Medyum Sedat

Bizim göremediğimiz ancak biz bunu görmesek de her daim orada olan ve hayatımıza etki eden gayb alemleri istenen her amaç için kullanılabilir. Medyum Sedat gibi medyumlar tarafından yapılan büyüler ile insanlar arasındaki bağlar bile istendiği şekilde değiştirilebilmektedir.

Bir insanın diğer insana olan bakışı fiziki alemde şekilleniyor gibi görünse de işin içine duygu girdiği zaman manevi alemler kendini gösterir. Kişilerin birbirini sevmesi veya sıcaklık hissetmesi tamamen bu alemlerde var olan bağlar ile açıklanır. Dünyada tanımlayamadığımız her türlü his manevi alemlerde oluşur ve buraya yansır.

Medyum Sedat’a büyü yaptıranlar da yine bu alemlerde var olan bağlar ve enerjiler sayesinde isteklerine ulaşırlar. Örneğin, bir kişinin diğer insana beslediği aşk duygusunun evlilik haline dönüştürülebilmesi için mutlaka işinin ehli bir medyum tarafından manevi alemlere müdahale gerekir. Bu yapılan müdahaleye de büyü adı verilir.

Sıcaklık büyüsü de aynı bu şekilde yapılan çalışmalara bir örnektir. Arada herhangi bir duygusal ilişki veya bağ olup olmadığına bakılmaksızın insanların birbirine daha yakın davranması için büyü yapılabilir. Medyum Sedat da bu tarz büyüleri geçmişten gelen yöntemleri kullanarak yaptığını belirtmektedir.

Bir medyumun en basit büyüyü bile yapabilmesi için mutlaka yeterli bilgi ve nefes gücüne sahip olması gerekir. Medyum Sedat ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri sitemizde bulabilirsiniz. Bu yorum ve şikayetleri okuyarak, diğer insanların deneyimlerinden yararlanabilir, çalışacağınız medyumun yeterli niteliğe sahip olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Sıcaklık büyüsü, tüm diğer büyü çalışmaları gibi mutlaka işinin ehli tarafından gerçekleştirilmek zorundadır. Aşk veya evlilik büyüsü gibi çalışmalara kıyasla daha basit görünse bile bu uygulamada da pek çok zorluk bulunur. İster Medyum Sedat ile çalışanlar ister başka bir medyumla çalışmayı tercih edenler mutlaka bu zorlukların neticesinde sonuç alır. Gerçek bir medyum her daim en iyi sonucu vermek için elinden geleni yapacaktır.

İster sıcaklık büyüsü ister başka bir büyü uygulaması olsun mutlaka iyi bir ön araştırma yapılması gerekir. Gerekirse büyü özelinde Medyum Sedat nasıl gibi sorular sorulmalı ve diğer insanların tecrübelerinden yararlanılmalıdır. Çünkü ancak bu şekilde istenen sonuç elde edilebilir ve Medyum Sedat güvenilir mi gibi soruların yanıtları kesin olarak bulunabilir.

Sitemizde yer alan, Medyum Sedat ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum, şikayet ve önerileri okumak, dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış: “Medyum Sedat

  1. Sorun yaşayan arkadaşlar asla Allah’tan umudu kesmesin. Hiç beklemediğiniz anlarda sıkıntınıza deva olabilir şeyler yaşayacaksınız emin olun. Ben bugüne kadar çok medyum hoca ile çalışmıştım, sonuç alamamış olmama rağmen hiçbir zaman umudumu kesmedim. En sonunda Allah bana gerçekten işinin ehli bir medyumla çalışmayı nasip etti. İki çocuk annesi bir bayanım, yuvam aramıza giren kötü niyetli insanlar nedeniyle bozulma arifesindeydi, çocuklar için ne kadar uğraşsam da engel olamadım. Allah Ali Gürses Hoca’dan razı olsun, vefk yoluyla bu sıkıntımı çözmeyi başardı. Eşim benden ve evden uzaklamışken vefkin etkisini göstermesiyle birlikte daha ilgili bir insana dönüştü. İlk evlendiğimiz zamanlardaki gibi oldu aramız. Allah affetsin en başta yaşadığım kötü deneyimler nedeniyle bu vefkten de pek umutlu değildim ama çok iyi sonuç aldım. Şimdi vefkin ikincisini yaptıracağım, bu defa çocuklarımın sınavlarında başarılı olması adına bir işlem yaptıracağım. Ali hoca ile konuştum böyle bir çalışma yapılabiliyormuş, yakın zamanda inşallah onu da yaptırıp etkilerini yazacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir