home Dolandırıcı Medyumlar Muska Yazan Hocalar Yorum ve Önerileri

Muska Yazan Hocalar Yorum ve Önerileri

Metafiziksel alemleri tanımak ve kullanmak için mutlaka kapsamlı çalışmalar yapmak gereklidir. Bu alemleri tanımak isteyen bir kişinin bile yerine göre uzun yıllar boyunca eğitimlerden geçmesi ve kendini bu alanda yetiştirmesi gerekmektedir. En iyi muska yazan hocalar gibi hocalar, muska alanında başarılı olmalarını bu kadim eğitimlere borçludur.

Muskalar, halk arasında sanıldığının aksine sadece dualı kağıtlar değildir. Bu çalışmalarda, kullanılan mürekkeplerin, okunacak duaların saatlerinin bile önemi vardır. Bir hocanın muska yapabilmesi için uzun süreli hesaplamalar gerçekleştirmesi ve bu alanda yüksek bir bilgi birikimine sahip olması gereklidir.

En iyi muska yazan hocalar nereden bulunur bildiğiniz zaman, bu hassas işlem sayesinde neredeyse her konuda destek almak mümkün olacaktır. Muskalar, büyü enerjisi taşımıyor olmasına rağmen, kimi zaman isteklerimizin yerine gelmesi adına da kullanılabilmektedir. Örneğin, uzman hocalar tarafından yapılabilen başarı muskaları ile insanların iş ve özel hayatında başarılı olması sağlanabilmektedir.

Muska yapmak için hocaların pek çok konuda eğitimden geçmesi gereklidir. Bu eğitimler, sıradan insanların erişemeyeceği bilgilerle yapılmaktadır. En iyi muska yazan hocalar, eğitimlerini üstat bir medyum hocadan almakta, hem pratik hem de teorik çalışmalar yapmaktadır. Güvenilir ve işinde uzman olan hocalar ile çalışan kişiler ise, uzun süreler boyunca alınan bu eğitimler sayesinde hayatlarını maneviyatla düzene sokmaktadır.

En iyi muska yazan hocalar nereden bulunur bilmek isteyen bir kişi, mutlaka çalışma yapacağı kişiyi araştırmak ve diğer insanların görüşlerini incelemek zorundadır. Alanında uzman olan hocalar, bu işi diğerlerinin aksine bir gönül işi olarak görmektedir. Bu nedenle, yapılacak olan çalışmalarda hiçbir zaman kimsenin mağdur edilmeyeceği garanti edilmektedir. Gerçek hocalar, yaptıkları işlemden en yoğun tesiri almak adına gereken her şeyi yapmaktadır.

En iyi muska yazan hocalar, yaptıkları her çalışmada büyük bir ilim bilgisi ile işlem gerçekleştirmektedir. Öte dünyaları tanıyan bu hocalar, yeri geldiği zaman havas, yeri geldiğinde ise ledün gibi kadim ilimleri kullanmaktadır. Tüm bu ilimler, el verme yoluyla aktarıldığı için bizlerin anlayabileceği konular değildir.

Muska Yazılırken Havas Kullanılır

Muskaların hazırlanışı sırasında ağırlıklı olarak dualar ve surelerin enerjilerinden yararlanılmaktadır. Hocalar, bu alanda yaptıkları tüm çalışmalarda, havas adı verilen özel bir ilimle işlem gerçekleştirir.

En iyi muska yazan hocalar, her zaman havas konusunda üstat seviyesinde bilgi sahibi olmak durumundadır. Havas, bu işlemin temel taşı olarak bilinmektedir. Eğer bir hocanın havas konusunda yeteri kadar bilgisi bulunmuyorsa, bu gibi çalışmalarda hiçbir zaman başarılı olma ihtimali olmayacaktır.

En iyi muska yazan hocalar, havas ile muskadaki duaların gücünü anlamaktadır. Bu ilim, muskanın enerjisini aktarabilmesi için gereken sırları barındırmaktadır. Bu nedenle, havas olmadığı sürece muska yapılması hiçbir zaman mümkün olamayacaktır.

Tecrübeli Hocaların Muskaları Daha Etkilidir

Muska yapımı zorlu bir iş olması nedeniyle tecrübeye de ihtiyaç duymaktadır. Bir hoca, böylesi işlemleri yaparken mutlaka kendi geçmiş deneyimlerine de başvurur. Bu şekilde çalışmayan hocaların muska yapma ihtimali zayıftır.

En iyi muska yazan hocalar nereden bulunur öğrendikten sonra, farklı konularda isteklerinizin yerine gelmesine vesile olacak muskalar hazırlatmak mümkün olacaktır. Bu çalışmalar, geçmişten bugüne insanlara yardım etmiş, hayatlarının daha iyi bir yola girmesine vesile olmuştur. Bugün de aynı şekilde, gerçek hocalar tarafından yapılan muskaların çok yoğun tesiri olduğu bilinmektedir.

Sizlerden sitemize gelen tüm medyum hoca yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını kolayca ulaşabilmeniz adına tek bir sayfada toplamaktayız. Okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

3 yorum yapılmış: “Muska Yazan Hocalar Yorum ve Önerileri

  1. evlenmeden önce bir ilişkim olmuştu kendisi manyak çıktı resmen peşimde koşmaya başladı evleneceğim şimdi hala geçen haftaya kadar mesaj atıyordu hatta nişanlıma bile mesaj attı onu seviyorum o benim gibi normalde hiçbirimiz bunu umursamadım nişanlımda umursamadı normalde ama artık tat kaçırmaya başladı her telefonda irkiliyordum arkamdan da konuşmaya başladığı için en son arkadaşlarla sohbet ederken soğutma büyüsü mü yaptırsan dediler ben bu işlerde çok temkinli olduğum için baya bi araştırma yaptım bu işte ali hoca en iyisi olduğunu gördüm kendisini aradım telefonda uzun uzun derdimi anlattım yapılabilr bir çalışma olduğunu söyledi nişanlımın da onayını aldıktan sonra çalışmayı yaptırdım ali gürses hoca çok kısa sürede işlemi yaptı gönderdi allah razı olsun hızlıca etkisi görülmeye başladı önce telefonların sayısı düştü en sonunda hiç aramaz oldu bir defa aradı en son özür diledi ve çok salaklık ettiğini söyledi tekrar aramayacağım hatta numaramı bile değiştiriyorum dedi kapattı hiçbişey dememe izin vermeden tamamen kesildi aramaları her gün 10 defa arardı şimdi kurtuldum hasta heriften

  2. Bir süredir araştırma yapıyorum medyum hocalar konusunda. En sonunda Medyum Ali Gürses ile çalışmaya karar vermiştim. İyi ki kendisiyle çalışmışım. Deneyimimi burada aktarmak ve yaşadıklarımı anlatmak istiyorum. Özellikle geri getirme büyüsü konusunda gerçekten çok başarılı bir insan. Mail adresi medyumalibey@gmail.com numarası 05355906275 ben telefondan ulaştım. Belki hakkımda yanlış düşünenler olabilir ama insan bazen hataya düşebiliyor. Ben de bir hataya düşerek eşimi aldattım, daha sonra boşandık ve ben çok pişman oldum. Hala birbirimizi sevdiğimize de adım gibi emindim, bir türlü bir araya gelemedik, en son çare olarak bir de bu yolu denemeye karar vermiştim. Çalışma yaklaşık bir hafta sürdü. Adresime kadar istediğim gibi geldi, bu sürede belki 10 defa Ali Hoca’yı arayıp soru sormuşumdur, evham biriyim çünkü. Hoca her defasında oldukça içtenlikle cevap verdi ve destek oldu, teselli etti. Sanki kendi akrabammış gibi hissettim yaklaşımıyla. Çalışmanın etkisi bir hafta civarında görülmeye başladı, yaklaşımı ve tavırlarında değişiklik gördüm, daha fazla ilgilenmeye arayıp sormaya başladı. En son ben tekrar özür diledim ve affetti. Şu an yeniden birlikteyiz, eskiden yaşadığımız sorunların bahsi bile geçmiyor. Gayet mutlu ve huzurluyuz. Bunu sağlayan hocanın yaptığı çalışma oldu. Gerçekten çok özel bir işlemmiş, hocamdan allah bin defa razı olsun.

  3. kac gundur sogutma icin calisacak hoca ariyorum biktim gercekten pesimde dolasan o pislik adamdan en son artik ali hoca ile calistim iyiki calismisim bu kadar aramama gerek yokmus bu hoca bana aninda yardim etti tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir