Medyum Ersen

İyi veya kötü niyetle yapılmış olsun, her türlü büyü çalışması istendiği takdirde bozulabilir. Medyum Ersen da dahil olmak üzere pek çok medyum tarafından kolayca yapılabilen büyü bozma uygulamaları ile insanların manevi alemlerin şerriden korunması mümkün kılınmaktadır.

Büyü iyi niyetlerle yapılıp insanların derdi ve sıkıntısını çözmek için kullanılabileceği gibi kötü niyetli insanlar tarafından da yapılabilmektedir. Kara büyü adıyla geçen bu kötü büyüler insanların hayatını hiç istenmeyen şekilde etkileyebilir. Gerçek medyum hocalar neredeyse hiçbir zaman kara büyü yapmaya yanaşmıyor olsa da bu büyüleri yapmayı kabul edenler de bulunmaktadır. Böyle bir durum sizin veya sevdiklerinizin başına geldiği zaman büyü bozma yapılmalıdır.

Büyü bozma çalışmaları mutlaka gerçek medyumlar tarafından yapılmak zorundadır. Büyü yapmaya kıyasla çok daha zor olması nedeniyle çalışacağınız medyum hakkında doğru araştırma yapmak önemlidir. Medyum Ersen ile çalışanlar da dahil olmak üzere, bu konuyla ilgili destek alacağınız medyum hakkında yeterli araştırma yapılması gereklidir. Örneğin, Medyum Ersen’a büyü bozma çalışması yaptırmayı düşünen bir kişi Medyum Ersen şikayetlerini okumalı, çalışacağı kişiye buna göre karar vermelidir.

Sitemizde Medyum Ersen ve diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz. Çalışacağınız medyum hakkında yeteri kadar fikir edinmenizi sağlayacak olan bu yorumlar mağdur edilmemeniz için size yardımcı olacaktır.

Büyü bozma çalışmasını yapan medyumun nefesi çok önemlidir. Eğer bozulacak olan büyü çok güçlü bir medyum tarafından yapılmışsa, bu büyüyü bozacak olan medyumun nefes gücünün ve bilgisinin yapandan çok daha fazla olması gereklidir. Medyum Ersen’ın büyü bozma çalışması ile başka bir medyumun büyü bozma uygulaması aynı etkiye sahip olmayabilir. Bu nedenle medyumu doğru seçmek büyük önem taşır.

Büyü bozulurken mutlaka nasıl yapıldığı da anlaşılmalıdır. Örneğin, bazı büyüler malzeme ile yapılmaktadır. Evinizde veya üzerinizdeki bir nesneye yapılmış bir büyü ile başka şekilde yapılmış bir büyü aynı şekilde bozulmayacaktır. Medyum Ersen da dahil olmak üzere tüm medyumlar öncelikle bunu inceler. Gerçek bir medyum, büyü yapmayı ustalık seviyesinde bildiği için bozmayı da aynı şekilde bilecektir.

Manevi alemler hayırlı veya hayırsız amaçlarla kullanılabilen sonsuz bir güçtür. Eğer doğru medyumla çalışırsanız hem kötü niyetlilerden korunabilir hem de istediğiniz sonucu alabileceğiniz pek çok çalışma yaptırabilirsiniz.

Medyum Ersen ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış: “Medyum Ersen

  1. Selamın aleyküm arkadaşlar, vefk ile alakalı bilgi isteyenler olduğu için bu yorumu yazmak istedim. Zor durumda olanların halinin ne olduğunu anlayabiliyorum. Bu yüzden detaylıca anlatacağım size.

    Medyum Ali Hoca vefk konusunda ailecek güvendiğimiz bir isim. Hem ben yaptırdım hem sülalemden bir sürü insan her konuda vefk yaptırdı. Hiçbiri de mağdur olmadı, hoca her zaman yardımcı oldu her konuda. Ben iki kez yaptırdım. Birincisi iş yerim için diğeri ev içerisinde huzursuzluk olmaması amacıylaydı. İkisini de bir hafta gibi sürede aldım.
    Etkisi ev için olanda anında görülmeye başladı. Eğer inançlı biriyseniz elinize aldığınız ilk andan itibaren etkisini hissediyorsunuz. İş için olan vefkin etkisi bir haftayı buldu. İlk hafta hiçbir şey olmadı, tutmayacak bu sefer diye düşünüyordum ama sekizinci günde mucize gibi hiç beklemediğim bir yerden para geldi, üstüne bir yerlerde dükkanımı tanıtmaya başladılar ve işler birden bire açıldı, tek başıma çalışıyordum personel tutmak zorunda kaldım öyle bir yoğunluk oluştu.
    Allah’ın izniyle medyum ali gürses tarafından yapılan tüm çalışmaların etkisini gördüm. Gaybın etkisini bu şekilde net olarak görebilmek benim imanımı tazeliyor, her gün şükrediyorum ve Ali Hoca’ya buna vesile olduğu için dua ediyorum. Dertli ve sıkıntılı arkadaşlara bu hocayı tavsiye ederim 0535 590 62 75 kendisinin telefonu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir