home Dolandırıcı Medyumlar Muska Yapan Hocalar

Muska Yapan Hocalar

İnsanlar, fiziki olarak göremiyor olsa da maneviyat alemlerine her zaman doğrudan bağlıdır. Bu alemlerde yaşanan tüm olaylar hayatımızın fiziki dünyadaki varlığını etkilemektedir. Muska yapan hocalar tarafından da bilinen ve belirtilen bu durum, bizlerin sadece fiziksel yaşantımızda değil öte alemlerde de dikkatli olmamız gerektiğini göstermektedir.

Fiziksel yaşantımızda kazalara ve tehlikelere karşı önlem alırken aynısını manevi dünya ile ilgili olan durumlara karşı da yapmamız gereklidir. Aslında fiziki ve manevi dünyalar arasında hiçbir fark bulunmamaktadır. Her ikisi de birbirini oldukça yoğun şekilde etkileyebilmektedir. Özellikle, gayb alemlerinin fiziksel yaşantımıza olan etkisi hiç hafife alınamayacak kadar belirgindir.

Muska yapan hocalar, manevi dünyalardan gelebilecek tehlikelere karşı bizleri korumak için farklı çalışmaların gücüne başvurabilmektedir. Bu çalışmalar arasında, nazar konusunda bize yardımcı olan muskalar da bulunur.

Nazar kavramı, öte alemlerden dünyamıza etki eden ve bir nevi büyü gibi işleyiş gösteren bir olgudur. Öte alemlerde bir kişi tarafından bilinçsizce bize ait enerji alanına yönlendirilen güçler neticesinde nazar oluşabilir ve kişiler bu durumdan zarar görebilir. Nazar boncuğu gibi basit yöntemler ile önlem alınmaya çalışılıyor olsa da bu durumdan korunmak için böylesi bir şey tek başına asla yeterli olmayacaktır. Muska yapan hocalar bile nazardan korunma muskası hazırlarken çok güçlü enerjilerle karşılaşmakta ve bunları defetmektedir. Nazar boncuğu gibi bir nesnenin böylesi bir vazife görmesi asla mümkün değildir.

Nazardan Korunma Muskası

Muska yapan hocalar, nazardan korunma muskasını yaptıkları zaman kişinin çevresinde gayb alemlerinden gelecek her türlü olumsuz tesire karşı bir koruma kalkanı oluştur. Bu kalkan sizi sadece nazardan değil, öte alemlerden gelebilecek her türlü kara büyü gibi büyüden de koruyabilmektedir. Medyum hocanın uygun gördüğü çalışma tekniğine bağlı olarak muskanın ne gibi niteliklere sahip olacağı değişecektir.

Muska yapan hocalar, bu gibi çalışmaları zaman zaman daha farklı işlemlerle destekleyebilir. Özellikle, muska yapılan kişinin üzerinde herhangi bir tesirli büyü enerjisi veya yüksek etki eden nazar bulunuyorsa mutlaka farklı işlemler ile bu çalışmanın desteklenmesi ve kişilerin bu durumdan kurtarılması gereklidir.

Muskalar Her Musibetten Koruyabilir

Muskalar oldukça etkili ve güçlü manevi çalışmalardır. Bu etkiler insanlar tarafından yakından bilindiği için tarihin her döneminde muska yapıldığına rastlamak mümkündür. Muska yapan hocalar da bu çalışmaları en iyi şekilde günümüzde kullanmaya devam etmekte, insanların hayatlarına böylesi bir hediyeyi dahil etmektedir.

Muska yapan hocalar, etkili bir çalışma yaptıkları sürece sadece nazardan değil aynı zamanda her türlü kazadan beladan koruyacak olan işler de ortaya koyabilir. Muska gibi uçsuz bucaksız bir ilimden tam anlamıyla yararlanmanın en iyi yolu işinin ehli olan medyumlar ile çalışmaktan geçmektedir.

Tüm medyum hocalar ile ilgili sitemize sizden gelen yorum ve şikayetleri kolayca ulaşabilmeniz için ana sayfada toplamaktayız. Tamamını okumak, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

4 yorum yapılmış: “Muska Yapan Hocalar

  1. Ben Mardin’de yaşıyorum, burada bir camimiz var içinde çok değerli ilim alimleri var, kendileri buraya kapanıp dualar okur hep, bizim de camiden gelen bir muhabbetimiz var bunlarla, evlenemediğimi söylediğimde kısmetimin kapalı olabileceğini söylediler. Biraz araştırdım soruşturdum, bu hocalara da danıştıktan sonra Ali Gürses hocaya ulaştım internetten. Telefonda derdimi anlattım, nasıl bir çalışma yapacağını anlattı, bu hocalara danışıp olur aldıktan sonra kısmet açma vefki yaptırdım. Bir haftadan kısa sürede kargoyla gönderdi, duaları bildiğim için sorun yaşamadan kullandım. Her şeyi anlattı zaten Ali Gürses hoca, bilmediklerimi de sordum kendisine öğretti yapabilmem için. Vefkin ne zaman tutacağına kadar en fazla kırk gün demişti ama içimde hep yirminci gün diye bir his vardı. Yirminci günün akşamında annem aracılığıyla hayırlı bir ailenin kızı hakkında bize ulaştılar. Uygun gördük hepimiz, kızla da çok iyi anlaştık. Allah’a şükür bu sıkıntımı da böyle çözmüş oldum.

  2. Herkese inat Allah çok büyükmüş, olmaz diyenlere inat Ali Gürses hoca sayesinde doğru dürüst vefk yaptırmayı başardım. Kime vefk yaptıracağım desem bana öyle şeylere inanma diyordu şimdi herkes gelip bana Ali hoacanın numarasını soruyor…
    Bereket vefki yaptırdım, dükkanımda baş köşeye koydum. Ali Gürses hocanın dediği şekilde de kullandım. Allah herkesin rızkını gönlüne göre versin tabi ama ben bu vefki yaptırdığım zaman bana deli gözüyle bakan tüm arkadaşlarımın işleri kötüye giderken benimki şu ekonomi şartlarına rağmen iyiye gitmeye başladı binlerce şükür.
    Şimdi Ali hocayı arayan çok arkadaşım olacak. Herkese tavsiye ediyorum, burada tavsiye etmek boynumun borcudur, ben böyle ilgili bilgili hoca görmedim daha önce.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir