olmuyor dersem yanlış olur, birkaç talibi şimdiden çıktı, 1. haftadayız işlemin gelmesi üzerinden geçen. İnşallah hayırlı bir evlilikle sonlanmayı nasip eder rabbim. Benzer sıkıntısı olanlar için yazmak istedim 535 590 62 75 Ali hocanın telefonu size de yardımcı olur umarım…

 50. Arkadaslar huseyin hoca diye bir sahtekar var oda beni dolandirdi yaptigi islem hic birsey yaramadi tlf cevap vermiyor 2250tlparami yedi insallah evlatlarinda cikar

 51. arkadaşlar medyum emre den uzak durun 2000 tlye yakın para kaptırdım kargo gönderecekti 2 aydır oyalıyor şimdi de telefonu değişmiş

 52. S.a
  Yurtdışına büyü yapacak diye Medyum Erpah ile çalışmayı kabul etmiştim. Güya bu kişi bana kargo takip numarası dahil her şeyi gönderecek, istediğim büyüyü böyle yapacaktı. Parasını ödedim, istediği her şeyi verdim, bir haftada kargoda diyerek başladı serüvenimiz, bir hafta oldu bir ay, iki ay hala gelen giden olmadı, ne bir kargo numarsı ne başka bir şey geldi, kimse bu dolandırıcı ile çalışmasın tamamen pişmanlıktan ibaret aklı başında doğru düzgün bir hoca bulun bana kalırsa.

 53. MERHABA ÖNCELİKLE
  MEDYUM ALİ GÜRSES’E YAPTIRDIĞIM VEFK İLE İLGİLİ PAYLAŞIM YAPACAĞIMI YAZMIŞTIM BU SİTE MİYDİ BAŞKA BİR SİTE MİYDİ ŞU AN HATIRLAMIYORUM AMA BURAYA YAZMAK İSTİYORUM BURAYI BULABİLDİM ÇÜNKÜ. VEFK İÇİN KONUŞTUĞUMDA MEDYUM ALİ HOCA BANA 40 GÜNDE TUTAR EN FAZLA BİR GÜNDE DE TUTABİLİR 40 GÜNDE DE TUTABİLİR DEMİŞTİ BAŞARI ORANI OLARAK DÜRÜSTÇE BANA %90 ETKİLİ OLUR DEDİ, BEN DE DÜRÜSTLÜĞÜNE GÜVENEREK ÇALIŞMAYI KABUL ETTİM. KONUŞTUĞUMUZ GİBİ BİR HAFTADA TESLİM ETTİ VEFKİ NASIL KULLANACAĞIMI HER DETAYIYLA ANLATTI ÖZEL SORULAR SORDUM ONLARA BİLE CEVAP VERDİ, ÇOK İLGİLİ DAVRANDI ETKİSİNİ DE YAKLAŞIK 15 GÜN GİBİ BİR SÜREDE GÖRDÜM SÜREKLİ OLARAK İÇİMDE BİR HUZURSUZLUK VARDI MEDYUM ALİ HOCA SAYESİNDE BU HUZURSUZLUĞUM GİTMİŞ OLDU ÇOK ŞÜKÜR İSTEDİĞİM GİBİ SONUÇ ALABİLDİM İNŞALLAH BU TARZ DERDİ SIKINTISI OLANLAR ALİ GÜRSES HOCA GİBİ BİRİNİ BULUR BEN ÇOK MEMNUN KALDIM ÇALIŞACAKSANIZ EĞER 05355906275 TELEFONU

 54. Medyum Akın tam bir üç kağıtçı dolandırıcı şarlatan sahtekarın tekidir insanların derdini dinliyor daha sonra onları o derdi ile tehdit ederek o insanlar ona bir şey Yaptırmadı halde insanları o dertler ile tehdit ederek para alıyor

 55. Eşimle ayrılık sürecinde oğlumuz durumu kabullenmekte güçlük çekiyor. Her ikimizde mümkün oldukça kalbi kırılmasın diye elimizdeki maddi imkanı seferber ediyoruz. Fakat bu ona yetmiyor Psikolojik olarak etkilenmesinden dolayı ileride yaşayacağı ilişkilerin bizim ilişkimizi yansıtmasını istemediğimizden Bu süreçte Medyum yardımının önemli bir rol oynayacağını ve ileri ki dönemde bize daha anlayışlı olabileceğini anımsadık. Eşimde bende uzun yıllardır birbirimize duyduğumuz saygının nefrete dönüşmeden kalabilmesinin önemli olduğunun vurgusunu oğlumuza yaptığımız halde bu süreci mümkün oldukça uzun bir döneme yaymak için ikimizi zorlaması bize başka bir yöntem bırakmadığı içi Medyum Ali Gürses ile iletişim kurduk kendisine bu psikolojik dönemde bize destek olabilmesi için bir çalışma yapması ricasında bulunduğumuzda her iki tarafında memnun edebileceğimizi söylediği vefk çalışmasını önerdi söylediği gibi 1 hafta içerisinde çalışmayı gönderdi aralıklarla gelişmelerden bilgi aldı şu an daha huzurlu ve anlayışlı bir ayrılık dönemindeyiz oğlumuzda bizim bu anlayışımıza karşı çıkmıyor yardımlarınıza minnettar kaldığımızı belirtmek isterim çok teşekkür ederim. İletişime geçmek istediğiniz taktirde 0535 590 62 75 numarası umuyorum size de yardımcı olacaktır.

 56. Medyum Mehmet ile yaşadığım olayı başka kimsenin mağdur olmaması amacıyla buraya yazıyorum. Kendisi oldukça profesyonel bir dolandırıcı. Ekip olarak başka insanlarla birlikte çalışıyor. Asistanları olarak kendini tanıtan en az 10 kişiyi işe almış.

  Başlangıçta her şey iyi gidiyor bu adamla çalışırken, hiçbir sıkıntı olmayacağını düşünüyorsunuz çünkü çok profesyonelce konuşuyor. Bilgili olduğunu düşündürecek şekilde büyüler ve eğitimler anlatıp kendini övüyor.

  Büyü aşamasına gelince önce parayı istiyor, hakkıdır diyor ve gönderiyorsunuz, ardından parayı çektiği andan itibaren sizi asistanlarına havale ediyor. Aradığım zaman para gönderdikten sonra tek sefer bile ulaşamadım şarlatana. Bu şekilde çalışarak oldukça iyi bir sistem kurmuş kendine düzenbaz.

  Büyüyü yapmak için hocayı beklemeye başlıyorsunuz. Asistanlar sürekli telefonda hoca yok, hoca yurtdışına, ibadette, inzivada, o sizi arar gibi şeyler söylüyor. Bir ay, iki ay geçiyor numarası değişiyor ve kayboluyor. Düzeni kurmuş, parayı al, oyala ve kaybol taktiğiyle insanları kandırıyor.

 57. Medyum Bahar’a hiç güvenmiyorum. Büyü ile alakalı doğru düzgün bir bilgisi yok…
  Aşk büyüsü yaptırdım. Normalde bu büyüyü ben de yaparım ama kendisiyle çalışmak istedim çünkü hoca olduğuna inanıyordum. Gerçek bir hocadan iyi yapamayacağımı düşündüğüm için hocaya gittim, riske girmek istemedim.
  Kendisi büyüyü malzeme kullanmadan uzaktan yapacağını söyledi. Böyle yapılmadığını biliyor olmama rağmen ses etmedim.
  Sonuç olarak ben bu büyüyle ilgili umudum olmasına rağmen herhangi bir sonuç alamadım. Büyüyü yaptığına da inanmıyorum. Dolandırıldığımı düşünüyorum açıkcası.

 58. Selam, medyum Kadriye yurtdışına çalışma yaptığını söylemişti, onun için güvenerek sözüne para göndermiş ve çalışma için başvurmuştum. Paramı aldıktan sonra bir gün önce kesin olarak yurtdışına çalışıyorum dediği lafı yutup ben öyle bir şey demedim demeye başladı, paramı da geri vermeyip engelledi.

 59. MEDYUM EL RASHID INSANLARI DOLANDIRIYOR!

  BEN ARTIK BU ADAMIN DEĞİŞTİRDİĞİ NUMARA SAYISINI BULAMIYORUM! HER DAKİKA BAŞKA BİR NUMARA HER DAKİKA BAŞKA BİR BAHANE İLE OYALIYOR VE AY OLDU GÖNDERMEDİ MUSKAMI!

 60. TENA hoca dolandırıcıdır benim 15 bin TL paramı çarptı sahtekar bir pisliktir , parayı kargo ile göndertiyor parayı aldıktan sonra engelliyor ve farklı numaralardan Aradım onlarida engelledi TENA hıristiyan hoca olarak tanıtıyor kendini tam bir sahtekardır ben yandım siz yanmayın, kendi wep siteside var tena hoca diye oradaki insanlar hep kendi tanıdıkları sitesinde olumsuz tek bir yorum yoktur ama tam bir sahtekardır parayı aldıktan sonra engelliyor alana kadar çok iyi davranıyor abla anne gibi yaklaşıyor güvendim hiç beklemiyordum fakat tam bir dolandırıcı çıktı sakın inanmayın

 61. Herkesin sıkıntısı ve derdi olduğunu bildiğim için bu dertlerden kurtulmak konusunda kimsenin umudunu kesmemesi gerektiğini düşünüyorum. Eğer doğru medyumu bulursanız sıkıntılarınızdan kurtulmak hiç zor bir şey değil.
  Benim yaşadığım deneyim medyum ali hoca ile oldu. Ali gürses hoca bana papaz büyüsü konusunda yardımcı oldu. Çok fazla bilgili bir insan değilim, maneviyatı da anlamam. Emekli bir insanım kendi halinde yaşayan giden biriyim.
  Papaz büyüsünü gelinimin yeni açtığı işyeri için yaptırdım. Gelinimin de oğlumun da haberi yok büyü yaptırdığımdan. Birikimlerini harcadılar yeni bir dükkan açtılar bu dükkanda işler iyi gitmiyordu, bir şekilde müdahil olayım istedim, bu yüzden papaz büyüsü yaptırdım.
  Büyüyü bir haftadan kısa sürede bana gönderdi. Nasıl kullanılması gerektiğini de anlattı. Hatta açık açık sadece doğru kullanılırsa tutacağını da söyledi. Eğer kullanırken dediklerini yapmazsam büyünün etkisi olmayacağını, boş yere vakit harcamış olacağımı söyledi. Bunu bildiğim için harfiyen ali hoca ne dediyse yaptım ve dediği gibi de çıktı etkisi görüldü.
  Önce işleri açılmaya başladı daha sonra beklenmedik alacakları gelmeye başladı. Benim bile büyü yaptırdığımı biliyor olmama rağmen beklemediğim şeyler olmaya başladı bu açıdan bakıldığında çok değişik bir durum ortaya çıkıyor gerçekten. Kesinlikle değişik bir işmiş büyü olayı.
  Ben memnun kaldığım için belki derdi olan insanlara rehberlik edebilir düşüncesiyle paylaşmak istedim. Sıkıntısı olan arkadaşlar ali gürses hoca ile görüşebilir.

    1. evet beyza yeni sonuçlandı çalışma verdiği sürenin bitmesine daha uzun zaman varken sonuç aldım ben süre de yeni doldu ve hiçbir sorun yok herşey istediğim gibi aslında hiç umudum yoktu daha önce çok dolandırıldım ama ali gürses hoca konusunda için rahat olsun kendisinden bilgi istersen verir darısı başına

     1. Suna merhaba hangi işlemi ne için yaptırdın acaba bir de kaç günde sonuç aldın yardımcı olabilir misin ?

 62. ben dört çocuk annesi bir kadınım. Bir süredir yuvamda yaşadığım sıkıntılar nedeniyle çalışma yaptırmak istiyordum, araştırmalarım neticesinde en iyi yapabilecek olan isim olarak ali gürses hocayı buldum. Iyi ki de bulmuşum çünkü yaşadığım problemi en iyi şekilde anlayıp çözebilen bir tek o oldu.
  Normalde huzurlu bir yuvam varken kimi kötü niyetli insanlar nedeniyle zor durumda kaldım. Eşimin aklına girip kafa karıştıran insanlar oldu bu insanlardan kurtulmak istedim aslında başta onlara büyü yaptırayım zarar vereyim diye düşündüm ama ali hoca bana bunu yapmanın doğru olmayacağını onun yerine eşime bağlama vefki yaparak tekrar aramızda sıcaklık hali oluşturabileceğini söyledi ben de bunun üzerine bunu kabul ettim çalışma yaptırdım. Vefk sadece bir haftada geldi ve inanın dediği gibi kullandıktan sonra tüm yaşantımız değişti evde. Eşim daha sıcak ve ilgili davranmaya başladı başkalarıyla görüşmemeye yaklaşmamaya başladı. Hiçbir zaman vebale girmemek adına kimseye tavsiye veya kötü yorum yapmam normalde ama ali hocadan emin olduğum için söyleyebiliyorum bunu

 63. DOLANDIRICI MEDYUM MUSTAFA TARAFINDAN MAĞDUR EDİLDİM VE HİÇBİR ŞEKİLDE YARDIMCI OLMUYOR!! TELEFONLARIMA BİLE CEVAP VERMİYOR!! İLGİSİ ALAKASI PARAYI ALDIKTAN SONRA KESİLDİ RESMEN!! ÜÇ AYDIR VEFK BEKLİYORUM!!

 64. Kimsenin ekmeğine mani olmak istemediğim için bugüne kadar sustum ama artık Medyum Özcan hakkındaki gerçekleri buraya dökmek istiyorum! Bu kişi dolandırıcının önde gidenidir! Beni de amcamı da dolandırdı!
  Kendisine ait bir telefon numarası var, biz bu numara üzerinden konuştuk. Bu sitede numarasını yazmak yasak mı değil mi bilmiyorum o yüzden yorumum yayınlansın diye numarasını paylaşmayacağım. Eğer yasak değilse paylaşabilirim.
  Amcam benim adıma konuştu Medyum Özcan ile. Ben yurtdışında yaşadığım için tam olarak olaya hakim değildim. Amcam yaklaşık 2000 lira para yollamış bu dolandırıcıya. Kısmet açma vefki yaptırmak istiyordum. Benim numaramı istemiş parayı aldıktan sonra. Amcam da numaramı vermiş vefk bana yapılacağı için.
  Beni arayıp vefkimi hazırladığını ama para göndermem gerektiğini, malzeme alacağını acil olduğunu söyledi. Ben de amcamın gönderdiği paradan haberim olmadığı için hemen hesabına 1000 lira malzeme parası gönderdim. Bunun üzerine aynı anda amcamı aramış beş dakika sonra, ondan da tekrar malzeme parası istemiş.
  Peki sonra ne oldu dersiniz? Eğer vefk gelseydi helali hoş olsun diyecek geçecektim ama vefk de gelmedi. Telefon numarasını değiştirdi. Yeni numarasını buldum ama daha aramadığım halde numaramı engellemiş. Güzel sistem kurmuş profesyonel!

 65. Medyum erkan isminde oda benim 500 eurmu aldi kaballah büyüsü yapicam dedi parayi aldi oda hakaret edip beni engellledi sakin inanmayin ona sahtekarin dolandiricinin teki o

 66. Medyum.murat diye sakin ona inanmayin 10000tlmi dolanditip beni engelledi murat delikanli isminde sahtekar sakin inanmayin

 67. Selam arkadaşlar herkese
  Medyum Ali Gürses’e yaptırmış olduğum papaz büyüsü iki-üç gün önce sonuç verdi, bir haftada elime ulaşan bir büyüden bu kadar hızlı ve yoğun etkiyi hiç beklemiyordum. İkna amacıyla yaptırmıştım işlemi, gelen direktifler doğrultusunda Medyum Ali Hoca’nın dediği şekilde kullandım, bana başta söylediği tahmini süreden çok daha hızlı şekilde etki gösterdi. İnşallah daha da iyiye giden sonuçları olacaktır diye tahmin ediyorum. Bu büyü uygulamasından çok memnun kaldığım için bundan sonra her zaman Medyum Ali Hoca ile çalışacağım. Vefk denemedim ama yakın zamanda kendisine bir de vefk işlemi için rahatsız edeceğim kendisini, onunla ilgili yorumlarımı da buradan paylaşırım merak eden arkadaşlar için.
  Hep mailden iletişim kurduk kendisiyle zaten hızlıca cevaplıyor, medyumalibey@gmail.com kendisinin maili.

 68. Medyum serdal ve çete ekibi sahtekar ve dolandırıcıdır istedikleri parayı sizden alana kadar sizin inanabileceğiz şekilde kafaniza işliyor parayı alınca hiç cevap vermeyip engeli basıyorlar hırsızlar

 69. Edirnede kilisede çalışan emirzad bey ile 30 gün öncesi 3bin TL anlaştık hala bir gelişme yok arayınca sinirleniyor bekle sabret ypmam işini diyor..buyu 7 14 21 günde tutar tabiki yapılmışsa..dikkatli olun arkadaşlar ben düzgün bir medyum duymadım herbiri para tuzağı

 70. Medyum Azad sahtekardir dikkat edin beni 500 euro dolandirdi ve bir islem yapmadi sadece 2 hafta oyaladi size yardimci olmak istiyorum sizde kandirilmayin diye

 71. Medyum Mehmet adında bir medyuma ayırma büyüsü yaptırmak istedim, büyü için 6000 lira para istedi, ayrılacak kişiler mutlu mesut yaşıyorlar hiçbir etki göstermedi büyü!!!!!!! Kendisine bu durumu anlattım bana yardımcı olsun yol göstersin en azından diye düşünerek ama Medyum Mehmet denen beceriksiz medyum hiç oralı olmadı en ufak bir yardımı bile dokunmadı!

 72. Medyum fuat hoca dolndiricinin teki sakin inanmayin integram hesaplari var iki tane 1000 tl isteti sonra 2500 daha sonra ne cvp ne mesaj Allah aldigi paralari zehir zikkim etsin kanmayin sakin benim gibi

 73. 1 Mucizevi tılsımlar bileklik satıyor instagram da dolandırıcı

  2 hocalar grubu ilim hocaları diye de var o da dolandırıcı

  Kandırılmayın

 74. Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Benim Medyum Kenan hakkında yazmak istediklerim var. Umarım yayınlanır bir an önce, herkes bu medyumun gerçek yüzünü görür.
  Kendisi benden papaz büyüsü için çok yüklü miktarlarda para talep etti. Bu parayı istediği gibi vermiş olmama rağmen yaptığı çalışmayı almak benim için çok zor oldu. Defalarca telefon açtıktan sonra bir şekilde ulaştım ve yaptırdığım çalışmanın karşılığını alabildim… Yaptırdığım büyü elime geçtikten sonra tarif ettiği şekilde yaptım ama etki göremedim. Bunun üzerine destek istediğimde baştan yapmaktan başka bir çare olmadığını söyledi. Benimle anlaşırken başta kesin olarak tutacağını ve bu büyünün etkilerinin tam olduğu söylenmişti ancak öyle değilmiş! Sonradan foyası ortaya çıktı. Şimdi sadece elimde tutmamış bir büyü ile kaldım, kaybettiğim vakte ve kendisine olan güvenime üzülüyorum!

 75. ben şanslıyım ki öncesinde hiç kimseye para kaptırmadan denk gelip ali hocaya işlem yaptırdım henüz süre dolmadı ama bu yoğunluğunda her türlü soruma cevap verip yaptığı işlemin arkasında durup ilgilenmesi bile internette hakkında yazılanların doğruluğunu gösteriyor. henüz az bir süre oldu başlayalı ama az da olsa etki hissettim daha önümüzde uzun bir süreç var allah razı olsun kendisinden allah sağlık sıhhat versin benzer sorunu olan arkadaşlar varsa kendisinin maili medyumalibey gmail com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir