Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü yapılırken kullanılan tek özel malzeme ceylan derisi değildir. Bununla birlikte, medyum hocaların en iyi şekilde enerjiyi yansıtabilmesi amaçlanarak, safrandan üretilen çok özel mürekkepler de kullanılabilmektedir. Bu durum, tamamen yapılacak olan büyüde arzulanan etkiyle alakalıdır. Eğer medyum hoca, aşk amaçlı yaptığı canbar büyüsünde yeteri kadar enerji toplandığını düşünüyorsa, klasik bir mürekkep kullanarak büyüyü tamamlayabilir. Ancak yetersiz kaldığı konusunda endişelenirse, bu durumda ek malzemelerin yaratacağı enerjisel alana da başvurabilir.

En güçlü büyü yapılıyor olsa bile, bu büyüyü yapan medyum hocanın alacağı kararlar sonucu direkt olarak etkilemektedir. Örneğin, böylesi bir durumda hangi mürekkebin kullanılacağını belirlemek medyum hocanın sorumluluğundadır. İşinin ehli olmayan bir hoca, bu durumda doğru belirlemeyi yapamayacak ve büyünün etkisiz olmasına neden olacaktır. Bu durum, canbar büyüsü başta olmak üzere, hiçbir büyü uygulamasının evde yapılamayacağı anlamına da gelmektedir. Zaten gizli tutulan bu büyü yöntemleri, aynı zamanda yeri geldiğinde hassas müdahaleler de gerektireceği için her zaman usta bir medyuma bırakılmak zorundadır. En gizli teknikleri bilseniz bile, bu tarz bir büyüyü evde yapmaya çalışmanız halinde kesin olarak başarısız olacağınız gibi, kendinizi tehlikeye atma ihtimaliniz de vardır.

Medyum hocalar yeri geldiğinde canbar büyüsü için bambaşka malzemeler bile kullanabilir. Hangi malzemenin nasıl bir enerjiye sahip olduğunu sadece eğitimini almış kişiler bildiği için, medyum hocanın ne zaman neyi kullanacağını söylemek mümkün değildir.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorumları ve medyum şikayetleri ana sayfamızda tek bir başlık altında toplanmaktadır. Lütfen yorum okumak ve yapmak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir