Vefk Nasıl Yapılır?

Gayb alemleri ile alakalı olan ilimler içerisinden belki de en karmaşık olanı vefk çalışmalarıdır. Tarihin her döneminde kullanılmış olan bu çalışmalar günümüze kadar aynı etki ve yöntemler korunarak ulaşmıştır.

Vefk yapan hocalar bu işin eğitimini küçük yaşlardan itibaren alırlar. Nefes gücü yüksek olan çocuklar üstat kabul edilen medyum hocalar tarafından tespit edilir ve çalışmalar için yetiştirilir. Bu sırada vefk de dahil olmak üzere pek çok ilim konusunda bilgi verilir. Hem pratik hem de teorik eğitimlerden geçen medyumlar insanlara yarar sağlamak için çalışmaya başlar.

Vefk gibi bir çalışmanın doğru yapılabilmesi medyumun kendini çok iyi yetiştirmiş olması ile mümkündür. Vefk yapan hocaların almış oldukları eğitimler tek başına yeterli değildir. Bilgi bu işin sadece bir noktasıdır. Geri kalan her şey tecrübe ile şekillenmek zorundadır.

Vefk çalışmaları yeteri kadar bilgi sahibi olmayan bir medyum tarafından asla yapılamayacaktır. Bu çalışmaların doğru şekilde etki edebilmesi için farklı ilimlerde uzmanlaşmaya ihtiyaç duyulur. Aksi takdirde hesaplamalar doğru yapılamayacak, bunun sonucunda ise istenen etki asla ortaya çıkamayacaktır.

Vefk Yapan Hocaların Bilmesi Gereken İlimler Nelerdir?

Vefk yapan hocalar her şeyden önce ledün ve havas gibi temel ilimleri bilmek zorundadır. Bu ilimler vefk çalışmalarında çok önemli yer tutar. Eksik bilinmesi veya hocanın bu çalışmaları yapabilecek kadar uzmanlaşmış olmaması çalışmayı sekteye uğratacaktır.

Vefk yaptıranlar her zaman için çalışacakları hocayı doğru seçmek zorundadır. Eğer bilgisi ve tecrübesi yetersiz bir kişiyle çalışılırsa maddi ve manevi zararlar ortaya çıkabilir. Hem vakit kaybı olan hem de kişilerin umutlarıyla oynayan dolandırıcılardan uzak durmak için iyi bir araştırma yapmak gerekmektedir.

Vefk yapılırken numeroloji gibi ilimlerin bilgisinden de yararlanılır. Bu ilimler medyumlar tarafından hesaplamalar için kullanılmaktadır. Vefk yapan hocalar hangi duayı kaç defa ve ne zaman okuması gerektiğini numeroloji ilminden yararlanarak hesaplar.

Bu ilimler sadece temel vefk ilimleridir. Bunlar dışında kişilerin durumuna göre kullanılacak olan farklı çalışmalar bulunabilir. Bu çalışmaların ne olduğunu sıradan bir insan anlayamaz, sadece vefk yapan medyum hocalar tarafından verilen karar doğrultusunda belirlenir.

Vefk Yapan Hocalar İyi Seçilmek Zorundadır

Vefk yapan hocalar hakkında araştırma yaparken her medyumun bu işi yapamayacağı asla unutulmamalıdır. Bu işi hakkıyla yapan kişilerin pek çok ilimde ciddi bir tecrübe sahibi olması gereklidir.

Vefk yaptıranların yazmış oldukları yorumları okuyarak çalışacağınız medyum hakkında bilgi edinmek mümkündür. Diğer insanların tecrübeleri size doğru yolu bulmanız konusunda yardımcı olacaktır. Eğer hakkında çok sayıda iyi yorum olan ve kendini ispatlamış bir medyum ile çalışırsanız vefkinizden istediğiniz hayırlı sonucu almanız mümkündür.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

3 yorum yapılmış: “Vefk Nasıl Yapılır?

 1. Öncelikle bu siteyi açan herkese çok teşekkür ederim. Her taraf dolandırıcı dolmuş, bu insanlardan uzak kalmak ve doğru düzgün medyum bulmak çok zor. Ben de bugüne kadar çok dolandırılmış biri olarak ilk kez memnun kaldığım bir medyum hakkında bilgi vermek istiyorum.
  Çalıştığım medyumun ismi Medyum Ali Gürses’ti. Facebook’taki sayfası üzerinden ulaştım, 50000’den fazla insan beğenmiş, herkes iyi yorum yapınca görüşmek istedim, papaz büyüsü yaptıracağım için çalışacağım medyumun doğru olması çok önemli doğal olarak, uzun bir araştırma sonucunda Medyum Ali Hoca’yı bulabildim.
  Telefonda konuştuğumuz her an ilgili olması ve özellikle sorduğum her soruya ne kadar saçma şeyler sorarsam sorayım cevap veriyor olması beni çok memnun etti. Tüm çalışmada da bu ilgi ve alakayı gördüm.
  Papaz büyüsünü bana bir hafta gibi kısa bir sürede iletti. Gönderdiği büyü çalışmasından da fazlasıyla memnun kaldım. Sürekli iletişimde kalması ve tüm sorduğum soruları yanıtlıyor olması beni en çok memnun eden kısım oldu. Allah kendisinden razı olsun, kesinlikle her türlü büyü çalışması için de tavsiye ediyorum. Bir medyumdan ilk kez memnun kaldım ve gerçekten etki gördüm.

 2. Günlerdir uykularımı kaçıran bir durumla karşı karşıyayım, sanırım bir aydan uzun süredir sürekli kabuslar görüyorum, Medyum El Rashid ile çalışıp bu durumla ilgili bir çalışma yaptırmaya karar vermiştim. Medyum El Rashid bende büyü olduğunu, önce büyü bozma yapması ardından vefk hazırlayıp göndermesi gerektiğini söyledi. Bu iki işlem için 7000 lira para talep etti. Paraya başta her şeyin dahil olduğunu söyledi. Büyü bozmanın da vefkin de bunun içinde olduğunu söylediği için çalışmayı kabul ettim ben de.
  Büyü bozma çalışmasının tamamlandığını söylediği zaman herhangi bir değişim olmadı, hala kabuslar görmeye devam ediyordum. Telefon açıp sorduğumda bana vefk ile birlikte bu işin çözüleceğini ve hepsinin geçeceğini söyledi. Ben de vefkin ne zaman geleceğini sordum haklı olarak, bana başta söylediği 7000 lira içerisinde vefkin olmadığını, sadece büyü bozma çalışmasını içerdiğini söyledi. Telefonda uzun uzun en başta yaptığımız pazarlıkta ikisinin de dahil olduğunu söyledim, hatta mesajlaşmalarımızı tekrar ekran görüntüsü atarak gönderdim, gönderdiğim mesajların montaj olduğunu söyleyebilecek kadar ileri gitti. Yine de alttan alarak vefk fiyatını sordum, ekstra 10.000 lira istemesiyle vazgeçtim. Kabuslarım da hala devam ediyor, 7000 lirayı resmen yalancı bir medyum yüzünden çöpe atmış oldum.

 3. Bugüne kadar çalışmış olduğum medyumlar içerisinde bana en iyi gelen Medyum Ali Gürses oldu.
  Papaz büyüsü ile ilgili hiçbir bilgim olmamasına rağmen yönlendirmeleri sayesinde tam istediğim etkiyi aldım.
  Medyum Ali Hoca’yı facebook sayfasında gördüm, orada dikkatimi çekti 50 binden fazla kişi beğenmiş, herkes iyi yorum yapmış, normalde hiç büyü yaptırmak gibi bir planım yoktu ama konuştuktan sonra işime yarayabileceğini düşündüm.
  Medyum Ali Hoca’ya sorduğum tüm sorulara içten cevap verdi, merak ettiğim her şeyi içten cevapladı. Hatta bazı isteklerimin büyü ile yapılamayacağını falan anlattı.
  Yaptırdığım papaz büyüsünün etkisi bir haftada görüldü. İşimi hemen çözmüş oldu böylece. Daha sonra tekrar başka çalışmalar için başvuracağım Medyum Ali Gürses’e. Vefk de yapıyormuş, onu da yaptırdıktan sonra durumla ilgili yine bilgi veririm etkilerini telefonunu bırakayım eğer sitede telefon paylaşmak yasaksa silip yayınlayabilir yöneticiler 0535 590 62 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir