Nohut Büyüsü

Metafiziksel alemlerde sonsuz bir enerji bulunur. Bu enerjide de yine aynı şekilde sonsuz bir potansiyel bulunur. Medyum hocalar nohut büyüsü gibi çalışmalar yaparak bu enerjileri kullanmak ve istenen tesiri yaratmak zorundadır.

Medyumluk mesleği söz konusu olduğu zaman tüm enerjileri iyi tanımak önemlidir. Hangi enerji olursa olsun medyum hocalar tarafından bilinmek zorundadır. Bu sayede öte alemlerin sonsuz potansiyeli istenildiği gibi kullanılabilir. Enerjileri iyi tanıyan bir medyum hoca nohut büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarından farklı işler için başarılı sonuçlar alabilir.

Nohut büyüsü barındırdığı enerjiler itibariyle pek çok amaçla yapılabilen bir çalışmadır. Medyum hocalar bu çalışmaları yaparken kişilerin enerjisine göre bir karar verir. Örneğin, aşk büyüsü yaptırmak isteyen bir kişi için nohut büyüsü uygun olabilirken başka bir büyü için daha farklı bir büyünün kullanılması gerekebilir. Hangi amaçla hangi büyü yapılıyor olursa olsun medyum hocaların bu tarz bir incelemeyi tamamlaması çok kritiktir.

Nohut büyüsü gibi büyülerde bulunan enerjiler genel olarak aşk temellidir. Aşk amacıyla kullanıldığı zaman insanların arasında var olan enerjisel bağlara tesir eder. Bu bağları güçlendirerek insanların birbirine daha yakın olmasını, sıkı bağlanmasını sağlar. Yine aynı şekilde bu büyüler insan iradesi üzerinde de tesire sahiptir. Aşk amacıyla kullanıldığında etkili sonuçlar verebilir.

Nohut Büyüsü Evlilik İçin Yapılır Mı?

Nohut büyüsünde bulunan enerjiler aynı zamanda evlilik bağının oluşmasına da vesile olabilir. Aşk büyülerinin neredeyse tamamında kullanılmakta olan bu enerjiler zaman içerisinde ilişkilerin evliliğe dönüşmesine vesile olur. Normalde nohut büyüsü yapıldığı zaman evlilik amacı güdülmüyor olsa bile zaman içinde bağların bu şekilde bir dönüşüm göstermesi sık görülen bir durumdur.

Medyum hocalar istenmesi halinde nohut büyüsünü özellikle evlilikle sonuçlanacak şekilde düzenleyebilir. Medyumların enerji hakimiyeti bu gibi talepler için çok önemlidir. Büyülerin ana amacından farklı istekler için kullanılması sadece yoğun bir enerjisel hakimiyet ile mümkündür. Eğer medyum hocalar bunu başaramazsa çalışmadan hiçbir zaman istenildiği gibi bir sonuç alınamayacaktır.

Evlilik İçin Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü yapılırken medyum hocalar bu çalışmayı evlilik sonucu doğuracak şekilde değiştirebilir. Bunu yapmak için öncelikle okunacak duaların değiştirilmesi gerekmektedir. Medyumlar Havas ve Ledün gibi ilimleri kullanarak en uygun duayı belirleyecek ve büyüye dahil edecektir.

Yöntemler yine tüm diğer büyülerde olduğu gibi gizli tutulur. Bu sayede büyüler bozulmadan tarih boyunca aktarılır.

Papaz büyüsü, nohut büyüsüne kıyasla çok daha güçlü ve etkili bir işlemdir. Medyum hocalar genellikle nohut büyüsü yerine papaz büyüsü kullanmayı tercih eder. Bu büyü daha hızlı ve etkili sonuçlar verir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış: “Nohut Büyüsü

  1. Öncelikle bu siteyi yaptığınız için teşekkür ederim. Allah bu siteyi yapanlardan razı olsun. Beni 1000 lira daha kaptırmaktan kurtardınız. Ayırma büyüsü yaptırmak için Medyum Zihni’yle anlaşmıştım taksitle çalışma yapıyordu. 2000 lira başta gönderdim, 1000 lira da ikinciyi yollamıştım. Üçüncüyü yollamadan foyası ortaya çıktı. İkinci gönderdiğim paranın dekontlarını atmama rağmen bana yalancı muamelesi yaptı paranın ulaşmadığıyla ilgili. Ben sorun benden kaynaklıdır diyerek hem o parayı hem son taksiti göndermek için bankaya gidecekken içimden bir ses internetten araştırayım kimmiş diye geldi. Bu siteyi buldum, yazanları okuyunca şok oldum resmen. Hep aynı numaraları yapıyormuş şarlatan. Ucundan döndüm resmen dolandırılmanın. Bunu sormak için aradım yazılanlar var ne diyeceksin diye yüzüme kapattı engelledi. Sadakam olsun gönderdiğim paralar elbet eninde sonunda çıkar ondan

  2. Konya’da köy yerinde yaşıyorum. Medyum Ali Gürses buradan bile imdadıma yetişti. İş yerim için bereket vefki yaptırdım. Vefkle alakalı kargoda sıkıntı çıkmış olmasına rağmen postayı arayıp ilgilendi
    bakın ben çok bu işten anlamam ama bir insanın adamlığını anlayabilecek tecrübeye sahibim çalıştığım iş gereğince türlü türlü insanla muhatap oluyorum eğer bir kişi yaptığı işe güvenmiyorsa onun peşine düşmez ali hoca düştü peşine ve mağdur olmamı engelledi
    etkisine gelirsek tabi peşine düşse de etkisi olmasaydı yine bu yorumu yapmazdım sonuçta ama etkisinin de görülmeye başlamasıyla yorum yapmak istedim. Tek diyebileceğim allah kendisinden razı olsun çok iyi işi var maaşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir