Medyum Ali Hoca

Manevi alemlerin sonsuz enerjileri insan hayatını baştan aşağı değiştirebilecek kadar güçlüdür. Dünyanın her yerinde olan bu enerjiler ister Medyum Ali Hoca ister başka bir hoca tarafından kullanılıyor olsun, her noktada aynı şekilde yoğundur. Gerçek bir medyum hoca tarafından kullanılması durumunda istenen her türlü sonuç ortaya çıkarılabilir. Bu çalışmaların etkisi her zaman için çok nettir ve iyi bir medyum her büyü uygulaması için tam olarak talep edilen sonuca vesile olur.

Doğru medyum ile çalışan insanın bu manevi enerjilerle hayatını değiştirmesi çok kolaydır. Kimi zaman papaz büyüsü kimi zaman diğer büyüler ile dünyevi aleme aktarılan bu enerjilerle kişi kısmetini açabilir, sevdiği insana kavuşabilir. Bu enerjilerden istenen etkiyi alabilmek için çalışılacak olan medyumlarla alakalı doğru araştırma çok önemlidir. Seçiminiz kolaylaştırmak için sitemizde sadece Medyum Ali Hoca ile alakalı değil, tüm diğer medyumlarla ilgili yorumları ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

Medyum Ali Hoca’ya çalışma yaptıranlar sitemizde yorum yapabildiği gibi tüm diğer medyum hocalarla çalışan insanlar da yorumlarını ve şikayetlerini paylaşmaktadır. Bu sayede hangi hocanın sahtekar, hangisinin bu istediğiniz sonucu verebilecek bilgide olduğu anlaşılabilir.

İnsanların hayatında önemli yer tutan aşk ve sevgi konuları büyü ile istediğiniz yöne çekilebilir. Hocalar kendilerine göre yöntemler ile istenen sonuçları verir. Örneğin Medyum Ali Hoca evlilik büyüsü yaparken diğer medyumlardan çok daha farklı çalışmalar yapabilir. Hangi medyum ile çalışıyor olursanız olun hocanın yönlendirmelerine güvenmek ve uymak bu nedenle önemlidir.

Aşk ve evlilik büyülerinin etkisi yapılan büyünün türüne göre farklı sürelerde etki eder. Bu büyülerin adı evlilik büyüsü olarak geçiyor olsa da kullanılan yöntemler farklılık gösterebilir. Medyum Ali Hoca papaz büyüsü yaparak evlilik haline vesile olurken başka bir medyum hoca kaşık büyüsü gibi yöntemlerle bunu sağlayabilir. Bu yöntemlerin hangisinin kullanıldığı çalışmayla direkt olarak bağlantılıdır.

Çalışacağınız medyumu doğru seçtiğiniz sürece çeşitli sebeplerden kapanmış kısmetinizi açtırabilir veya aşık olduğunuz insanla mutlu bir yuva kurabilirsiniz. Maneviyatın bize hediye olarak sunduğu bu enerjiler hayatlarımızı tam da istediğimiz gibi düzenlemeye vesile olabilir. Bu alemlerin sonsuz enerjisinin gücü her şeye yetiyor olsa da bu gücün aracısı olan medyumların doğru seçilmesi kritiktir.

Doğru medyumu bulabilmek için sitemizde Medyum Ali Hoca ve diğer medyumlar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri okumak ve diğer insanlara yardımcı olmak amacıyla yorum yapmak için aşağıdaki yorum formuna kaydırabilir veya ana sayfamızdaki yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

5 yorum yapılmış: “Medyum Ali Hoca

 1. Benim başımdan geçenler artık roman olur öyle diyeyim, birkaç defa medyumlara para kaptırdıktan sonra her seferinde değişen telefonlar, isimler, uğraş dur derken, hiç kimseye güvenmeyeyim demiştim ama ali gürses hocaya iyiki güvenmişim diyorum şimdi, evimize musallat olan bir adam var allahın cezası karımın işyerinden ve güçlü biri, sürekli bir sıkıntı çıkarıyor bize ne yaptıysak uzaklaştıramadık öyle olunca, bende soğutma büyüsü yaptırdım, hızlı olması adına papaz büyüsü istedim papaz büyüsüde güçlüymüş gerçekten 5 günde iletişimine kadar kopardı, ben dolnadırılırım kandırılırım diye bekliyordum yine ama dürüst bir medyum olduğunu görünce içim rahatladı gerçekten, ali gürses hocayı bu yüzden buradan tavsiye ediyorum herkeze hiç yapmadığım şekilde biri hakkında tavsiyede bulunuyorum böyle bi ihtiyaç olursa ilk düşüneceğim başvuracağım kişi ali hoca olacak internet ortamında çok dolandırılan insanlara denk geliyorum araştırın arkadaşlar önce umutlarınızı kullanmalarına izin vermeyin benzer sıkıntısı olan arkadaşlar ali gürsesten bilgi alsın derim telefonu 05355906275 mail adreside medyumalibey@gmail.com zaten sesinden yazdıklarından bile nasıl bir insan olduğu anlaşılıyor

 2. Çocukluk aşkımla farklı dini inançlar dolayısıyla evlenmemize bir türlü izin verilmiyordu. Biz de ortak karar olarak bana güvenerek bir medyuma büyü yaptırma kararı aldık. Onun hiç böyle şeylere hiç inancı olmasa da benim zorlamamla yaptırdık. Ali Gürses hoca isimli bir medyum hoca ile çalıştık. Evlilik için ikna edilecek kişiler hakkında bilgi aldı, bir haftada tamamlayabileceğini söyledi. Nasıl bir işlem yaptığının detaylarına hakim değilim. Tek bildiğim olmaz diye ayak direten herkesin 10 gün içinde mum gibi çok yakışıyorsunuz, birbiriniz için iyisiniz gibi laflar etmeye başlamaları oldu. Gerçekten ilginç ve etkili bir çalışmaydi. Bugüne kadar hiç böyle bir işlem yaptırmamıştım, nasıl olduğunu bile bilmiyordum ama etkisini görünce kendi kendime keşke en başta yaptırsaymışım dedim Ali Gürses konusunda içiniz rahat olsun…

 3. Mrb arkadaslar
  Oncelikle hepimize gecmis olsun, ben de Medyum Kadriye tarafindan dolandırılan bir mağdurum.
  3000 lira param çöpe gitti, bazılarını çok daha fazla kazıklamış dolandırıcı ama benim için 3000 lira çok büyük para bazılarına küçük gelebilir ama benim bir aylık maaşım kadar para!
  Telefonlarımı engelledi, herhangi bir şey de yapamıyorum bu durum beni cok daha strese sokuyor elim kolum baglanmis gibi hissediyorum

 4. Selamın aleyküm,
  Medyum Ayhan’a papaz büyüsü yaptırdım, herhangi bir etki göremediğim için buraya yazmak zorundayım.
  Başta konuştuğumuzda büyünün tutmaması durumunda yenileme yapacağını veya farklı bir yöntem bularak büyüyü kesin tutacak hale getireceğini söylemişti. Büyülerinin tutma ihtimalinin de %100 olduğunu ve hiç endişe etmemem gerektiğini belirtmişti.
  Büyü tutmadı, ne bir yenileme ne başka bir şey yaptı, telefonlarıma bile çıkmamaya başladı. Tavsiye etmem.

 5. Öncelikle Ali hocam Rabbim sizin ilimizi daha da artırsın. Bu konuda hoca arayan şifa arayan insanların kesinlikle kendisine başvurmasını sıkıntısı ne ise Allah’ın izni ile çözüm bulunabileceğini temin ederim. Benim yıllardır yaşadığım tüm sıkıntılarımı çözümleyerek beni tekrar hayata bağladı. Yaşama geri döndürdü kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizi tanıdığım için çok şanslıyım. Üstelik kendimdeki değişiklikleri çevremdeki herkesin fark etmesi mucize bir gelişme. Detaya giremiyorum kendisiyle görüşme sağlamanızı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir