Dolandırıcı Medyumları Nasıl Anlarız?

Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan tüm büyü çalışmaları tarihin her döneminde büyük öneme sahip olmuştur. Medyum hocalar bu çalışmaları yaparak kimi zaman insanların hayatlarını değiştirmiş kimi zaman ise devletlerin önemli kararlar almasında yardımcı olmuştur.

Dolandırıcı medyumlar insanlar bu sonsuz gücü keşfettiği andan itibaren ortaya çıkmıştır. Bu kişiler gerçek birer medyum gibi görünüp insanları mağdur etmektedir. Gerçek olan medyumların adını kullanan dolandırıcılar hem maddi hem de manevi zararlara yol açmaktadır.

Çalışma yaptıracak olan herkes çalışacağı medyumu iyi seçmek zorundadır. Dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır öğrenmek ve buna uygun hareket etmek çok önemlidir. Aksi takdirde ortaya çıkacak olan çalışmalardan herhangi bir etki alınamayacağı gibi mağduriyetlerin yaşanılması kaçınılmaz olacaktır.

Gerçek medyum hocalar ilim insanları oldukları için sizi mağdur etmemek için gereken her şeyi yapacaktır. Gerçekten istenen sonucu almak için farklı büyüleri birbirine harmanlayarak yapabilen medyumlar başvuran kişiyi asla mağdur etmeyecektır. İşinin ehli olan bir medyum hoca ile çalışınca etkileri kesin olan uygulamalar yaptırılabilir.

Dolandırıcı medyumlar gerçek medyumlardan çok net bir şekilde ayrılır. Zor durumda olan ve acil bir şekilde medyuma ihtiyaç duyan kişiler tarafından bu ayrım zor anlaşılabiliyor olsa da dikkatli bir bakış açısıyla kimin sahte kimin gerçek olduğunu anlamak mümkündür.

Umut Tüccarlığı Yapan Medyumlar Dolandırıcıdır

Bazı medyumlar net bir şekilde umut tüccarlığı yapmaktadır. Bu kişiler kendilerinin medyum olduğunu iddia ediyor olsa da bu iş hakkında bilgileri olmadığı kesindir. Dolandırıcı medyumlar imkansız olan her çalışmayı yapacağını söyler. Gerçek medyumlar her çalışmanın yapılamayacağını kesin olarak belirtmektedir.

Dolandırıcı medyumlar kimi zaman başka insanların isimlerini de kullanmaktadır. Bu işte iyi olan ve tanınmış medyumları taklit eden düzenbazlar insanları mağdur etmektedir. Bu tarz bir durumla karşılaşmamak için çalışacağınız medyumun gerçekten o kişi olduğunu farklı kaynaklardan, medyumun internet sitesinden doğrulamanız gereklidir.

Gerçek Medyumlara Ulaşmak Çok Kolaydır

Dolandırıcı medyumların aksine gerçek medyum hocalara ulaşmak için çok büyük bir çaba göstermenize gerek kalmaz. Bu hocaların kaçacakları herhangi biri olmadığı için yıllar boyu aynı e-posta adresi ve telefon numarasıyla ulaşılabilir olacaklardır.

Gerçek medyumlar isteyen herkesin yardımına koşar. Bu medyumların kimi zaman parasız şekilde, sadece gönül işi bile yaptığı görülmektedir. Dolandırıcı medyumlardan böyle bir şey asla beklenemez. 

Dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır öğrendikten sonra biraz daha dikkatli olursanız bu kişilerin tuzağına çekilmekten kolayca kurtulabilirsiniz. Neyin ne olduğu konusunda bilgi sahibi bir kişi her türlü dolandırıcıyı atlatmayı başaracaktır. Gerçek medyum hocalar ile çalışıp istediği işi hayırlısıyla elde edecektir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz daha önce çalıştığınız medyumlar hakkında görüşlerinizi yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış: “Dolandırıcı Medyumları Nasıl Anlarız?

  1. Hayırlı akşamlar, dolandırılanlara geçmiş olsun öncelikle.

    Benim durumum biraz farklı allaha şükür dolandırılmadım ben memnuniyet yorumu yapacağım. Belki ihtiyaç duyanlara ışık olabilir ve insanlara yardımcı olabilirim. Medyum ali gürses hocamla internette gördüğüm bir site aracılığıyla tanıştım. İnsana güven veren bir konuşması var ve güvenmekte yanılmamışım.

    Daha önceden dolandırıldığımdan bu işlerde tecrübeliyim artık. Bir medyumun dolandırıcı olup olmadığını kolayca anlayabiliyorum. Medyum ali hoca diğerlerinin aksine soru sorarak gerçekten sorunumu çözmeye çalıştı. Dolandırıcılar direk para ister medyum ali hoca öyle yapmadı, önce anladı ve karşılıklı istişarede bulundu.

    Sorunum kişisel bir mesele olduğu için burada yazmak istemiyorum ancak yaptığı vefk ile sorunumu çözdüğünü kesin şekilde söyleyebilirim. İnanıp güvenmek size kalmış ama ben güvendiğim için hiç pişman değilim. Adını kullananların olduğunu okudum bahsettiğim Ali hocanın telefonu 0535 590 62 75 maili medyumalibey@gmail.com sahtelerine gidip de paranızdan olmayın.

  2. Selam arkadaşlar. Ben de Ali gürses hoca ile çalıştım.Hayatım boyunca hiç böyle şeylere inanmayan, maneviyattan uzak biri olmama rağmen inancım tekrar yenilendi. Yemin ederim böyle bir şeye rastlamadım ben. Evimin huzuru geri geldi. Vefk konusunda başka kimseyle çalışmadım bugüne kadar bundan sonra da ali hocadan başkası aklıma bile gelmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir